Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Księżycowe brwi. Kontrowersyjny trend opanował media społecznościowe
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.02.2020 10:19

Księżycowe brwi. Kontrowersyjny trend opanował media społecznościowe

Brwi
instagram.com @stefanjameso

Brwi są ozdobą naszych oczu. Najnowszy trend w stylizacji włosków wywołał w mediach społecznościowych masę kontrowersji. Jedni go kochają, inni chcą omijać szerokim łukiem. Jaka jest najdziwniejsza metoda stylizacji brwi? Odpowiedź brzmi… brwi księżycowe! Dowiedz się wszystkiego na ich temat i bądź na czasie z panującymi trendami.

Trendy dotyczące wyglądu i kształtu brwi zmieniają się niemalże na każdym kroku. Nic dziwnego. Coraz większa część społeczeństwa chętnie z nimi eksperymentuje, a swoimi poczynaniami i efektami żmudnej pracy spędzonej przed łazienkowym lustrem chwali się na Instagramie. W codziennej stylizacji brwi nie boisz się oryginalnych rozwiązań? Lubisz wyróżniać się z tłumu a nietuzinkowość to twoje drugie imię? Gwarantujemy, że brwi księżycowe całkowicie skradną twoje serce.

Brwi księżycowe to najnowszy trend

Brwi księżycowe twoim zdaniem brzmią jak stylizacja rodem z kosmosu? Nazwa przemknęła ci podczas buszowania w sieci, ale zupełnie nie masz pojęcia, z czym to się je? Świetnie się składa, ponieważ znamy odpowiedź na dręczące cię pytania.

Ta stylizacja brwi spośród wszystkich innych wyróżnia się tym, że jedna brew pozostaje w swojej klasycznej i niezmienionej formie, a druga… przybiera kształt półksiężyca i całkowicie zmienia swoje położenie. Brzmi absurdalnie? Być może, jednak rzesza miłośników, która pokochała tę metodę, jest najlepszym dowodem na to, że oryginalność niekiedy naprawdę popłaca. Artysta, który wpadł na ten pomysł, w sieci okrzyknięty został mianem prawdziwej gwiazdy.

  1. Kasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
  2. Kotlety mielone w nowym wydaniu. Delikatny środek otoczony chrupiącą panierką

Kobiety je pokochały

Mężczyzną, który jako pierwszy wpadł na taki pomysł stylizacji włosków, jest Stefan James, czyli założyciel agencji modelek Skyz. Autor szczerze przyznaje, że ma pełną świadomość, iż ta metoda wzbudza wiele kontrowersji, jednak tylko wyjątkowy styl jest w stanie wyróżnić się z tłumu.

Lubię obserwować mieszane reakcje ludzi na moje prace. Niektórzy ludzie to uwielbiają, a inni nienawidzą. Stworzyłem te brwi trochę dla zabawy […] – tłumaczył twórca metody.

Jak sam przyznaje, stylizacja ta, początkowo była formą eksperymentu, by przekonać się, jak wiele obraźliwych komentarzy padnie w sieci. Tymczasem okazuje się, że zyskały grono miłośniczek, które nie potrafiły przejść obok nich obojętnie. Nie zapominajmy, że do odważnych świat należy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Brwi

Brwi księżycowe to najmodniejsza metoda stylizacji.

Brwi

Dla twórcy były formą eksperymentu.

Brwi

Stylizacja skradła serca kobiet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed poradami Jerzego Zięby. „Jest to działanie szczególnie groźne i niebezpieczne”
  2. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  3. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  4. KFC wprowadza ”roślinnego kurczaka”. Smak sprawia, że chętnych nie brakuje
  5. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Słowa matki natychmiast wzbudziły podejrzenia
  6. 4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące

Źródło: webniusy.pl