Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Grażyna Torbicka od lat jest wierna jednemu kolorowi włosów. Tylko raz zrobiła wyjątek: "Mąż się zakochał"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.06.2023 00:50

Grażyna Torbicka od lat jest wierna jednemu kolorowi włosów. Tylko raz zrobiła wyjątek: "Mąż się zakochał"

Grażyna Torbicka
Fot. KAPiF

Wśród polskich gwiazd, które od lat wierne są jednej, ulubionej fryzurze oraz odcieniowi włosów, prym wiedzie Grażyna Torbicka. Jej łagodne fale w kolorze jasnego blondu nie zmieniały się przez lata. Wyjątek zrobiła tylko raz. Jak zareagował jej ukochany?

Dziennikarka i prezenterka działa w branży medialnej od połowy lat osiemdziesiątych. Niedawno zdradziła w jednym z wywiadów, dlaczego przez lata nie zmieniła koloru swoich kosmyków.

Grażyna Torbicka jest wierna jednemu kolorowi włosów

Torbicka rozpoczęła pracę w mediach w 1985 roku, jako pracownica działu literackiego Teatru Telewizji. Później przeszła do TVP2, a w 1994 ruszyła emisja kultowej serii „Kocham kino”, która zapewniła jej ogólnopolską popularność. Teraz jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarek.

Doceniana jest też jej uroda: od 2017 roku ambasadorką marki L'Oréal Paris. Jej znakiem rozpoznawczym są blond włosy, spływające na ramiona łagodnymi falami. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym wyznała, dlaczego przez lata nie zmieniała zbyt wiele na głowie.

"Quiet luxury" to nie tylko moda. Najmodniejsze fryzury w stylu, który pokochały największe gwiazdy

Dlaczego Grażyna Torbicka postawiła na blond?

Dziennikarka przyznała w rozmowie, że dbanie o wygląd jest dla niej ważne, bo pozytywnie wpływa na jej samopoczucie. Nie przesiaduje jednak długich godzin u kosmetyczek. Wyjaśniła też, czemu jest wierna jednemu kolorowi włosów.

Jak oglądam moje zdjęcia z okresu, gdy miałam dwadzieścia parę lat, to widać, że byłam szatynką, bardzo ciemną blondynką. Blond rozjaśnia twarz, rozświetla, więc jak mijają kolejne dekady, to dodajesz sobie tego światła blondem – przekazała Torbicka.

Grażyna Torbicka tylko raz zmieniła fryzurę. Jak zareagował mąż?

W 1981 Grażyna poślubiła kardiologa Adama Torbickiego. Okazuje się, że mężczyzna bardzo żywo zareagował, kiedy jego żona niespodziewanie, dla zabawy, wystąpiła publicznie w całkiem nowym uczesaniu.

Muszę powiedzieć, że kiedyś w przypływie jakiejś zabawy i dobrego humoru publicznie wystąpiłam w czarnej peruce w stylu bob i mój mąż się zakochał – wspominała Torbicka, zaznaczając jednak, że w jej ulubionym blondzie także podoba się partnerowi.

Zobacz zdjęcia:

Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka w 2003 roku, fot. KAPiF
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka w 2014 roku, fot. KAPiF
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka w 2023 roku, fot. KAPiF
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka w 2023 roku, fot. KAPiF

Źródło: Plejada