Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Pięć koszmarów i pięć obłędnych stylizacji na gali Plejady. Nie tylko Wieniawa się nie popisała
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 19.06.2024 11:48

Pięć koszmarów i pięć obłędnych stylizacji na gali Plejady. Nie tylko Wieniawa się nie popisała

None
fot. KAPIF

Gala Gwiazd Plejady 2024 przyciągnęła największe z polskich gwiazd. Na czerwonym dywanie zaroiło się od najróżniejszych stylizacji. Nie brakowało zachwytów jak i rozczarowań. Kto zachwycił, a kto rozczarował?

Gala Gwiazd Plejady 2024

Plejada co roku organizuje wielką galę. Podczas wydarzenia przyznawane są statuetki. W tym roku wręczono je w pięciu kategoriach: Gwiazda Ponadczasowa, Gwiazda Jutra, Gwiazda na Czasie, Gwiazda na Miarę Czasu, Zaklinacze Czasu oraz trzy SuperGwiazdy Plejady. Zwycięzców swoimi głosami wybierają internauci oraz redakcja portalu. 

“The Future Is Now” było hasłem tegorocznej gali, którą poprowadzili Barbara Kurdej-Szatan wraz z szefem serwisu Grzegorzem Dobkiem. Za muzyczną oprawę odpowiadał polsko-francuski zespół BeMy, a także Sara James i Natalia Kukulska.

Wzięliśmy pod modową lupę fryzury i stylizacje gwiazd, które ocenili nasza dziennikarka mody Świata Gwiazd i autorka bloga “Anrika i szafa gra” – Anna Koperska-Kolbusz  oraz  stylista fryzur Antoni Kolbusz z gwiazdorskiego atelier Ruby Blue. 

Modowe hity i kity tygodnia. Wieniawa i Torbicka bezkonkurencyjne, a kto rozczarował? Hity i Kity tygodnia. Kasia Zielińska zachwyciła, a sześć gwiazd rozczarowało…

Gala Gwiazd Plejady 2024. Najlepiej ubrani

Spring Bloom (15).png
Anna Popek  Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Anna Popek

Anna i idealnie dobrany kolor do typu urody, jak również idealna proporcja fryzury do kształtu twarzy. Nie zostaje mi nic innego jak ocenić na bezkonkurencyjne 11 pkt. 

Anna niczym Coco Chanel. Cała w czerni w towarzystwie pereł, a u ręki torebka Chanel. Klasyka, elegancja i minimalizm zawsze się obroni. A do stylu francuskiego mam wielką słabość. Kocham ten look, który dla mnie wygrał bezkonkurencyjnie pośród wszystkich stylizacji gwiazd. Ocena to 11/10 pkt!

10.png
Agnieszka Hyży  Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Agnieszka Hyży

Agnieszka i modny wet look. Idealnie zaczesany włos pięknie odsłonił i pokazał twarz gwiazdy. Przedziałek z boku dodaje lekkiej awangardy i szyku. Ocena – 10 pkt. 

Agnieszka w bardzo eleganckiej i klasycznej stylizacji, ale w jakże modowej formie. Jest bardzo stylowo i topowo, a czerwone klapki są idealną wisienką tego looku. Ocena nie mogła być inna niż 10 pkt. 

12.png
Julia Kamińska  Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Julia Kamińska

Julia i kolejny wet look na wielkiej gali. Wet lok to idealne rozwiązanie dla kobiet o symetrycznej proporcji twarzy, jaką ma aktorka. Przy czym ta fryzura dodaje wielkiej klasy i blasku. Do wet looku polecam zawsze mocny makijaż. Ocena to 10 pkt. 

Julia w białej sukni z ciekawymi, metalowymi ramiączkami, tworzącymi oryginalny kształt dekoltu. Metaliczna torebka i biżuteria są perfekcyjnym wykończeniem tejże stylizacji. Jest perfekcyjnie. Ocena to 10 pkt. 

13.png
Małgorzata Tomaszewska  Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Małgorzata Tomaszewska 

Małgorzata i idealnie wygładzony lśniący włos to jest, to co lubię w swojej pracy najbardziej. Ocena to 10 pkt z wielkim PLUSEM!

Małgorzata i przepiękne połączenie bieli z błyskiem cekin. Jest nieprzekombinowanie i bardzo smacznie. Ta spódnica skradła moje modowe serce, a do cekinów mam szczególną słabość. Oceniam na 10 pkt!

Spring Bloom (16).png

Joanna Racewicz 

Joanna i doskonały blond idealnie dobrany do karnacji skóry i typu urody. Włos zaczesany w stylu nowoczesnego irokeza, perfekcyjnie gra z tymi ozdobami i kolczykami. Wyczesane do góry włosy wydłużają twarz, a długie kolczyki odwracają od tego optycznie uwagę. Łączenie ze stylizacją godne światowego wybiegu mody. Nie może przyznać mniej niż 10 pkt. 

Joanna cała w czerni. Ta suknia jakże idealnie eksponuje piękną sylwetkę dziennikarki. Dekolt przyciąga uwagę, a ozdobny bling również w czerni nadaje super wieczornego klimatu. Jest bardzo sexy, ale nie wulgarnie tylko w dobrym guście. Świetny look. Ocena to 10 pkt. 

Gala Gwiazd Plejady 2024. Najgorzej ubrani

 

9.png
Julia Wieniawa  Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Julia Wieniawa

Julia i perfekcyjne fale wyłaniają się spod sportowego kapelusza w fajnym kolorze. Te cztery punkty zabrałem tylko dlatego, że nie widać całej fryzury. Cały look mi się podoba. A ocena to 6 pkt. 

Julia zrobiła ankietę na swojej instagramowej relacji i to obserwatorzy zadecydowali, że gwiazda ma się pojawić w dresie. W ankiecie jeszcze był fikołek i taniec makarena, ale wygrał dres. Ten look jest bardzo fajny, modowy i z przymrużeniem oka. Jednak brakuje mi tu glamour, eleganckiej lub bling bling Julii, która swoimi stylizacjami zawsze wygrywała rankingi i znajdywała się w hitach. Ta stylizacja po prostu nie pasuje mi na wieczorną Galę Gwiazd Plejady. Przez tę ankietę i ten dres ląduje z wynikiem 5 pkt. 

8_1d7cb4b228.png
Monika Miller  Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Monika Miller 

Piękną twarz Moniki zepsuło złe ułożenie włosów. Ocena to 5 pkt.

Monika i bardzo futurystyczny look. Jest coś w nim ciekawego, ale ten wielki kołnierz nie jest moim ulubieńcem. Całość oceniam na 5 pkt. 

7_6e98016ae2.png
Katarzyna Pakosińska Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Katarzyna Pakosińska 

U Kasi ułożenie subtelne prawie jakby go nie było. Ja tylko dodałbym nieco objętości, bo jest za płasko, przez co twarz wydaje się duża. Ocena to 5 pkt. 

Katarzyna w różowym worku i nawet ten pas w talii nie ratuje sytuacji. Plus za kolor idealnie pasujący do typu kolorystycznego aktorki. Ocena to 4 pkt.

6_f245740b85.png
Agnieszka Wielgosz Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Agnieszka Wielgosz

Agnieszka kolor włosów obłędny, ale ułożenie włosów mogłoby być z mniejszą objętością. Ale aktorka lubi, jak widać duże uniesienie. Ocena to 4 pkt.

Agnieszka chciała wyglądać jak z przyszłości, a wyszło przaśnie. Baskinka to powracający po dekadzie do mody trend, ale w takim wydaniu nie chcemy go oglądać. Ocena to 3 pkt.

5_25e01f77e0.png
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski Gala Gwiazd Plejady 2024 fot. KAPIF

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski

Krzysztof i ten totalny hit internetu, a ja okrzykuje tę fryzurę totalnym kitem. Myśle, że wszyscy się ze mną zgodzą. Natomiast Maja fryzura troszkę klocia. Ocena 1.

Matchy-matchy, czyli dopasowanie – coś, co kocham, ale nie w takim przaśnym, tandetnym i kiczowatym wydaniu. Tego złota u Krzysztofa jest dużo za dużo. Wygląda jak tani raper. U Mai nic się nie dzieje, wygląda jak wielka płachta lub plama plasterku żółtego sera. Ocena to 1.