Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop na mikołajki dla wszystkich znaków zodiaku. Trzy z nich dostaną najlepsze prezenty
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.12.2023 13:40

Horoskop na mikołajki dla wszystkich znaków zodiaku. Trzy z nich dostaną najlepsze prezenty

Horoskop na Mikołajki
Horoskop na Mikołajki, fot. Canva

Mikołajki już tuż tuż. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiamy się, co takiego spotka nas tego wyjątkowego dnia. 6 grudnia nie tylko najmłodsi mogą liczyć na magię prezentów. Sprawdź nasz horoskop i przekonaj się, co spotka Cię w tym niesamowitym dniu!

Horoskop na Mikołajki: Jakie prezenty czekają na Barana, Byka, Bliźnięta i Raka?

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

6 grudnia będzie dla Baranów prawdziwie radosnym dniem! Od samego rana będzie towarzyszył im dobry humor i radosny nastrój, a to wszystko z powodu małego gestu lub kilku uroczych słów, jakie otrzymają od swojej ukochanej osoby. Ta mała rzecz sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z ich twarzy!

BYK (20 kwietnia - 20 maja)

Niestety, od rana ten dzień będzie dla Byków raczej nerwowy i przygnębiający. Całe szczęście wszystko zmieni się po spotkaniu z ich przyjaciółmi, którzy rozgromią zły nastrój i sprawią, że ten ziemisty znak znów poczuje magię świąt.

BLIŹNIĘTA (21 maja - 20 czerwca)

Te znaki zodiaku to prawdziwi szczęściarze! Tego dnia spotka ich drobna niespodzianka w formie uroczego podarunku. Ważne jednak, aby dały one znać swojemu Mikołajowi, jak wiele znaczy dla nich ten prezent, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i kłótni.

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

Raki są niezwykle emocjonalnymi znakami zodiaku, a to sprawia, że często ich ogromne oczekiwania nie pokrywają się z rzeczywistością. Tak właśnie będzie w Mikołajki, kiedy ten wodnisty znak nastawi się na niesamowity prezent, którego niestety nie otrzyma. Nie pozwól jednak, aby taka drobnostka zepsuła Ci cały dzień.

Znaki zodiaku, które najbardziej przyciągają mężczyzn. Mają w sobie wewnętrzny czar

Horoskop na Mikołajki: Jaka niespodzianka czeka Lwa, Pannę, Wagę i Skorpiona?

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Prezentem, jaki Lew otrzyma tego dnia, będzie przede wszystkim obecność jego ukochanej osoby i wspólnie spędzony czas. To krótkie spotkanie doda mu radości i sprawi, że najbliższe dni miną w atmosferze miłości i bardzo dobrego samopoczucia.

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Dla Panny Mikołajki będą wyjątkowo wymagającym i męczącym dniem, a to sprawi, że wieczorem będzie po prostu pozbawiona energii. Najlepszym możliwym prezentem będzie więc dla niej chwila relaksu dla samej siebie i usunięcia z głowy wszystkim negatywnych myśli. Domowe spa może być świetnym rozwiązaniem.

WAGA (23 września - 22 października)

Waga będzie tym znakiem zodiaku, który bardziej niż na otrzymywaniu prezentu skupi się na ich rozdawaniu, dlatego też Mikołajki przyniosą mu mnóstwo radości, ale też ciężkiej pracy. Warto jednak skupić się na powodzie, dla którego to robisz — szczęście Twoich bliskich zawsze było dla Ciebie najważniejsze, a wspólnie spędzony czas dawał Ci ogromną radość.

SKORPION (23 października - 21 listopada)

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Skorpiony nie są największymi sympatykami tego typu dni. Najchętniej spędziliby je w samotności, oglądając swój ukochany serial. Niespodziewanie jednak okaże się, że dzień ten może przynieść wiele radości, a to wszystko dzięki obecności bliskich.

Horoskop na Mikołajki: Co otrzymają Strzelec, Koziorożec, Wodnik oraz Ryby?

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

Cóż innego może spotkać Strzelca z okazji Mikołajek, jak okazja do imprezowania i spędzenia czasu z najbliższymi. Właśnie tego dnia ten ognisty znak zodiaku uda się na niezapomniane przyjęcie lub też otrzyma zaproszenie na imprezę marzeń. To dobry czas na pielęgnowanie przyjaźni.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 19 stycznia)

Tego dnia Koziorożec będzie miał pełne ręce roboty, a to wszystko z powodu jego obowiązków zawodowych. Całe szczęście ten znak zodiaku bardzo lubi pracę, a do tego dnia będzie panowała w niej naprawdę magiczna atmosfera, która sprawi, że czas minie szybko i bardzo pomyślnie.

WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

Ten dzień również nie będzie najlepszy dla Wodnika, który nie będzie miał okazji hucznego jego świętowania. Może to sprawić, że jego humor wcale nie będzie należał do najlepszych. Całe szczęście kilka dni później wszystko się odwróci, a ten powietrzny znak zodiaku znów poczuje radość i obecność bliskich.

RYBY (19 lutego - 20 marca)

To właśnie tym znakom zodiaku będą zazdrościć wszystkie pozostałe. Ryby nie tylko będą mieć wspaniały nastrój, ale też otrzymają tego dnia naprawdę piękną niespodziankę, która sprawi, że uśmiech nie będzie schodził z ich twarzy. Nie pozostało nam nic innego, jak pozazdrościć!

Tagi: prezenty