Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Helena Englert w niebotycznie dużym garniturze. Dumnie zapozowała obok mamy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2023 22:47

Helena Englert w niebotycznie dużym garniturze. Dumnie zapozowała obok mamy

Helena Englert
fot. KAPiF

Podczas poniedziałkowego rozdania nagród tygodnika "Wprost" wśród zaproszonych gwiazd pojawiła się Helena Englert w towarzystwie mamy. 22-latka wybrała zaskakującą stylizację na wieczór. Aż trudno było ją zauważyć w oversizowym looku.

Młoda gwiazda przyzwyczaiła nas do ekscentrycznego stylu, który wielokrotnie wyprzedzał modowe trendy. Tym razem zupełnie "zginęła" w ogromnej stylizacji. Jej mama za to zachwyciła szykiem.

Helena Englert po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę stylizacją

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny weszła w świat show-biznesu pewnym krokiem. Przełomowym momentem w karierze była kontrowersyjna produkcja "Pokusa", gdzie wcieliła się w główną postać damską. 

Szybko okazało się, że młoda aktorka potrafi przyciągnąć wzrok tłumu również za sprawą niestandardowych stylizacji. Tym razem jednak dobór stroju okazał się niewypałem.

Małgorzata Pieńkowska pokochała żonatego mężczyznę. Przez długie lata czekała na jego rozwód

Zbyt duży garnitur okazał się jednak katastrofą

Helena Englert postawiła na pozornie eleganckie rozwiązanie i pojawiła się na evencie w garniturze. Niestety komplet był za duży o dobre kilka rozmiarów na 22-latkę, przez co zupełnie zniknęła jej szczupła sylwetka.

Co więcej, zbyt długie rękawy i nogawki bardzo skracały jej wzrost, mimo podłużnych pasków na garniturze. Aktorka do stylizacji dobrała elegancką białą koszulę, krawat i zupełnie odbiegającą od stylu czapkę z daszkiem.

Aż trudno zrozumieć, jaki był temat przewodni jej stylizacji. Niestety całość looku kompletnie przysłoniła to czym może pochwalić się gwiazda.

Mama Heleny Englert pokazała ponadczasową klasę

Rozdanie nagród pokazało, że Beata Ścibakówna spędziła dłuższą chwilę w show-biznesie niż jej córka. Przed fotografami pokazała się w zupełnie kontrastującej do niej stylizacji. 

Biała elegancka suknia z marynarką od razu zwracała na siebie uwagę. Dodatkowo aktorka dla podkreślenia talii wybrała cienki czarny pasek. Jasne kolory odjęły jej lat, a sprytny kontrast wyeksponował smukłą sylwetkę.

Zobacz zdjęcia:

Beata Ścibakówna, Helena Englert (2).jpg
fot. KAPiF
Beata Ścibakówna, Helena Englert.jpg
fot. KAPiF
Beata Ścibakówna, Helena Englert (3).jpg
fot. KAPiF
Tagi: Moda