Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Anna Tatarska z "Dzień Dobry TVN" urodziła. Wybrała rzadkie imię dla maleństwa, co oznacza?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.07.2023 11:18

Anna Tatarska z "Dzień Dobry TVN" urodziła. Wybrała rzadkie imię dla maleństwa, co oznacza?

Anna Tatarska
Anna Tatarska urodziła. Zdradziła, jakie imię dała dziecku. Fot. instagram.com/anna.tatarska

Anna Tatarska podzieliła się w swoich mediach społecznościowych dobrą nowiną. Dziennikarka właśnie przywitała na świecie drugą pociechę. Przy okazji podzieliła się również imieniem, jakie wybrała dla maluszka. Trzeba przyznać, że jest ono dość oryginalne. Jego znaczenie jest równie zaskakujące!

Anna Tatarska zdradziła imię nowonarodzonego dziecka

Anna Tatarska jest dziennikarką, którą widzowie doskonale znają z programu “Dzień Dobry TVN”. Na potrzeby śniadaniówki przeprowadza wywiady dotyczące kina. Segmenty z jej udziałem cieszą się wśród widzów dużą popularnością. Jednak tym razem entuzjazm jej fanów dotyczył zupełnie innego tematu — Anna Tatarska urodziła! 

Dziennikarka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami synka w swoich mediach społecznościowych. Zdradziła także, iż maluszek otrzymał na imię Gustaw. Jest to imię pochodzenia starogermańskiego, dość niepopularne w Polsce. W naszym kraju nosi je zaledwie ok. 3600 osób. Jego znaczenie jest naprawdę wyjątkowe! 

Wersow wydała majątek za poród w luksusowej klinice. To tam przyszła na świat urocza Maja

Synek Anny Tatarskiej otrzymał na imię Gustaw

Imię Gustaw wywodzi się od słów gund (walka) i stab (buława, laska). Oznacza “ten, który podczas wojny sprawuje władzę”. Wygląda więc na to, że synek Anny Tatarskiej otrzymał rzadkie, królewskie imię!

Okazuje się, że Gustaw jest bardzo ambitną osobą. Do głowy wpada mu wiele świetnych pomysłów, które stara się realizować, nawet jeśli nie zawsze mu to wychodzi. Chętnie dzieli się swoimi wielkimi planami z otoczeniem, co jednak nie zawsze cieszy się przychylnością rówieśników. Ma za to silną intuicję, przy pomocy której potrafi odnaleźć się w każdej ciężkiej sytuacji. W swoim życiu uwielbia zmiany i przede wszystkim nie boi się ich. To dla niego nie problem, by z dnia na dzień zmienić swoją codzienność o 180 stopni!

Jaki jest Gustaw?

Gustaw, podobnie jak do swoich planów, również do spraw sercowych podchodzi bardzo ambitnie. Często jednak bywa zmienny, co może odbijać się nie tylko na jego związkach, ale i przyjaźniach. Nie każdy jest w stanie zrozumieć jego złożony charakter.

Gustaw idealnie odnajdzie się we wszelkich dziedzinach artystycznych. Będzie świetnym malarzem, rzeźbiarzem, plastykiem lub dekoratorem. Co ciekawe, sprawdzi się również jako mechanik samochodowy. 

Natura Gustawa sprawia, że celuje wysoko, jednak ma problem z realizacją celów, jeśli po drodze napotka przeszkodę. By odnieść sukces, musi nauczyć się samodyscypliny i konsekwencji. Jesteśmy pewni, że w tym pomoże mu mama, Anna Tatarska!

anna tatarska
Anna Tatarska urodziła. Zdradziła, jakie imię dała dziecku. Fot. instagram.com/anna.tatarska

źródło: ksiegaimion.com

Tagi: Styl życia