Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Wygląda jak SKIMS, a to… Zara! Marina na Euro 2024 w sukience z sieciówki zachwyciła świat
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 18.06.2024 12:13

Wygląda jak SKIMS, a to… Zara! Marina na Euro 2024 w sukience z sieciówki zachwyciła świat

Marina w sukience z Zary jak SKIMS
fot. mat. prasowe

Marina na Euro 2024 podczas meczu Polska – Holandia pokazała się w sukience z Zary, która wyglądała jak SKIMS. Sprawdziliśmy cenę i model. Jest wciąż dostępna w sprzedaży.

Euro 2024: kiedy Polska gra z Austrią?

Obecnie trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej – Euro 2024. Są to rozgrywki sportowe, cyklicznie organizowane przez Unię Europejskich Związków Piłkarskich.  

Najbliższy mecz Polski odbędzie się w piątek 21 czerwca o godzinie 18:00, w którym zagramy z Austrią. Na meczach naszej reprezentacji nie brakuje żon piłkarzy zwanych WAGs, które wspierają i dopingują swoich ukochanych. 

Na meczu w niedzielę pojawiła się nawet ciężarna Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Michał Probierz to urodzona gwiazda mody. Tak stylowego trenera w reprezentacji Polski jeszcze nie było Robert Lewandowski za białe skarpety płaci pół tysiąca złotych. Z czego są zrobione?

Baby Mommy – nowa piosenka Mariny

Marina obecnie jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka ze swoim ukochanym mężem Wojciechem Szczęsnym. Ponad tydzień temu piosenkarka powróciła muzycznie z piosenką “Baby Mommy”.

Tekst i muzykę pisała sama wokalista we współpracy z innymi muzykami. Singiel cieszy się dużą popularnością, bo w 8 dni zdobył już prawie 800 tysięcy wyświetleń.

Sukienka Mariny na Euro 2024

Marina opublikowała rodzinne zdjęcie z murawy, które zostało wykonane tuż przed meczem Polski z Holandią na Euro 2024.

Na zdjęciu widzimy piosenkarkę, która z dumą eksponuje ciążowy brzuszek u boku swojego męża i z synkiem na rękach. Gwiazda założyła na ten dzień piękną obcisłą sukienkę w oliwkowym kolorze, która przepięknie podkreśla ciążowe krągłości. Jest to model sukienki w stylu lansowanym przez markę własną Kim Kardashian – SKIMS, jednak Marina wybrała tańszy odpowiednik z Zary

Sukienka jest teraz bardzo popularna i jest dostępna w Zarze w trzech kolorach: zielonym, brązowym i czarnym w rozmiarach S-L. Wykonana jest z 50% recyklingowanego poliamidu. W cenie regularnej kosztuje 99,90 zł. A ta od SKIMS kosztuje nieco więcej, bo 375 zł i jest ciemniejszego koloru, dłuższa i z lekko prześwitującego materiału. 

Do sukienki Marina dobrała najmodniejszy model klapek Chypre od Hermes. Ich koszt to prawie 4 tysiące złotych.

Marina Łuczenko-Szczęsna z rodziną przed meczem Polska-Holandia:

mariina.png
Marina Łuczenko-Szczęsna fot. Instagram @marina_official

Sukienka z Zary 99,90 zł:

wyszczuplajaca-sukienka-z-zary-4295012439-1_X_800.jpg
Zara 99,90 zł

Sukienka SKIMS 375 zł:

wyszczuplajaca-sukienka-skims-4295012440-1_X_800.jpg
SKIMS 375 zł