Kobieta.Swiatgwiazd.pl

fot. marisa9 / canva.com

Horoskop na weekend dla wszystkich znaków zodiaku. Kto odpocznie, a kogo czekają zawirowania?

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Zbliżający się weekend przyniesie radość i spełnienie jedynie niektórym. Przed wieloma osobami pojawią się trudności, komplikacje i przyjdzie czas podejmowania poważnych decyzji. Co przyniosą zbliżające się dni? Poznaj horoskop na weekend 18-19 marca.

Gwiazdy będą przychylne jedynie niektórym znakom zodiaku. Inni zaś zostaną zmuszeni do walki o lepsze jutro. Praca opłaci się wybranym, a nie każde starania zostaną docenione.

Horoskop weekendowy

Dla wielu weekend to wyczekiwany czas, w którym wreszcie odpoczną od pracy i codziennych obowiązków. Wielu zaplanowało sobie wycieczki i spotkania z najbliższymi, jednak nie wszystkie z nich okażą się udane. Pozytywny przebieg zdarzeń czeka tylko kilka znaków zodiaku. 

Magiczna moc horoskopu

Zapoznanie się z horoskopem na najbliższy weekend pomoże wam przygotować się na niespodziewane zwroty akcji. Dzięki poniższemu wykazowi dowiesz się, na co zwracać uwagę i kto będzie usilnie próbował zniszczyć twoje plany. Nie daj się ponieść emocjom i sprawdź, kto będzie próbował podrzucać kłody pod twoje nogi. 

Horoskop na weekend 18-19 marca

Baran 

Gwiazdy będą wyjątkowo przychylne baranom, które w weekend zrealizują swoje plany. Najbliższe dni będą obfitowały w radość, nie zabraknie aktywności, ale i krótkiego, wyczekiwanego relaksu w gronie najbliższych. 

Byk 

Byki postawią na rozwój, co w niedalekiej przyszłości okaże się wspaniałą decyzją. Mimo wielu obowiązków, małej ilości snu i ogromnej ilości pracy, osoby urodzone między 21 kwietnia a 21 maja odczują spełnienie i radość.

Bliźnięta 

Przed bliźniętami pracowity weekend. Ilość włożonej pracy niestety nie przełoży się na widoczne efekty, a wokół pojawią się osoby, które tylko czekają na chwile twojej słabości. Nie daj za wygraną, wierz w siebie i stale przypominaj sobie o celu, który chcesz osiągnąć. 

Rak

Raki nieprzerwanie będą walczyć z czasem. Kolejne telefony, terminarze, ogrom obowiązków i do tego problemy finansowe dadzą się we znaki. To z kolei odciśnie piętno na relacjach rodzinnych.

Lew

Lwy odetchną z ulgą i wreszcie odetną się od problemów dnia codziennego. Najbliższe dni spędzą w spokoju i zregenerują siły na kolejny, pracowity tydzień.

Panna

Dla panien zbliżający się weekend będzie wyjątkowo beztroski. Wolne dni będą dokładnie takie, jak w planach, a otaczający ludzie ponownie udowodnią, jak bardzo im na tobie zależy. 

Waga

Miłość wag rozkwitnie w najlepsze. Wszelkie starania zostaną docenione, motylki w brzuchu nie przestaną fruwać. O ten wyjątkowy czas należy dbać szczególnie, ponieważ tuż za rogiem czają się osoby, które tylko czekają na niepowodzenie waszej relacji. 

Strzelec

Strzelce, które przez ostatnie tygodnie starały się o względy wybranka lub wybranki wreszcie zostaną zauważone. Nieprzewidziane zwroty akcji sprawią, że wasze serca połączą się na długie miesiące. Przyjdzie również czas podjęcia ważnej decyzji. Nie zważaj na rady innych i kieruj się swoją intuicją. 

Skorpion

Skorpiony w weekend 18 i 19 marca powinny zachować szczególna ostrożność na drogach. Na pozór niegroźne warunki okażą się zgoła inne. W te dni warto również spuścić nogę z gazu.

Koziorożec

Koziorożce, borykające się z problemami zdrowotnymi powinny zadbać o siebie. Przyszedł czas, w którym dalsze zwlekanie z wizytą u specjalisty może skutkować poważnymi konsekwencjami. To dobry moment, by wykonać potrzebne badania.

Wodnik

Wodniki nie będą pocieszone w ten weekend. Plany ulegną drastycznej zmianie, znajomi nie pojawią się na czas, a humor od rana nie będzie sprzyjał. Zanim zdecydujesz się na szaloną imprezę w towarzystwie nieznanych ci osób, zastanów się, czy aby na pewno nie mają oni złych zamiarów. 

Ryby

Rybom niełatwo jest pogodzić się z ciągle napiętą atmosferą w rodzinie. Zbliżający się weekend będzie burzliwy, najbliższe osoby dadzą się poznać z nieznanej do tej pory, mrocznej strony.

 

Tagi:

Horoskop na weekendhoroskop

Podobne artykuły

Styl Życia

Znaki zodiaku, które przyciągają jak magnes. Owijają wokół palca i sprawiają, że trudno od nich odejść
Czytaj więcej >

Styl Życia

83-letnia Polka poślubiła o 55 lat młodszego Pakistańczyka. Dla niego przeszła na islam
Czytaj więcej >

Styl Życia

Dubaj, jakiego nie znacie. Polka wyjawiła, jak naprawdę wygląda życie w arabskim kraju
Czytaj więcej >

Styl Życia

Kobieta poniżana podczas rekolekcji? Rodzice zbulwersowani, uczniowie nie chcą tam wracać
Czytaj więcej >

Styl Życia

Brazylijska miss skoczyła z szóstego piętra. W ten sposób próbowała się ratować, nie żyje
Czytaj więcej >

Styl Życia

Mimo wielkiej miłości Kasia zdradziła swojego męża. Po trzech miesiącach dowiedziała się, że to uratowało małżeństwo
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]