Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Dorota Chotecka podsumowana przez męża. Piękne słowa wprost od partnera
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.03.2023 13:47

Dorota Chotecka podsumowana przez męża. Piękne słowa wprost od partnera

Dorota Chotecka
fot. TRICOLORS/East News

Dorota Chotecka skończyła 57 lat. Od 30 lat jest w związku z Radosławem Pazurą, a od 20 lat tworzą małżeństwo. Jej mąż wypowiedział piękne słowa pod jej adresem i  wyjawił jaki prezent sprawi ukochanej.

Oboje trzymają się daleko od świata show-biznesu i spokojnie pracują jako aktorzy. Nie pojawiają się na ściankach głośnych eventów, a kontakty Radosława z bratem - Cezarym wydają się być dość chłodne. 

Dorota Chotecka obchodzi urodziny

Małżeństwo poznało się w szkole teatralnej i łączącą ich relację śmiało można nazwać miłością od pierwszego wejrzenia. Aktorka w niedawnej rozmowie z z Krzysztofem Ibiszem w programie “Demakijaż” przyznała, że Pazurze spodobały się przede wszystkim jej nogi.

Aktorka obchodziła kilka dni temu swoje 57. urodziny. Jej mąż wykorzystał tę okazję i publicznie skierował do niej miłe słowa. Chwytają one za serce. 

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

Dorota Chotecka w oczach swojego męża

Radosław Pazura w swoim Instagramowym poście napisał:

 - Chotesiu! Jesteś piękną, mądrą, wspaniałą kobietą i aktorką. Duma mnie rozpiera, że przez tyle lat mogę być przy Tobie i z Tobą, uczyć się Ciebie i uzupełniać się Tobą. Dziękuję i kocham! Wszystkiego co najpiękniejsze z okazji urodzin.

Pod  postem oczywiście płynie dla pary masa życzeń i gratulacji. Katarzyna Skrzynecka napisała:

- Chotesia zawsze HOT. Urodzinowe kissy

Co Dorota Chotecka otrzyma na urodziny?

W rozmowie ze “Światem Gwiazd” Radosław Pazura wyznał czym obdarował swoją żonę. Dostanie ona od niego prezent, który rośnie dla niej z każdym rokiem.

Aktor wyznał, że kupuje wybrance tyle róż, ile kończy ona lat. Tak więc do domu Pazurów zawitał ogromny, 57-kwiatowy bukiet róż.

Źródło: pomponik.pl, Świat Gwiazd