Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jaką fryzurę dobrać do koronkowej sukienki? Postaw na delikatność
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 26.09.2019 14:09

Jaką fryzurę dobrać do koronkowej sukienki? Postaw na delikatność

Fryzury na upalne dni
Instagram.com @vsco.inspirational.life

Fryzury do koronkowej sukienki powinny być odpowiednio dobrane do tej wymagającej kreacji. Koronkowa sukienka jest delikatna, romantyczna i bardzo kobieca. Jakie fryzury do koronkowej sukienki nadadzą stylizacji charakteru i elegancji?

Fryzury do koronkowej sukienki muszą dać sukience grać pierwsze skrzypce. Nieodpowiednia fryzura mogłaby przytłoczyć i obciążyć filigranową konstrukcję sukienki. Mamy dla was kilka inspirujących pomysłów na fryzury do koronkowej sukienki.

Jakie fryzury do koronkowej sukienki?

W ostatnim czasie koronkowa sukienka jest bardzo modna, zwłaszcza wśród celebrytów. W koronkowych wieczorowych sukniach pojawiły się na wręczaniu nagród, premierach i galach m.in. Taylor Swift, Jennifer Lopez, Olivia Wilde czy Kim Kardashian. Każda z celebrytek miała bardzo przemyślaną fryzurę, która odpowiednio komponowała się z całością stylizacji i w żaden sposób nie przytłaczała – to suknia pierwsza rzucała się w oczy (tak jak powinna).

Jakie fryzury do koronkowej sukienki nosić? Taylor Swift postawiła na lekko pofalowane włosy zebrane do boku i przykrywające jedno ramię. Ta prosta i bardzo dziewczęca fryzura doskonale spełniła swoje zadanie i wyeksponowała czerwoną koronkową sukienkę. Kim Kardashian włożyła obcisłą koronkową sukienkę na premierę perfum sygnowanych swoim imieniem. Znana ze swojej bujnej fryzury, Kardashian postanowiła upiąć włosy w skromny kok i pozwolić koronkowej sukience skupić na sobie całą uwagę.

Jaka fryzura pasuje do koronkowej sukienki?

Keira Kinghtley pokazała się na jednej z branżowych imprez w romantycznej, beżowej sukience nad kolano i wyglądała obłędnie. Jej modna fryzura dopełniła całości i nie zdominowała stylizacji. Fryzura do koronkowej sukienki Keiry Knightley była prostym, klasycznym bobem. Tego typu uczesanie ze względu na swoją prostotę i minimalizm rewelacyjnie nadaje się do filigranowej kreacji.

Bardzo ładnie wyglądają koronkowe sukienki pod szyję do fryzury z krótkimi włosami. Równie dobrze wyglądają koki oraz proste warkocze zawinięte w kok. W takiej fryzurze pokazała się Olivia Wilde na jednej z premier filmowych. Taka fryzura dla aktorki o kwadratowej twarzy mogła być ryzykowna, jednak spektakularna sukienka z białej koronki skupiła na sobie całą uwagę gości. Naszą też! Jeśli decydujesz się rozpuścić włosy, postaraj się, by nie zasłaniały ramion, a tym samym sukienki. Możesz podkręcić końcówki – lekkie loki są bardzo romantyczne i dziewczęce, idealnie sprawdzą się jako dodatek do koronkowej sukienki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fryzury do koronkowej sukienki

Jakie fryzury pasują do koronkowej sukienki? Koronkowa sukienka to specyficzna kreacja i potrzebuje odpowiedniej fryzury.

Fryzury do koronkowej sukienki

Koronkowa sukienka lubi grać pierwsze skrzypce, dlatego fryzury, które do niej nosimy powinny być proste.

Fryzury do koronkowej sukienki

Najlepsze fryzury do tego typu sukienek to delikatne koki, klasyczne boby i lekko upięte włosy.

Fryzury do koronkowej sukienki

Koronkowa sukienka jest bardzo kobieca i romantyczna, dlatego idealnie pasują do niej „romantyczne” uczesania, np. ze swobodnie opadającym na twarz kosmykiem.

Fryzury do koronkowej sukienki

Krótkie, proste fryzury dobrze współgrają z koronkowymi sukienkami, pozwalając im grać pierwsze skrzypce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaka fryzura odmładza po 50? Bądź odważna!
  2. Fryzury odmładzające twarz. Będziesz zachwycona!
  3. Fryzury na andrzejki? W tym roku zaszalej!