Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Co widzisz na zdjęciu? Psychotest pokaże, co jest przyczyną twoich niepowodzeń i porażek
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.01.2023 09:46

Co widzisz na zdjęciu? Psychotest pokaże, co jest przyczyną twoich niepowodzeń i porażek

psychotest
Fot. Canva, Świat Gwiazd

Każdemu z nas zdarza się od czasu do czasu gorszy okres, w którym czujemy, jakby wszystkie czarne chmury skumulowały się nad naszymi głowami. Warto sprawdzić co jest źródłem porażek. Spieszymy z krótkim psychotestem, który w tym pomoże.

Pechowe dni to normalka, jednak czasami może się wydawać, że cały tydzień złożony jest z "piątków trzynastego". Mierzymy się z brakiem humoru, niepowodzeniami w życiu zawodowym i prywatnym. Co jednak może być źródłem niepowodzeń? Pomożemy Ci je odnaleźć.

Co widzisz na zdjęciu? — krótki psychotest

Pod spodem zobaczysz obrazek, na którym znajdują się dwie twarze oraz kielich. By prawidłowo podjeść do psychotestu, odpręż się i oczyść umysł ze wszystkich myśli. Następnie spójrz na zdjęcie oraz zdecyduj, który z elementów zobaczyłaś jako pierwszy.

Później przejdź do "odpowiedzi", by dowiedzieć się, co przede wszystkim stanowi źródło Twoich niepokojów i nieprowadzeń w życiu. Wynik może Cię zaskoczyć.

psychotest
Fot. Canva, Świat Gwiazd

Odpowiedzi do psychotestu

Dwie twarze

Jeśli to właśnie je zobaczyłaś jako pierwsze, musisz gruntownie zastanowić się nad osobami, które dopuszczasz do Twojego otoczenia. Choć masz wokół siebie ludzi, którzy dla Twojego dobra skoczyliby w ogień, nie brak też tylko pozornych przyjaciół.

Twoja otwartość przyciąga innych, ale niektórzy chcą wykorzystać ofiarowaną im przysługę do własnych celów. Mniej się na baczności i nie bój się powiedzieć "nie". Ci, którym na Tobie zależy, pozostaną blisko bez względu na wszystko.

Kielich

Jeśli przy pierwszym spojrzeniu na obrazek zauważyłaś kielich, problem może leżeć głównie w Twoich aspiracjach i postrzeganiu życia. Nie brak Ci ambitności oraz jasno określonych celów jednak często sukces zależy również od czynników zewnętrznych, a także innych osób.

Od czasu do czasu pozwól sobie na chwilę wytchnienia i celebruj nawet małe osiągnięcia. Każde z nich przybliża Cię o krok do większego zwycięstwa. Porażki są naturalne, a często nawet potrzebne, by nauczyć się wyjścia z sytuacji. Zastanów się jednak, czy zamiast szukać przyczyny w otoczeniu nie lepiej będzie przyjrzeć się własnemu postępowaniu.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Powalające doniesienia na temat byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz podjęła decyzję

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!