Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Adrianna z "Królowych życia" powiedziała tak! Młodszy o 30 lat partner poprosił ją o rękę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.06.2023 20:28

Adrianna z "Królowych życia" powiedziała tak! Młodszy o 30 lat partner poprosił ją o rękę

Królowe życia
Fot. instagram.com/adrianna_scandal_queen

Adrianna Eisenbach jest jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek programu „Królowe życia”. 53-latka ma młodszego o trzy dekady ukochanego, który niedawno wytatuował sobie jej twarz, a teraz klęknął przed nią z pierścionkiem w dłoniach.

Ponad 96% ciała kobiety pokrywają tatuaże. Adrianna słynie też z wymyślnych makijaży i stylizacji. Teraz pokazała w mediach społecznościowych moment zaręczyn. Dawid wybrał naprawdę niezwykłe miejsce.

Adrianna z programu „Królowe życia” zaręczona

Adrianna Eisenbach jest jedną z najbardziej wytatuowanych Polek: tatuaże zajmują ponad 96% powierzchni jej ciała. W sieci przedstawia się jako Scandal Queen, czyli Królowa Skandalu. 53-latka sama ma już dorosłych synów, a jakiś czas temu związała się z młodszym od niej o 30 lat Dawidem.

Para poznała się na Instagramie. Po pół roku wirtualnej znajomości, wymiany wiadomości i rozmów, spotkali się na żywo. Po czwartej randce byli już pewni swoich uczuć. Kilka miesięcy później zamieszkali razem. Pod koniec maja mężczyzna wytatuował sobie wizerunek wybranki na ramieniu. Teraz założył jej na palec pierścionek zaręczynowy.

Paulina Chapko wzięła ślub na drugim krańcu świata. Jej mężem został młodszy o 9 lat ekwadorski piłkarz

Uczestniczka programu „Królowe życia” zaręczyła się w Turcji

Do zaręczyn doszło w malowniczej Kapadocji, w środkowej Turcji. Dawid i Adrianna znajdowali się akurat na punkcie widokowym i podziwiali się unoszące się w powietrzu, kolorowe balony.

Na punkcie widokowym, gdy wszystkie balony uniosły się do góry, podziwiając wschód słońca, piękne kolorowe widoki. Nagle podszedł do mnie David i uklęknął. Nie wiedziałam, co się dzieje, nie spodziewałam się tego co usłyszę i zobaczę – relacjonowała wzruszona Adrianna.

Adrianna z „Królowe życia”: „Nigdy nie zapomnę”

Patrząc na mnie z ogromnym uśmiechem i łzami w oczach, trzymając pierścionek w rękach powiedział do mnie tak piękne słowa, których nigdy nie zapomnę – dodała Adrianna.

„Zapytał mnie na końcu, czy chcę zostać jego żoną i ja odpowiedziałam: tak. Wpadliśmy sobie w ramiona, w tym momencie zapomnieliśmy o całym świecie. Tak jakbyśmy byli tylko my sami z tymi kolorowymi balonami. Kocham cię” czytamy wzruszający opis tej wyjątkowej chwili.

Zobacz zdjęcia: