Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Fryzury na andrzejki? W tym roku zaszalej!
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 24.10.2018 13:35

Fryzury na andrzejki? W tym roku zaszalej!

Fryzury na andrzejki
Fot. instagram.com @hairstylistdanielginiel

Fryzury na andrzejki nie mogą być monotonne! To moment, w którym może pozwolić sobie na szaleństwo i dać się ponieść wyobraźni! Ogniste, zwariowane kolory? Powiedzmy im tak! Są bardzo mile widziane.

Fryzury na andrzejki powinny być zwariowane i pomysłowe. To w końcu niecodzienny wieczór, który powinien na długo pozostać w naszej pamięci. Pozwólmy sobie tego dnia na nieco bardziej zwariowaną fryzurę, którą będziemy wspominać na długo po zakończeniu się andrzejkowej zabawy.

Jakie fryzury na andrzejki?

Nie powinnyśmy bać się kolorów i ostrych cięć. Na szczęście Polki coraz mniej się ich obawiają. W rozmowie z serwisem polki.pl znany stylista fryzur Paweł Babicz zdradził:

Z radością obserwuję polskie ulice i widzę, jak dużo się zmieniło i jak bardzo zmienia się świadomość tego, co jest trendy. Dawniej potrzebowaliśmy około trzech lat, żeby nowości z wybiegów zagościły w Polsce. De facto wtedy już nowościami nie były. Dzisiaj trendy wyłapują nie tylko fryzjerzy i styliści, ale także klienci, dzięki temu są na bieżąco: bawią się i eksperymentują tym, co zobaczą na wybiegach w Paryżu czy Mediolanie – przyznał Babicz.

Fioletowe włosy na andrzejkowy wieczór to świetny pomysł! Jeżeli nie chcemy poddawać naszych włosom koloryzacji, możemy zdecydować się na perukę! Jak szaleć to szaleć.

Kiedy wypadają andrzejki?

29 listopada – 30 listopada (wieczór). W tym okresie spotykamy się wraz ze znajomymi, aby powróżyć sobie wzajemnie i poddać się wspólnej zabawie. Andrzejki wg tradycji chrześcijańskiej uznawane są za ostatnią okazję do tego typu swawoli, ponieważ wypadają one w ostatni dzień przed adwentem. Nazwa tego święta, tj. Andrzejek pochodzi od imienia św. Andrzeja, jednego z apostołów. Jakie są najpopularniejsze andrzejkowe wróżby? Z pewnością zaliczyć możemy do nich układanie butów każdego z uczestników imprezy w jednym rzędzie. Osoba, której but (dodajmy, że ten z lewej nogi), jako pierwszy przekroczy próg, najszybciej zmieni stan cywilny. Przypomnijmy, że św. Andrzej to patron zamążpójścia i miłości!

Roztopiony wosk przelewany przez ucho od klucza i odczytywanie z niego rozmaitych znaczeń i kształtów, które mają symbolizować nasz przyszły los to również bardzo popularna wróżba.

Mamy nadzieję, że tegoroczny wieczór andrzejkowy upłynie wam w doskonałych humorach. My już nie możemy się doczekać!

Fryzury na andrzejki – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fryzury na andrzejki

Różowe włosy to idealna opcja na andrzejkowy wieczór, dodadzą mu kolorytu. Jesteśmy na tak!

Fryzury na andrzejki

Proste, długie włosy przywodzą na myśli Morticię Adams. Nawet te w wersji blond mają w sobie coś magicznego.

Fryzury na andrzejki

Dalekie fale na końcach nadadzą naszemu lookowi subtelności i tajemniczości. To bardzo cool.

Fryzury na andrzejki

Fiolet nie ma sobie równych! Magia!

Fryzury na andrzejki

Rozjaśnione końcowki na andrzejkowy wieczór? Wprowadzą do waszego spotkania towarzyskiego trochę ciepła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzury do sukienki na jedno ramię. Postaw na asymetryczne włosy
  2. Fryzury do sukienki pod szyję. Fryzury zaskakują!
  3. Fryzury do sukienki bez dekoltu. Idealnej na zimę

źródła: pl.wikipedia.org, chillzet.pl, polki.pl