Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2023 20:21

Alicja Majewska w najmodniejszej stylizacji sezonu. Tak zmierza na festiwal w Sopocie

Alicja Majewska
fot. KAPiF

Przed nami drugi dzień Polsat SuperHit Festival w Sopocie. W sobotę wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wśród nich będzie także Alicja Majewska, która już zdążyła wywołać poruszenie stylizacją. To prawdziwy hit tego sezonu.

Muzyczne wydarzenie rozpoczęło się na dobre z masą nowości i niespodzianek. Na scenie zobaczymy znane gwiazdy, które już zawitały nad morze. Alicja Majewska pokazała, na co ją stać dzięki młodzieżowej stylizacji.

Alicja Majewska zachwyciła jeszcze przed występem

Choć do występu piosenkarki pozostało jeszcze trochę czasu, 74-latka zdążyła się już pokazać fotografom w modnej stylizacji. Gwiazdy wydarzenia dwoją się i troją, by zapaść w pamięć, a Alicja Majewska udowadnia, że wystarczy zaufać najnowszym modowym trendom, by zachwycić tłum.

Do Sopotu przybyła bowiem w jeansowym komplecie składającym się z luźnych spodni oraz dłuższej marynarki. Taki look jest obecnie totalnym hitem wśród gwiazd.

Ulubione shorty Gigi Hadid hitem zbliżającego się lata. Podpowiadamy, z czym je nosić

Stylizacja dodała uroku i młodzieńczego wigoru

Alicja Majewska do jeansowego looku dobrała małą czarną torebkę oraz zwykły biały podkoszulek. Dzięki temu dopasowany zestaw wybijał się na pierwszy plan. Choć stylizacja nie wyglądała jak od słynnego projektanta, piosenkarka potrafiła skraść nim uwagę.

Dzięki delikatnemu makijażowi i rozchwianą wiatrem fryzurą całość odjęła jej lat, dodając letniego klimatu. Alicja Majewska z uśmiechem prezentowała się przed fotografami, a niedługo da popis na scenie.

Drugi dzień Polsat SuperHit Festival: wykonwacy

Muzyczne wydarzenie to trzy dni występów artystów, a także wyjątkowe jubileuszowe koncerty. W sobotni wieczór sopocka publiczność będzie mogła posłuchać największych gwiazd m.in.: Maryli Rodowicz, Michała Szpaka, Edyty Górniak czy Alicji Majewskiej.

Jubileusze na scenie Polsat SuperHit Festival świętować będą m.in.: Golec uOrkiestra, IRA oraz Maciej Maleńczuk. Początek wydarzenia już o godzinie 20:00 w Polsacie.

Zobacz zdjęcia:

Alicja Majewska (5).jpg
fot. KAPiF
Alicja Majewska (3).jpg
fot. KAPiF
Alicja Majewska (4).jpg
fot. KAPiF