Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Co oznacza sen o zdradzie? Jego symbolika jest ściśle związana z miłosnymi relacjami. Musisz mieć się na baczności
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 06.09.2023 10:41

Co oznacza sen o zdradzie? Jego symbolika jest ściśle związana z miłosnymi relacjami. Musisz mieć się na baczności

LightFieldStudios/Canva, Sen o zdradzie
Fot. LightFieldStudios/Canva, Sen o zdradzie

Zdrada to sen, który co najciekawsze, pojawia się dosyć często. Co może zwiastować? Nie jest to niestety dobry omen. Oczywiście wiele zależy od tego, w jaki sposób przebiega narracja we śnie. Dokładnie zapamiętaj każdy szczegół. W tym przypadku wszystko ma znaczenie.

 

Znaczenie snu o zdradzie

Jak to bywa w przypadku każdego snu, również i tym razem wiele zależy od całej oprawy nocnej wizji. Może to oznaczać, że masz na sumieniu flirt czy z pożądaniem spoglądasz na kogoś w swoim otoczeniu. Możesz także bać się, że twoje kłamstwa wyjdą na jaw.

To jednak nie wszystko. Zdrada w śnie to także chęć radykalnej zmiany w życiu lub poczucie strachu o bycie oszukanym. Niektórzy doszukują się tu także przesłania do niskiej samooceny.

W takiej sukience poszła na ślub? Internauci nie wytrzymali, w ostrych słowach skrytykowali polską tiktokerkę

Czekają cię zmiany w życiu osobistym

Zacznijmy od tego, żeby sobie przypomnieć, postać, która pojawiła się w śnie o zdradzie. Jeśli widzisz swojego partnera, który cię zdradza. Taki sen może oznaczać naprawdę duże kłopoty. Musisz uważać na przeciwności losu, które mogą pojawić się już niebawem. Z kolei jeśli to ty dopuszczasz się zdrady, możesz być pewny, że gdzieś w tobie drzemie potrzebna spróbowania nowych rzeczy, również tych związanych ze sferą seksualną.

Przyjrzyj się także osobie, z którą dopuszczasz się zdrady. Jeśli jest ona wyraźnie starsza od ciebie, warto poruszyć w związku temat związany z poczuciem bezpieczeństwa. Widać, że twoje jest mocno zachwiane.

Na co musisz uważać?

Jeśli to mąż zdradza żonę, może to oznaczać koniec małżeństwa lub nawet świata. Z drugiej zaś strony istnieją przesłanki, że będzie to dobry omen i czeka cię świetlana przyszłość.

W drugą stronę jest nieco gorzej. Jeśli to małżonka zdradza męża, zwiastuje to spore upokorzenie również w strefie zawodowej. Musisz wówczas mieć się na baczności, bo twoja przyszłość jest zagrożona.