Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Ewa Kasprzyk zabrała córkę do kliniki medycyny estetycznej. Tak dziś wygląda Małgorzata Bernatowicz
Michał Fitz
Michał Fitz 30.05.2023 18:37

Ewa Kasprzyk zabrała córkę do kliniki medycyny estetycznej. Tak dziś wygląda Małgorzata Bernatowicz

Ewa Kasprzyk
fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk nie zawsze utrzymywała ze swoją córką Małgorzatą Bernatowicz najlepsze relacje. Wychodzi jednak na to, że teraz panie dogadują się już świetnie. Razem wybrały się na wydarzenie do kliniki medycyny estetycznej La Perla.

Choć aktorka wyglądała kapitalnie jak na swój wiek, show i tak skradła córka, która mogła być przez opinię publiczną zapamiętana nieco inaczej.

Jak wyglądały Ewa Kasprzyk i jej córka?

Ewa Kasprzyk chętnie pozowała na ściance, prezentując swoją prosta, ale szykowną kreację. Założyła bowiem beżową sukienkę, do której dopasowała buty na obcasie w podobnym kolorze. Całość uzupełniała stonowana, pasująca do reszty biżuteria.

Jej córka z kolei ubrała się we wzorzystą tunikę, do której, wzorem mamy, założyła buty na obcasie, z tym że czarne. Najbardziej w oczy rzucały się jednak jej usta, które zostały podkreślone szminką w kolorze jaskrawego fioletu.

Karolina Pisarek z torebką Chanel. Za używany model trzeba zapłacić 45 tysięcy złotych

Jak dziś wygląda córka Ewy Kasprzyk?

Córka Ewy Kasprzyk mogła być do tej pory kojarzona z burzą gęstych, ciemnobrązowych loków. Właśnie dlatego zebrane w klinice La Perla osoby mogły jej nie poznać, bo Małgorzata już tak bardzo swojej fryzury nie puszy. Zdecydowała się tym razem na zgrabne upięcie.

Dodatkowo można odnieść wrażenie, że samej Bernatowicz jest po prostu mniej niż wcześniej. W ostatnim czasie musiała zrzucić kilka kilogramów, co działa nie tylko na korzyść jej wyglądu, ale również zdrowia.

Córka Ewy Kasprzyk próbowała swoich sił w rozrywce

Niektóre dzieci gwiazd bez wahania wykorzystują swoich rodziców niczym trampoliny do show-biznesu. Choć Małgorzata Bernatowicz z pewnością mogła poprosić mamę o zaangażowanie jej do jakiejś produkcji, poszła swoją ścieżką. Została wokalistką.

Walkę o karierę rozpoczęła w programach telewizyjnych. Wystąpiła zarówno w “The Voice of Poland”, jak i “Must be the music”. W 2017 roku startowała nawet w preselekcjach do Eurowizji.

Zobacz zdjęcie:

Ewa Kasprzyk z córką.png
fot. KAPiF
Tagi: Uroda