Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jaką fryzurę wybrać do sukienki z odkrytymi plecami? Podkreśl swoją kreację
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 19.12.2019 19:11

Jaką fryzurę wybrać do sukienki z odkrytymi plecami? Podkreśl swoją kreację

fryzury do sukienki z odkrytymi plecami
instagram.com/naiya_sehgal/alashanghai

Fryzury do sukienki z odkrytymi plecami mogą być naprawdę kreatywne. Nie musisz decydować się jedynie na proste opcje – możliwości jej wiele! Kreacja z odsłoniętymi plecami jest odważną, ale stylową opcją. Jeśli decydujesz się na sukienkę bez pleców, powinnaś zadbać o odpowiednią fryzurę.

Jakie będą najlepsze fryzury do sukienki z odkrytymi plecami? Taka kreacja potrzebuje odpowiedniej oprawy w postaci dobrze dobranej fryzury – włosy mogą być spektakularnym wykończeniem kreacji, a ty będziesz wyglądać jak z czerwonego dywanu.

Fryzury do sukienki z odkrytymi plecami?

UPIĘTE WŁOSY

Ponieważ suknia bez pleców odsłania zazwyczaj dużo, by podkreślić wszystkie kobiece atuty styliści do tego typu kreacji zalecają fryzury, które odsłaniają twarz i szyję. Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami da taki efekt? Świetnie sprawdzi się klasyczny kok lub po prostu wysoko upięte włosy z luźno opadającymi kosmykami. Wersja koka z wplecionymi warkoczami również sprawdzi się wyśmienicie. Dzięki takim fryzurom twoja twarz i szyja wysmuklą i wydłużą się, przez co zyskają na atrakcyjności.

ROZPUSZCZONE WŁOSY

Jeśli masz stosunkowo krótkie włosy, z których nie da się zrobić koka, możesz postawić na krótszą wersję klasycznego boba, który jest elegancki i modny. Oprócz koka i boba, jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami może być dobrym pomysłem? Jeśli masz dość długie włosy i wolisz, by swobodnie opadały na ramiona, postaraj się je nieco podkręcić tak, by opadały delikatnymi falami – proste kosmyki włosów nie wyglądają najkorzystniej w zestawie z suknią bez pleców.

Czy twoja suknia z odkrytymi plecami jest skromna, czy raczej przypomina kreację z królewskiego balu? Jeśli twoja suknia jest dość prosta i bez zbędnych zdobień, możesz włożyć więcej serca i kreatywności w komponowanie odpowiedniej fryzury. Natomiast, jeśli ubierasz się w suknię, która sama w sobie mogłaby być dziełem sztuki, postaw na skromną, ale doskonale dopracowaną fryzurę. Pamiętaj, że dobry smak jest zawsze wyważony, a elegancja lubi równowagę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami

Suknia z odsłoniętymi plecami jest dość odważną, ale stylową i elegancką kreacją, potrzebuje więc odpowiedniej fryzury.

Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami

Najlepiej wyglądają włosy upięte wysoko, najlepiej w kok. Dzięki temu twarz i szyja wysmuklają i optycznie wydłużają się.

Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami

Mitem jest, że na suknię bez pleców mogą pozwolić sobie tylko osoby szczupłe. Puszyste kobiety również mogą dobrać do swojej sylwetki odpowiedni model takiej sukni.

Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami

Jeśli decydujemy się na rozpuszczone włosy, najlepiej, jeśli będą podkręcone. Opadające, proste kosmyki mogą zaburzyć estetykę stylizacji.

Jaka fryzura do sukienki z odkrytymi plecami

Jeśli suknia jest wytworna, zachowajmy umiar we włosach. Jeżeli nasza suknia jest skromna, możemy zaszaleć nieco z fryzurą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sukienki, które musisz mieć w swojej szafie!
  2. Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy? Proste tricki
  3. alashanghaiJaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!