Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Czego mogą spodziewać się wszystkie znaki od 28 marca do 3 kwietnia?
Kamil OIek
Kamil OIek 29.03.2022 16:43

Horoskop tygodniowy. Czego mogą spodziewać się wszystkie znaki od 28 marca do 3 kwietnia?

horoskop tygodniowy
fot. Oleg Magni / Canva

Rozpoczynający się tydzień, podobnie jak poprzedni, upłynie pod znakiem ognistego Barana. Jego energia, związana także ze zmieniającą się nieustannie aurą, będzie sprzyjać większości znaków zodiaku. Horoskop tygodniowy nie pozostawiaj jednak wątpliwości – nad dwoma z nich zbierają się czarne chmury.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków

Baran

Urodzeni pod znakiem Baran wciąż będą w stanie rozwijać skrzydła, korzystając z wewnętrznej energii. Co więcej, ta sprzyjać będzie im zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Powinni jednak wystrzegać się zbyt pochopnych decyzji, mogą one bowiem zaważyć na wydarzeniach zbliżających się tygodni.

Byk

Byki także skorzystają na początku nowego roku astrologicznego. Aktualny układ gwiazd i planet będzie bowiem okazją do ostatecznego zerwania z przeszłością, a także utarcia zupełnie nowych ścieżek. Kolejne dni przyniosą także niemałe zmiany w życiu miłosnym – wolne Byki powinny tym samym zwracać uwagę na wszelkie sygnały.

Bliźnięta

Kolejny tydzień wprowadzi Bliźnięta w niezwykle refleksyjny nastrój, pozwalając jednocześnie lepiej poznać im swoje wnętrze. Przy okazji będą także w stanie spojrzeć krytycznie na dotychczasowe działania, co z kolei będzie początkiem rychłych zmian.

Rak

Energia Barana pomoże Rakowi w umocnieniu misternie budowanych od dawna relacji, a jednocześnie zweryfikowaniu ich szczerości. Powinien on jednak uważać na zbyt pochopne i nieprzemyślane decyzje – z pozoru błahe ruchy mogą bowiem skutecznie wpłynąć na kreowane plany.

Lew

Wyjątkowo złe wieści dla Lwów. Już w najbliższych dniach czeka je bowiem niezwykła próba, która może zniweczyć budowaną w ostatnich miesiącach stabilizację. Tylko rozważne i przemyślane poczynania będą w stanie ocalić urodzonych pod Lwem od dramatów.

Panna

Początek wiosny będzie dla Panien idealną okazją na rozpoczęcie nowych projektów, tak zawodowych, jak i prywatnych. Powinny pomyśleć tym samym nad zmianą środowiska, a także dotychczasowych nawyków, które zdążyły przekuć się w rutynę. Słońce w znaku Barana będzie sprzyjać wszelkim przedsięwzięciom.

Waga

Wagi powinny postawić na wyciszenie emocji, szczególnie w relacjach z partnerami. Jedno nierozważne słowo wystarczy bowiem, by doprowadzić do eskalacji już teraz napiętej atmosfery. Urodzeni pod znakiem Wagi powinni wziąć też pod uwagę krótką przerwę od bieżących spraw i kłopotów. Już niedługo będzie bowiem potrzebna jak nigdy dotąd.

Skorpion

Skorpion to drugi ze znaków, który powinien szczególnie uważać w najbliższych dniach. Obecny układ planet nie pozostawia bowiem wątpliwości – tylko odpowiedzialne decyzje będą w stanie uchronić Skorpiony przed czyhającym na nie niebezpieczeństwem. Nie powinny one jednocześnie podejmować decyzji, które mogą jeszcze poczekać.

Strzelec

Zbliżający się wielkimi krokami nów zachęci urodzonych pod znakiem Strzelca do zwrócenia uwagi na niedawną przeszłość, a tym samym do przemyślenia podjętych wtedy decyzji. Na zmianę postępowania nigdy nie jest za późno, ta może zaś zaprocentować w przyszłości (dodatkowo, szybciej niż można byłoby się spodziewać).

Koziorożec

Koziorożce bardziej niż inne znaki odczuje pozytywny wpływ koniunkcji Słońca z Merkurym. Da im to możliwość wpłynięcia na otaczającą rzeczywistość, a także utrzymywane relacje. Urodzeni pod Koziorożcem powinni także pomyśleć o niedawnych sprzeczkach i niezakończonych sprawach. To dobry moment, by postarać się je naprawić.

Wodnik

Wodnik bardziej niż kiedykolwiek odczuje energię powiedzenia "czas leczy rany". W najbliższych dniach ostatecznie zapomni bowiem o negatywnych wpływach przeszłości, co pomoże mu ruszyć do przodu. Podobne nastawienie sprawi zaś, że już wkrótce w życiu Wodnika pojawi się ktoś, kto na długo zapisze się w ich życiu.

Ryby

Ryby w końcu wezmą sprawy w swoje ręce, co zaprocentuje w najbliższych dniach. Przejęcie inicjatywy sprawi, że już niedługo spełni się jedno z największych życzeń, do tej pory pozostające jedynie w sferze marzeń. Tym razem ryzyko, od którego Ryby na ogół stronią, opłaci się jak nigdy wcześniej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Coraz więcej osób robi rzecz, która zmienia ich życie. Trend podbija Polskę, niesamowite efekty

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].