Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Fryzury gwiazd w Sopocie. Ania Dąbrowska 11/10, za to Kayah i Margaret… Kto pozwolił im tak wyjść na scenę?!
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 26.05.2024 22:36

Fryzury gwiazd w Sopocie. Ania Dąbrowska 11/10, za to Kayah i Margaret… Kto pozwolił im tak wyjść na scenę?!

Fryzury gwiazd w Sopocie
fot. KAPIF

Festiwal Polsatu w Sopocie już za nami. Na jakie fryzury postawiły gwiazdy? Kto zachwycił, a kto rozczarował? O ocenę poprosiliśmy stylistę fryzur, Antoniego Kolbusza z atelier Ruby Blue, który na co dzień dba o wizerunek znanych osób.

Kto wystąpił na festiwalu Polsatu w Sopocie w 2024 roku?

Polsat Hit Festiwal 2024 to dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy w Operze Leśnej w Sopocie. Już od ponad 20 lat dzięki telewizji Polsat mogliśmy zobaczyć największe gwiazdy w akcji. Podczas festiwalu wystąpili artyści, którzy na swoim koncie mają platynowe i diamentowe płyty. Swoje jubileusze tego roku świętowali Golec uOrkiestra, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska i Danzel. 

Drugi dzień festiwalu poświęcony był m.in. Zbigniewowi Wodeckiemu, którego nie ma już z nami 7 lat. Drugiego dnia na sopockiej scenie wystąpili artyści, którzy zadebiutowali w Polsacie: Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski, Afromental, zespół Zakopower, Kuba Badach i Enej. 

Odbył się też “Koncert Diamentowy”, na którym zaśpiewali artyści z diamentowymi singlami na swoim koncie. Usłyszeliśmy na scenie: Smolastego, Blankę, Skolima i Malika Montanę. 

Podczas dwóch sopockich wieczorów gwiazdy robiły co mogły, by wypaść jak najlepiej na scenie. Nie tylko wokalnie, ale też wizualnie. Kto prezentował się najlepiej, jeśli chodzi o fryzurę?

Beata Kozidrak zdjęła perukę! Cała Polska zobaczyła jej PRAWDZIWE włosy. Jest różnica Strawberry make-up hitem sezonu. Tak wykonasz go w stylu Hailey Bieber

Sopot 2024. Fryzury gwiazd na festiwalu Polsatu (ocenia Antoni Kolbusz)

Przedstawiamy oceny uczesań gwiazd z tegorocznego Sopot Hit Festiwalu, które dla Świata Gwiazd ocenił stylista fryzur Antoni Kolbusz z ulubionego wśród gwiazd salonu Ruby Blue (ul. Piękna 15 w Warszawie). 

Antoni na co dzień zajmuję się fryzurami zarówno damskimi, jak i męskimi. Specjalizuje się w koloryzacjach blond oraz brązów i cięciach loków. Na co dzień dba o włosy wielu znanych osób. A jak ocenia fryzury gwiazd w Sopocie?

Fryzura Dody:

Doda ostatnio zmienia swe fryzury, stosując peruki, które bezpiecznie zmieniają wizerunek na inny. Kolor z Sopotu dodaje klasy i bogactwa, ale też dodaje lat. Z taką tonacją blondu trzeba uważać, gdyż pokazuje nawet nasze niewyspanie. Ułożenie włosów we francuskim stylu pasuje gwieździe idealnie. Jestem na tak 10/10.

KAPIF_1000pix_K1209051F.jpg
Doda Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1209282F.jpg
Doda Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzura Roksany Węgiel:

Natural look. Takie naturalne stylizacje włosów uwielbiam najbardziej. Zwiewne lekkie “beach look” fale doskonale podkreślają rysy twarzy Roxie. Stylista fryzur Roxie spisał się na medal, jeśli chodzi o kolor włosów. Przyznaje 10/10.

KAPIF_1000pix_K1209130F.jpg
Roxie Węgiel Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1209385F.jpg
Roxie Węgiel Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzury gwiazd w Sopocie – kto wypadł najlepiej, a kto rozczarował?

Fryzura Margaret:

Nowa Margaret to spore zaskoczenie dla mnie. Na początku jej nie poznałem. W tym kolorze wygląda wyraziście alternatywnie. Co bym tu zmienił? Długość włosów, bo są za długie. Więc przyznaje 8.5/10.

KAPIF_1000pix_K1209371F.jpg
Margaret Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1209359F.jpg
Margaret Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzura Andrzeja Piasecznego:

Andrzej Piaseczny  w Crop men cut prezentuje się fantastycznie. Zaznaczona grzywka geometryczna z precyzją skalpela i przycięte boki na krótko zwężają twarz. Więc większość mężczyzn ją wybiera na swoich włosach. Look Young świetnie dodaje takiej fresh faces nawet wtedy, gdy nie masz czasu rano się wystylizować. Choć Artysta ma wszystko zapięte na ostatni guzik. 10/10. Z kolei obok stojący Mirosław Niewiadomski niestety ma fryzurę nieadekwatną do swoich włosów i na to wydarzenie muzyczne. Ocenę obniżam do 6/10.

KAPIF_1000pix_K1209423F.jpg
Andrzej Piaseczny i Mirosław Niewiadomski Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzury Matta Duska i Kuby Badacha:

Matt Dusk i Jakub Badach noszą  fryzury klasyczne, to jest wspaniałe. Takie modele fryzur zawsze dają najwięcej klasy i dodają największego uroku twarzy i wszystkim stylizacją, jakie się założy. 

Andrzej Piaseczny tu kontrastuje i konkuruje stylem alternatywnym kontra klasyka. Panowie otrzymują 30 pkt.

KAPIF_1000pix_K1209453F.jpg
Matt Dusk, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzury braci Golec:

Bracia Golec, to już ich znak rozpoznawszy fryzura na samuraja. Cenię za wierność tej samej fryzury przez tyle lat. Sam swojej jestem wierny już 15 lat. Co bym zmienił u braci? Żeby mieli delikatnie dłuższe boki, wtedy ich twarze wydawałyby się smuklejsze. Ocena 9,5 na 10.

KAPIF_1000pix_K1208975F.jpg
golec uOrkiestra  Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1208998F.jpg
golec uOrkiestra  Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzura Oskara Cymsa:

Oskar Cyms i jego super burza loków. Proponowałbym, aby je wystrukturyzować kremem definiującym skręt i solą morską, wtedy włosy będą jeszcze bardziej skręcone i błyszczące – jakby Oskar wyszedł prosto z Oceanu. Ocena 9/10.

KAPIF_1000pix_K1209390F.jpg
Oskar Cyms  Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzura Kayah:

U Kayah wszystkiego jest za dużo, bo i cekiny, kwiaty, kokardy i jeszcze te rozpuszczone fale. Tutaj postawiłbym na wysoki kucyk w stylu wet look, wtedy całość wyglądałaby nieco subtelniej, a jako uzupełnienie makijaż no make-up z zaznaczonymi mocniej oczami. Kayah ma piękne włosy, ale nie zawsze musi je tak eksponować. Tym bardziej gdy w stylizacji dużo się dzieje. Ocena 6,5/10.

KAPIF_1000pix_K1209186F.jpg
Kayah Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1209185F.jpg
Kayah Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzura Ani Dąbrowskiej:

Ania Dąbrowska do tej plisowanej sukni uczesanie boho z francuską grzywką na boki w najbardziej naturalnym wydaniu doskonale jest zestawione. Styl i klasa, oceniam na 11/10 pkt. 

KAPIF_1000pix_K1210022F.jpg
Ania Dąbrowska Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1210006F.jpg
Ania Dąbrowska Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF

Fryzura Blanki:

Blanka i jej włosowy luz. Tak długie włosy ciężko jest przestylizować przez ich ciężkość. Fale na takiej długości bez mocnego utrwalenia długo się nie trzymają i Blanka jak widać coś o tym wie. Ten dziewczęcy look w połączeniu ze stylizacją zgrał się doskonale. Ocenić nie można na mniej niż 10 punktów. 

KAPIF_1000pix_K1210140F.jpg
Blanka Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF
KAPIF_1000pix_K1210079F.jpg
Blanka Sopot Hit Festiwal fot. KAPIF