Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Doda na mieście pod osłoną nocy. Co się stało z jej twarzą?
Alicja Markowska
Alicja Markowska 22.04.2024 15:13

Doda na mieście pod osłoną nocy. Co się stało z jej twarzą?

Doda
fot. KAPiF

Doda słynie z tego, że potrafi niejednokrotnie zadziwić swoich fanów. Teraz zrobiła to ponownie, spacerując w środku nocy. Nie da się ukryć, że jej twarz wygląda nietuzinkowo.

Początki Dody w show-biznesie

Doda rozpoczęła swoją ścieżkę zawodową jako nastolatka. Zyskała znaczną popularność dzięki udziałowi w programie "Bar". W reality show zaprezentowała się nie tylko jako utalentowana wokalistka, ale także jako kontrowersyjna postać. Od samego początku zaskakiwała swoją bystrością w ripostach oraz odwagą w pokazywaniu ciała w skąpych strojach.  

Jej debiut w show-biznesie wywołał burzę emocji. Po wielu latach pracy na scenie artystycznej ma teraz ogromne grono fanów oraz sukcesy, które sprawiają, że inne gwiazdy mogą jej zazdrościć. Kilka tygodni temu otrzymała kolejną prestiżową nagrodę MTV.

Zaskakująca reakcja Dody na pytanie o atak Edzi na Dagmarę. Kojarzy się jej to tylko z jednym Pamiętacie ich słynną bójkę? Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zaskakuje wyznaniem o Dodzie

Dalsza kariera Dody

W ostatnich latach Doda powróciła na scenę show-biznesu z wielkim triumfem. Jej album "Aquaria" oraz hity, takie jak "Nim zajdzie słońce" nagrane w duecie ze Smolastym, przyniosły jej ogromną popularność. Nadal jest o niej głośno, a ostatnio wystąpiła na festiwalu Fryderyki 2024 i pojawiła się na gali “Osobowości i sukcesy”. 

Nieustannie w centrum uwagi jest też jej marka, oferująca perfumy Luna i suplementy diety.  Po zakończeniu trasy koncertowej Aquaria Tour i programie "Dream Show" na Polsacie Doda znalazła swoje miejsce także w radiu. Od grudnia 2023 roku regularnie prowadzi audycję "Dodaphone" na antenie radia RMF FM. 

Mimo to artystka otwarcie mówi o zakończeniu kariery muzycznej i skupia się na poważnych planach związanych z Dariuszem Pachutem. Ich związek, mimo pewnych turbulencji w przeszłości, kwitnie, a podróżnik coraz częściej towarzyszy jej na koncertach i publicznych wydarzeniach. Teraz para planuje zakup domu pod Warszawą, już wybrali konkretną lokalizację z dużym ogrodem, jak ujawniono w magazynie "Twoje Imperium".

Doda umie zaskoczyć fanów jak mało kto, na swoich mediach społecznościowych zrobiła to właśnie po raz kolejny. 

Doda w nietypowym wydaniu na spacerze z psem

Doda słynie z tego, że nie boi się pokazywać siebie w naturalnej odsłonie. Często zaskakuje fanów, prezentując się w nietypowych stylizacjach. Nawet w codziennych sytuacjach nie traci dobrego humoru. Właśnie pochwaliła się relacją na Instagramie, na której po zmroku wyprowadzała swojego psa. Zwróciła jednak uwagę fanów na to, jak wygląda. 

Witajcie kochani, widziałam, że ostatnio bardzo wam się podobał mój image, prawda? Moja stylóweczka na wyprowadzanie psa – powiedziała Doda.

Doda ma na sobie czapkę, szalik i grube okrycie, przez co ciężko dostrzec jej twarz. Widać jednak na niej specjalne plastry do tapingu w okolicach nosa i czoła. Wokalistka żartuje ze swojego wyglądu i pokazuje się fanom w całej okazałości.

Także prezentuje z chęcią, z przyjemnością ogromną, bierzcie i czerpcie – dodała.

Co myślicie o Dodzie w takim wydaniu? 

Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram
Doda, fot. Instagram