Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Ekspertka z programu TVN schudła aż 70 kg. Po latach ciężko ją rozpoznać
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 28.07.2023 10:27

Ekspertka z programu TVN schudła aż 70 kg. Po latach ciężko ją rozpoznać

Aleksandra Sarna schudła 70 kg/Instagram
Aleksandra Sarna/Instagram

Program “Rozmowy w toku” cieszył się ogromną popularnością, zwłaszcza we wczesnych latach 2000'. Wówczas, widzowie i widzki mogli z bliska przyjrzeć się problemom zwykłych ludzi, którzy w studio mogli podzielić się nimi i znaleźć zrozumienie. Nad wszystkim czuwała prowadząca, Ewa Drzyzga. Radą służyła również psycholożka, Aleksandra Sarna. Metamorfoza, którą przeszła ekspertka jest spektakularna!

Ekspertka z "Rozmów w toku" schudła 70 kg. Jak wyglądała 10 lat temu?

Aleksandra Sarna edukowała i udzielała rad w programie pt. “Rozmowy w toku”. Pomagała uczestnikom i uczestniczkom zażegnać konflikty, ale i np. tłumaczyła, jak zrozumieć problemy nastolatków. Małżeństwa i pary mogły znaleźć u niej poradę w sferze intymnej, a nieco “zakręceni” ludzie otrzymywali wsparcie, oraz pełną akceptację w temacie indywidualnego stylu, czy ciekawej osobowości. 

Jeszcze dziesięć lat temu, ekspertka pokazywała się publicznie w bardzo skromnych strojach. Stawiała na luźne sukienki, które nie eksponowały jej figury. Charakterystyczne było gładkie uczesanie i minimalistyczny makijaż. Być może ciężko w to uwierzyć, ale psycholożka miała wówczas zaledwie 32 lata. 

Maffashion już tak nie wygląda! Przeszła zjawiskową metamorfozę. Teraz ma najmodniejszą grzywkę sezonu

Aleksandra Sarna przeszła spektakularną metamorfozę. Całkowicie zmieniła styl

Nie tylko waga Aleksandry Sarny uległa zmianie. Oprócz tego, że schudła aż 70 kilogramów, jej styl jest zdecydowanie odważniejszy. Ciało pokrywają tatuaże, a ubrania, które wybiera, eksponują sylwetkę i dekolt. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, które opatrzyła ciekawym opisem. Przyznała się nie tylko do diety, ale i zabiegów medycyny estetycznej. Teraz ma 42 lata i wygląda zupełnie inaczej!

Coś tam zawdzięczam sobie, cos dziewczynom ze skalpelami w rękach.

-czytamy.

Psycholożka z "Rozmów w toku" pokazuje również, jaką dietę stosowała

Na instagramowym profilu znanej psycholożki można znaleźć nie tylko zdjęcia po metamorfozie, ale i fotografie posiłków, które pozwoliły jej na całkowitą zmianę sylwetki. Smakowite dania ekspertka przyrządza samodzielnie.