Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Adriana Kalska w pięknej czarnej sukni. Podobne znalazłyśmy w Zarze i Mango
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.05.2022 13:31

Adriana Kalska w pięknej czarnej sukni. Podobne znalazłyśmy w Zarze i Mango

Adriana Kalska EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Adriana Kalska podczas premiery spektaklu pt. "Boeing Boeing" zaprezentowała się w eleganckiej i niezwykle kobiecej sukni, eksponującej plecy. Kreacja zachwyciła widzów, a my znaleźliśmy kilka zamienników dostępnych w popularnych sieciówkach.

Aktorka skradła wydarzenie swoją stylizacją oraz idealnie dopasowanym, nieskazitelnym makijażem. Pozując na ściance, dokładnie zaprezentowała sukienkę, która stała się inspiracją dla wielu kobiet.

Adriana Kalska oczarowała swoją kreacją

17 maja miała miejsce premiera sztuki pt. „Boeing Boeing”, na której nie zabrakło największych polskich gwiazd. Wśród nich pojawiła się także Adriana Kalska, znana z takich produkcji jak „M jak miłość” czy „Papiery na szczęście”, gdzie wciela się w główną rolę.

Podczas eventu nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowej na ściance. Uwagę przykuła Kalska, prezentując swoją smukłą sylwetkę w długiej, czarnej kreacji z odkrytymi plecami. Niewątpliwie najodważniejszym elementem kreacji jest głębokie rozcięcie eksponujące nogę oraz wycięcie na plecach. Dopełnieniem całej stylizacji okazały się czarne sandałki na szpilce oraz wyrazisty makijaż akcentujący usta.

Adriana Kalska EA
fot. TRICOLORS/East News
Adriana Kalska EA
fot. TRICOLORS/East News

Czarne sukienki: Zara i Mango

Inspirując się kreacją Adriany Kalskiej, poszukaliśmy podobnych kreacji w popularnych sklepach. Okazuje się, że sieciówki dysponują licznymi propozycjami za niewielkie pieniądze. Podobny krój znajdziemy m.in. w Mango. Czarną kreację z rozporkiem i dekoltem na plecach kupimy już za 249 zł.

Sukienka Mango
fot. shop.mango.com

Bogatą ofertą sukienek może pochwalić się również Zara, w której znajdziemy wiele podobnych modeli. Uwagę przykuwa m.in. kreacja za 169 zł, posiadająca drapowania oraz głęboki rozporek. Dzięki troczkowi możliwa jest regulacja głębokości rozporka oraz dopasowanie do figury.

Sukienka Zara
fot. zara.com
Sukienka Zara
fot. zara.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. "Królowa Camille" rozniosła Amber Heard w sądzie. Była żona Deppa przyparta do muru 2. Cichopek pozostanie żoną Hakiela? Ujawniono, do kiedy muszą trwać w małżeństwie 3. Retrogradacja Merkurego w portalu zaćmień. Co oznacza dla znaków zodiaku?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].