Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Gosia Andrzejewicz zaliczyła modową wpadkę?
Alicja Markowska
Alicja Markowska 30.04.2024 18:50

Gosia Andrzejewicz zaliczyła modową wpadkę?

Gosia Andrzejewicz
fot. KAPIF

Gosia Andrzejewicz pojawiła się na pokazie mody w zaskakującej stylizacji. Wielka marynarka w cukierkowym kolorze na pewno nie przeszła niezauważona. Zdjęcia.

Gosia Andrzejewicz: kariera

Gosia Andrzejewicz w wieku 20 lat wydała swój pierwszy album “Gosia Andrzejewicz”. Napisała prawie wszystkie teksty sama i była kompozytorką pięciu z nich. Otwierającym album utworem była “Wielbicielka” nagrywana z Wilkinsem, który pochodzi z USA.

Razem z 2-12 nagrała piosenkę “Daj coś od siebie”, a z raperem Gorzkim utwór “Przestań narzekać”. Drugi album wokalistki nazywał się “Lustro”.  Z kolei  2007 roku powstał projekt “The best of Gosia Andrzejewicz”, w którym znalazły się największe hity wokalistki takie jak: “Słowa”, “Pozwól żyć”, Trochę ciepła" oraz “Lustro”. 

Potem jej kariera przystopowała. Od czasu do czasu jednak pojawia się z nowym projektem. Tym razem pokazała się na pokazie mody.
 

Gosia Andrzejewicz założyła zbiórkę i prosi fanów o pieniądze. Ludzie nie kryją oburzenia. "Brakuje Ci?" Siostra Gosi Andrzejewicz nie może nigdzie wyjść, nawet na pogrzeb. Jest zamknięta w zakonie

Życie prywatne Andrzejewicz

Andrzejewicz na co dzień chroni prywatność swoich bliskich i nie dodaje wspólnych zdjęć na Instagram. Wiadomo jednak, że od lat jest szczęśliwa u boku producenta muzycznego, Artura Stone'a Kamińskiego. W 2015 roku doczekali się syna Mateusza. Gwiazda zrobiła wyjątek w urodziny ukochanego przed kilku laty i z tej okazji pochwaliła się wspólnym zdjęciem i zdradziła więcej informacji odnośnie ich związku. 

Happy Birthday my beautiful soul, (wspaniałych urodzin, moja piękna duszo. Przyp.red.). W dniu Twoich urodzin życzę Ci ST0NKU dużo zdrowia, szczęścia, rewelacyjnych pomysłów na piosenki i spełnienia Twoich najskrytszych marzeń. Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty każdego dnia. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ I WYTRZYMUJESZ ZE MN - napisała. 

Wokalistka ujawniła, co ją ujęło w Arturze:

Artur jest wyjątkową osobą, która oprócz tego, że ma ogromny talent muzyczny, wrażliwość, jest po prostu prawdziwie DOBRYM i PIĘKNYM człowiekiem. Jest z tych wyjątkowych osób, które gdy coś się psuje, naprawia TO, a nie wyrzuca do kosza i za to bardzo go PODZIWIAM i SZANUJĘ. Potrafi walczyć jak lew o to co kocha.

Okazuje się, że poznali się, gdy Andrzejewicz miała 18 lat.

Poznał mnie, gdy byłam nieznaną nikomu 18 letnią dziewczyną bez pieniędzy, za to z ogromnymi marzeniami. Z otwartym sercem uwierzył we mnie, zaczął mi pomagać i tak jest do dzisiaj  przekazała. 

Zaskakująca stylizacja Gosi Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz pojawiła się na pokazie mody. Na tę okazję postawiła na dość nietypową stylizację. Wokalistka założyła różową marynarkę, która zdaje się być o kilka rozmiarów za duża na gwiazdę, gdyż kompletnie nie widać jej figury, a rękawy są wyraźnie za długie. Do tego dobrała złote kolczyki, oryginalną torebkę w tym samy kolorze i sandałki na obcasie. 

Zapewne to najnowsze trendy. Ale czy korzystny jest taki właśnie krój dla Andrzejewicz? Co myślicie o tej stylizacji?

Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF
Gosia Andrzejewicz, fot. KAPIF