Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Paryżanką być! Nowa kolekcja od bonprix inspirowana Paryżem
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 12.03.2020 22:47

Paryżanką być! Nowa kolekcja od bonprix inspirowana Paryżem

bonprix
mat. prasowe

Ta niewymuszona elegancja, nonszalancki sposób noszenia ponadczasowych ubrań przeszły bez wątpienia do kanonu światowej mody. Najnowsza kolekcja marki bonprix przekonuje, że nie trzeba ogromnego budżetu, by poczuć się jak Paryżanka.

Francuskie stylizacje – to jedne z najczęściej wyszukiwanych modowych inspiracji na platformie Pinterest, a hashtag #parisianstyle to ponad 1,5 miliona postów na Instagramie. Skąd ta fascynacja?

Paryski styl

Najistotniejsza jest baza. W garderobie każdej francuskiej trendsetterki znajdziemy klasyczny, beżowy trencz oraz proste spodnie (najczęściej o długości 7/8) w stonowanym kolorze. Ponadto, warto znaleźć sobie koszulę idealną, np. w białym kolorze. To niewiarygodne ile stylizacji można stworzyć, mając tylko te trzy rzeczy w szafie! I to na każdą okazję.

Postaw na look „au naturel” i zaprzyjaźnij się z kolorami ziemi. Warto zaopatrzyć się w prosty, czarny, czy beżowy golf oraz wygodne buty, ponieważ wygoda jest dla Paryżanek kluczowa. Reszta to tylko kwestia umiejętnie dobranych dodatków. Dosłownie kilka bazowych elementów to dziesiątki look’ów na każdą okazję!

Warto pamiętać, że francuskie kobiety to minimalistki. Mniej znaczy więcej. Liczy się jakość, a nie ilość. Skompletowanie garderoby „po parysku” to gwarancja szafy skompletowanej na kilka jak nie kilkanaście dobrych sezonów.

O bonprix

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje. Działamy już w 29 krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej.

bonprix – it’s me. Nasze motto wyraża zarówno naszą modę i postawę. Tworząc kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę; oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58. Doskonale dostrzegamy, jak różne są prawdziwe kobiety i obserwacje te przenosimy na nasze projekty. Moda bonprix oferuje znacznie więcej, niż tylko świetny wygląd. Nasz cel to zadowolenie i dobre samopoczucie naszych klientek każdego dnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bonprix
bonprix
bonprix
bonprix
bonprix
bonprix
Tagi: Moda ubrania