Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Edyta Górniak przefarbowała się na blond. Fryzurę próbowała ukryć pod czapką z przeceny
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 27.05.2024 17:02

Edyta Górniak przefarbowała się na blond. Fryzurę próbowała ukryć pod czapką z przeceny

Edyta Górniak w blondzie
fot. Instagram

Edyta Górniak wraca po krótkiej przerwie. Już 28 maja premierę będzie miał singiel “I remember”. Z tej okazji gwiazda przefarbowała się na blond. Nową fryzurę skrywała przed fanami pod czapką z sieciówki. Wiemy, gdzie i za ile ją kupiła.

Edyta Górniak przeprowadzi się do Poznania?

Edyta Górniak zdradziła na Instagramie, że ostanie miesiące były dla niej ciężkie przez problemy zdrowotne, o których nie chce mówić głośno. Szukając pomocy medycznej na całym świecie, znalazła ją w ojczyźnie, a dokładniej – w Poznaniu. Z tej okazji gwiazda odwiedziła znanego osteopatę Tomka Poprzyckiego.

Artystka tak wychwaliła osteopatę, aż się zaczerwienił a piosenkarka się zarumieniła i wypowiedź zakończyła intrygująco:

 Nie powiem co robiliśmy, pa.

Piosenkarka rozmyśla też nad zamieszkaniem w Poznaniu, bo jak sama twierdzi, dojazdy z Warszawy do stolicy Wielkopolski pochłaniają zbyt wiele cennego czasu. Górniak zażartowała dodatkowo, że w 2024 roku obchodzi swój rok jubileuszowy, a w mieście tym przecież debiutowała. Tak jej zdaniem życie zatacza krąg. Gwiazda ma też słabość do pyz, które są tradycyjnym daniem wielkopolskim łatwo dostępnym właśnie w Poznaniu. To kolejny argument zachęcający piosenkarkę do przeprowadzki.

Górniak już wielokrotnie udowodniła, że lubi zmieniać miejsce zamieszkania i nie jest wierna jednemu miastu na dłużej. W swojej relacji dodała, że w Poznaniu jeszcze nie mieszkała, więc może teraz jest dobra okazja, by to zmienić.

IMG_5259.jpeg
Edyta Górniak fot. Instagram gwiazdy 
IMG_5256.jpeg
Edyta Górniak fot. Instagram gwiazdy 
IMG_5260.jpeg
Edyta Górniak fot. Instagram gwiazdy 
IMG_5261.jpeg
Edyta Górniak fot. Instagram gwiazdy 

 

Beata Kozidrak zdjęła perukę! Cała Polska zobaczyła jej PRAWDZIWE włosy. Jest różnica Majka Jeżowska przeszła operację plastyczną. Tak zmieniła się jej twarz

Edyta Górniak w czapce z przeceny

Na swoje instagramowej relacji Górniak skrywała metamorfozę i nowy kolor włosów pod markową czapką.  Piosenkarka jest fanką dżokejek i często można ją spotkać w nich na próbach swoich koncertów lub w stylizacjach codziennych. Często do duetu z czapką z daszkiem zakłada duże okulary przeciwsłoneczne.

Czapka, w której Edyta przemówiła do fanów pochodzi z kolekcji Guesss. Jest to wykonany w 100% z poliestru model NOT COORDINATED i kupimy go na Zalando w promocyjnej cenie – 135 złotych, czyli o 15% taniej, niż jeszcze kilka tygodni temu.

stylizacje na sylwestra jak ubrać się na sylwestra stylizacje dla par anrika i szafa gra fashion couple (7).png
Czapka Guess – 135 zł 
Edyta Górniak w czapce Guessa
Edyta Górniak w czapce Guessa

Edyta Górniak blondynką

Piosenkarka zmieniła kolor włosów na blond, a zdjęciem po metamorfozie pochwaliła się na swoim Facebooku, zapowiadając wyczekiwany przez fanów od połowy lutego singiel “I rememeber”. Piosenka jest prezentem dla wielbicieli artystki przygotowanym na 30. rocznicę jej występu na Eurowizji w Dublinie, na której zajęła 2. miejsce.

Edyta Górniak w blondzie wygląda niezwykle świeżo, promiennie, dziewczęco i młodzieńczo. Nie od dziś wiemy, że ten kolor włosów zwykle odmładza i dodaje uroku. 

Premiera “I remember” już 28 maja. 

444166410_988585202622709_477678899352862617_n.png
Edyta Górniak w blondzie, fot. Instagram

Edyta Górniak w czapkach z daszkiem:

Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF
Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF
Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF
Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF
Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF
Edyta Górniak w czapce z daszkiem, fot. KAPIF