Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Tak Vitkac rozpieszcza gwiazdy. Mery Spolsky dostała prezent warty fortunę
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 16.05.2024 16:45

Tak Vitkac rozpieszcza gwiazdy. Mery Spolsky dostała prezent warty fortunę

Co Vitkac dał Mery Spolsky?
fot. KAPIF, Instagram

Mery Spolsky pokazała prezent, jaki dostała od Vitkaca. Luksusowy dom towarowy rozpieszcza gwiazdę do granic możliwości. Wręczył jej modowe cudo warte fortunę.

Co Mery Spolsky dostała od Vitkaca?

Vitkac to najbardziej luksusowy dom towarowy w Polsce. W Warszawie mieście się przy ulicy Brackiej. Można w nim znaleźć butiki takich marek jak Yves Saint Laurent, Louis Vuitton, Gucci czy Balenciaga.

Marka dba o relacje z gwiazdami, które rozpieszcza na każdym kroku. Od lat współpracuje z najbardziej wpływowymi i cenionymi w branży postaciami. Jedną z nich jest Mery Spolsky.

Piosenkarka i prowadząca pierwszą polską edycję “Drag me out” pochwaliła się na Instagramie, że dostała od PR-u Vitkaca czarną sukienkę z wycięciami. To model Y-3 Ingesan Knit

Sukienka, do której można przyłożyć telefon i zaproponuje opcje stylizowania. To jest dopiero nowa era! – napisała.

Obłędna kreacja Julii Wieniawy. Zakasowała wszystkie gwiazdy Doda w różowej spódnicy z Zary z przeceny. Ile kosztuje?

Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit

Sukienka ozdobiona jest tłoczeniami, które przyciągają wzrok. Liczne wycięcia dodają jej kobiecości i seksapilu. Dopasowany model podkreśla sylwetkę. Asymetria i rozcięcia to kwintesencja stylu Y-3. 

Pod zdjęciem Mery Spolsky w sukience Y-3 można znaleźć liczne komplementy, ale i nie obyło się bez słów krytyki dotyczących całej stylizacji. Jeden z obserwatorów zarzucił piosenkarce, że kozaki w taką pogodę nie są najlepszym pomysłem. 

Ile kosztuje sukienka Y-3 Ingesan Knit?

Sukienka, którą Mery Spolsky dostała od Vitkaca, pochodzi z kolekcji marki Y-3 Yohji Yamamoto. Chociaż na stronie vitkac.com na próżno jej szukać, to w innych sklepach internetowych, które ją oferują, kosztuje dokładnie 2198 zł (sportofino.com). 

Y-3 Ingesan Knit
Y-3 Ingesan Knit cena

Marka ta obecna jest w świecie mody od 2003 roku i powstała we współpracy japońskiego projektanta Yohji Yamamoto z niemiecką firmą Y3. Chociaż kolekcje należy zaliczyć do mody typu high fashion, to nie brakuje w nich luzu i sportowego szyku. Jest to uliczna moda użytkowa, która wzbudza kontrowersje na całym świecie. 

Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit
Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit
Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit
Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit
Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit
Mery Spolsky w sukience Y-3 Ingesan Knit