Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Chorosińska nie chce tego widzieć na komunii syna. Jan Paweł będzie odstawał na tle rówieśników
Kamila Szamik
Kamila Szamik 24.04.2024 15:09

Chorosińska nie chce tego widzieć na komunii syna. Jan Paweł będzie odstawał na tle rówieśników

Dominika Chorosińska nie chce tego widzieć na komunii syna
fot. KAPiF

Dominika Chorosińska nie od dziś słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Teraz opowiedziała o tym, czego nie życzy sobie na komunii syna. Chłopiec prawdopodobnie będzie jednym z nielicznych, którzy tego doświadczą. 

Kariera Dominiki Chorosińskiej

Dominika Chorosińska to zdecydowanie jedna z postaci, która budzi mieszane uczucia, wpisując się zarówno w świat rozrywki, jak i polityki. W przeszłości jeszcze kilkanaście lat temu, znana posłanka Prawa i Sprawiedliwości kroczyła zupełnie inną ścieżką, marząc o karierze aktorskiej na najwyższym poziomie. Choć jej ambicje w tym kierunku nie do końca się spełniły, niektórzy pamiętają ją z występów w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak "M jak Miłość" czy "Zostać miss"

Oprócz talentu aktorskiego wiele emocji wzbudzała także jej burzliwa życiowa historia. W przeszłości ujawniła publicznie zdradę małżeńską, jednakże twierdziła, że udało się jej uratować tę relację "dzięki interwencji Bożej".

Skończyło się ministrowanie. Chwilę po przegranej Dominika Chorosińska podbiegła do Morawieckiego. Musiała się nieźle zdziwić Dominika Chorosińska dzień przed końcem kariery w rządzie pisze do Szymona Hołowni. "Zwróciłam się z prośbą"

Dominika Chorosińska o komunii syna

Kilka lat temu Dominika Chorosińska odkryła swoje zainteresowanie polityką. Pomimo wielu nieudanych prób awansu na wyższe stanowiska, dopiero w 2018 roku została wybrana na posła z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość. Jej największym sukcesem politycznym było objęcie stanowiska ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Niestety, pełniła tę funkcję jedynie przez krótki czas — zaledwie dwa tygodnie. Mimo to wróciła do pracy w Sejmie, gdzie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat roli rodziny i religii w społeczeństwie. Ostatnio udzieliła wywiadu dla gazety "Fakt", gdzie entuzjastycznie opowiadała o nadchodzącej komunii swojego syna.

To bardzo ważna uroczystość w naszej rodzinie. Przeżywamy ją kolejny raz, ale zawsze z ogromnym zaangażowaniem i wzruszeniem. Mamy świadomość, jak ważny jest to moment w życiu dziecka. Jako rodzice staramy się mu towarzyszyć. Przygotowujemy dziecko, aby miało świadomość, co jest najważniejszym momentem w tej uroczystości, czyli przyjęcie komunii, a wszystko inne jest sprawą drugorzędną - podkreśliła.

Podzieliła się również kontrowersyjnym wyznaniem dotyczącym tego, czego zabraknie na tej uroczystości.

Dominika Chorosińska nie chce prezentów na komunii syna

W trakcie tego samego wywiadu Chorosińska wyraziła swoje zdziwienie nową modą związaną z uroczystością pierwszej komunii. Kobieta nie zgadza się z pomysłem obdarowywania dzieci drogimi i luksusowymi prezentami w tym wyjątkowym dniu.

Jest wiele okazji, aby dać dziecku atrakcyjny prezent - urodziny, imieniny i inne i z tego korzystamy. Na Komunię Świętą nasze dzieci dostają pamiątki związane z tym świętem. Dbamy, aby to był wspaniały czas spędzony z rodziną i najbliższymi oraz, żeby został na długo w pamięci dziecka - skwitowała Dominika Chorosińska.

Co myślicie o takiej decyzji?

 

Dominika Chorosińska, fot. KAPiF
Dominika Chorosińska, fot. KAPiF
Dominika Chorosińska, fot. KAPiF
Dominika Chorosińska, fot. KAPiF