Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Dieta Intermittent Fasting. Stosuje ją Julia Wieniawa, czym się charakteryzuje?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.06.2022 12:46

Dieta Intermittent Fasting. Stosuje ją Julia Wieniawa, czym się charakteryzuje?

Julia Wieniawa EA
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa zachwyca swoją nienaganną sylwetką i wysportowanym ciałem. Gwiazda wyznała, że oprócz regularnych treningów istotna jest dla niej również dieta. Aktorka, odpowiadając na pytania swoich widzów, zdradziła jaką dietę stosuje.

Julia za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła, że sekretem jej figury jest dieta Intermittent Fasting, czyli stosowanie okresowego postu. Na czym polega?

Dieta Julii Wieniawy

Julia Wieniawa niezmiennie od lat jest czołową polską gwiazdą, która może pochwalić się wysportowaną i smukłą figurą. Aktorka wkłada wiele pracy, by jej ciało wyglądało szczupło i zdrowo. Gwiazda wielokrotnie prezentowała w mediach społecznościowych relacje z treningów, których nie odpuszcza nawet przebywając na wakacjach.

Jak sama wyznała, stara się ćwiczyć trzy razy dziennie, a ponadto ukojenie i spokój odnajduje w jodze, którą praktykuje przez 20 minut każdego poranka. Kolejnym głównym elementem, któremu zawdzięcza swój nieskazitelny wygląd jest dieta Intermittent Fasting, opierająca się na okresowym poście.

Na czym polega Intermittent Fasting?

Julia Wieniawa opowiedziała o swojej diecie, odpowiadając na pytanie jednego z fanów. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie prezentujące praktykowanie jogi. Ponadto napisała, że stara się jeść 3 razy dziennie przez 8 godzin, a następnie trzyma okienko żywieniowe przez 16 godzin. Julia podkreśliła, że Intermittent Fasting okazała się w jej przypadku najskuteczniejszą dietą.

— Staram się jeść 3 razy dziennie przez 8 godzin, a następnie trzymam okienko żywnościowe przez 16 godzin. Intermittent Fasting to w moim przypadku najbardziej skuteczna dieta, jaką stosowałam w życiu. Ale oczywiście każdy ma inaczej. Co do aktywności fizycznej –  ćwiczę mniej więcej trzy razy w tygodniu. A ostatnio wprowadziłam też codzienną 20-minutową yogę o poranku — napisała Julia Wieniawa na swoim Instagramie.

Dieta stosowana przez Julię ma wiele odmian i w zależności od swoich potrzeb można regulować długość trwania postu.

Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa/
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa
Julia Wieniawa
fot. Julia Wieniawa, instagram.com/juliawieniawa/
Julia Wieniawa z partnerem
fot. instagram.com/juliawieniawa/
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. instagram.com/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Może zaskakiwać, jak dużo razy rozwodziła się Katarzyna Dowbor. Mało kto pamięta, jej wszystkich mężów

  2. „Rodzinka.pl". Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat!

  3. 14-letnia Viki Gabor pochwaliła się nowym zdjęciem. Nie do wiary, jak bardzo się zmieniła

Zapraszamy na naszego Instagrama