Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 16 do 22 maja?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 14.05.2022 08:24

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 16 do 22 maja?

horoskop tygodniowy
fot. Andrea Piacquadio z Pexels, canva.com

Przyszły tydzień będzie wyjątkowy dla większości znaków zodiaku. Los przygotował dla nich mnóstwo niespodzianek, a także wyzwań, na które powinny być przygotowane. Warto zapoznać się z horoskopem na kilka najbliższych dni, by nie dać się niczemu zaskoczyć.

Na część znaków zodiaku czekają długo wyczekiwane sukcesy i zastrzyki energii. Druga połowa niestety już nie będzie miała takiego szczęścia i stanie przed wieloma wyzwaniami. Lepiej dowiedzieć się, co przygotował dla nas los.

Horoskop tygodniowy 16–22 maja 2022

Baran

W najbliższym tygodniu los do baranów znowu się uśmiechnie. W życiu zawodowym czeka ich mnóstwo sukcesów, a przełożony wreszcie ich doceni. Równie dobrze będzie układało im się sferze miłosnej. Barany w związkach mogą spodziewać się wyjątkowej niespodzianki od swojego partnera. Za to single powinny być gotowe na nieoczekiwane wyznanie od wieloletnego przyjaciela.

Byk

Przez najbliższych kilka dni byki powinny skupić się na swoim zdrowiu. Odezwą się schorzenia sprzed lat i mocno dadzą się o sobie znać. Problemów nie należy lekceważyć i szybko udać się do lekarza. Z drugiej strony życie zawodowe będzie dalej pełne sukcesów. Byki zostaną docenione przez współpracowników i zyskają dobrą opinię w swojej branży. Nie powinny zatem osiadać na laurach!

Bliźnięta

Osoby spod znaku bliźniąt czeka wyjątkowy tydzień. Na swojej drodze spotkają dawnego przyjaciela, który przekaże im nieoczekiwaną wiadomość. To jak bliźnięta zareagują, mocno wpłynie na przebieg reszty tygodnia. Ponadto znak ten będzie pełen odwagi i radości. Warto wykorzystać pozytywną energię w sposób kreatywny.

Rak

Niestety, osoby spod znaku raka czeka kilka gorszych dni. Problemy zdrowotne dadzą się im we znaki i sprawią, że potrzebna będzie chwila odpoczynku. Warto skorzystać ze słońca i wybrać się na wycieczkę do lasu lub nad jezioro. Taka decyzja pomoże rakom oczyścić umysł i podjąć bardzo ważną decyzję. Pod koniec tygodnia będzie czekała na nich przełomowa wiadomość.

Lew

W najbliższym tygodniu lwy będą miały dużego pecha. Nie powinny zatem kusić losu i przez kilka dni skupić się wyłącznie na swojej rutynie. Cierpliwość zostanie im w końcu wynagrodzona. W weekend nadejdą nagłe zmiany, które pozytywnie wpłyną na ich samopoczucie oraz poziom życia.

Panna

Panny powinny spodziewać się szybkiej zmiany w sytuacji prywatnej. Jak wpłynie ona na ich dalsze życie, zależy tylko od tego jak zareagują. Ponadto osoby spod tego znaku powinny pamiętać, że nawet przykre sytuacje mogą obrócić na dobre, jeśli tylko zachowają spokój i pozytywne myślenie. Panny nie powinny ulegać przeszkodom rzucanym im przez los.

Waga

Dla osób spod znaku wagi będzie to zdecydowanie udany tydzień. Bliska osoba w najbliższym czasie przekaże im wspaniałe wieści. Sprawią one, że wagi będą chodziły z uśmiechem na ustach. Ponadto wielkich sukcesów należy spodziewać się w sferze finansowej. Wagi powinny być gotowe na zastrzyk gotówki.

Skorpion

Skorpiony wreszcie odetchną po ciężkim czasie. Nagle staną się bardziej energiczne i zyskają pozytywne nastawienie. Warto wykorzystać nagłe zmiany i spróbować czegoś nowego w życiu. Odwaga skorpionów może zaowocować w przyszłości i znacząco polepszyć życie skorpionów. Ponadto czeka na nich bardzo dobra wiadomość od bliskiej osoby.

Strzelec

Strzelce powinny zapomnieć o miłosnych uniesieniach i skupić się na karierze. Osoby spod tego znaku spotkają się w tym tygodniu z rozczarowaniem w sferze uczuciowej. Z drugiej strony skorpiony zostaną docenione w pracy i staną się cenionym specjalistą w swojej branży.

Koziorożec

W najbliższym czasie koziorożce zatęsknią za osobą z przeszłości. Nie powinny jednak patrzeć w przeszłość i skupić się wyłącznie na swojej przyszłości. Rozdrapywanie starych ran na pewno nie skończy się dla koziorożców dobrze. Poza tym powinny poważnie zatroszczyć się o swoje zdrowie. Ignorowanie dzisiejszych problemów może odbić się na nich w przyszłości.

Wodnik

Wodniki w najbliższym tygodniu będą musiały podjąć kilka ważnych decyzji. Lepiej, żeby podeszły do swojej sytuacji na spokojnie i skupiały się na pozytywach. Poza tym w sprawach zawodowych na wodniki czeka duży sukces. Wreszcie wybiją się ze swoją pracą i zostaną solidnie nagrodzone.

Ryby

Do ryb los się w końcu uśmiechnie. Zapomną o dawnych problemach i będą mogły skupić się w pełni na przyszłości. Powinny korzystać z nadarzających się okazji i traktować ludzi z otwartością. Zaowocuje to sukcesem w sferze prywatnej, na który ryby czekały od dawna. Ponadto spełni się jedno z najdłużej wyczekiwanych marzeń ryb. Powinny z otwartością przyjmować prezenty od losu!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktorzy "M jak miłość" dotknięci hejtem. Łzy w kulisach serialu

  2. Alicja Bachleda-Curuś świętuje urodziny. Sprawdzamy, jak wyglądała w dzieciństwie

  3. Eurowizja 2022: Reprezentant Ukrainy zwrócił się do widzów Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].