Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 27 czerwca do 3 lipca?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 24.06.2022 22:00

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 27 czerwca do 3 lipca?

Horoskop tygodniowy
fot. Maksim Goncharenok, Pexels

Nowy tydzień przyniesie nadzieje i radości, jednak nie dla wszystkich. Przed trzema znakami zodiaku niespokojne dni, podczas których warto skupić się na swoich czynach i uważnie ważyć słowa. Przedstawiamy horoskop tygodniowy na dni od 27 czerwca do 3 sierpnia.

Zbliżające się dni dla kilku znaków zodiaku przepełnione będą radością i niespodziankami. Nie zabraknie jednak nieprzewidzianych zwrotów akcji, podczas których opanowanie i spokój mogą okazać się kluczowe.

Horoskop tygodniowy na dni od 27 czerwca do 3 sierpnia

Baran

Barany mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ zbliżający się nowy tydzień zapowiada się spokojnie. Nie zabraknie chwil relaksu, a regeneracja z pewnością przyda się przed pracowitą resztą miesiąca.

Byk

Osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja powinny w przyszłym tygodniu przedłożyć swoje problemy nad innych. Kłopoty pojawią się nieoczekiwanie i zrujnują dotychczasowe plany. Warto jednak nie dać ponieść się emocjom i postawić na spokojną rozmowę. Wyrozumiałość w przyszłym tygodniu będzie wyjątkowo pożądaną cechą.

Bliźnięta

Bliźnięta to trzeci w kolejności znak zodiaku, który charakteryzuje się pewnością siebie. W przyszłym tygodniu dojdzie jednak do wydarzeń, które podważą wasze przekonania i wartości. Należy pamiętać, by nie brać do serca opinii ludzi, na których nam nie zależy.

Rak

Przed zodiakalnymi Rakami zawód miłosny. Odczuwalne napięcia emocjonalne przełożą się z kolei na sytuację w pracy, co poskutkuje dodatkowym stresem i nadgodzinami. Mimo to nie warto się załamywać. Regeneracja i odpoczynek będą istotne w przetrwaniu trudniejszych chwil.

Lew

Lwy czeka ważne spotkanie. Warto przygotować się do niego należycie, zwracając przede wszystkim uwagę na dobór słów oraz gestów. Należy pamiętać, że zdanie innych trzeba szanować, warto też pójść na kompromis, jeśli sytuacja tego wymaga.

Panna

Panny czeka niespodziewany przypływ gotówki i sukces w sferze zawodowej. Warto wykorzystać awans do negocjacji wysokości pensji. Pewność siebie i argumentacja oparta na pracowitości i wynikach przyniesie lepsze skutki, niż mogliście się spodziewać.

Waga

Osoby urodzone między 23 września a 22 października czeka dobra passa w miłości. Sfera uczuciowa będzie przepełniona zrozumieniem i wsparciem. Single i singielki w tygodniu od 27 czerwca do 3 sierpnia powinny mieć oczy dookoła głowy. W waszym otoczeniu znajduje się osoba, która wkrótce może stać się dla was kimś bliskim.

Skorpion

Skorpiony będą musiały stawić czoła demonom z przeszłości. Smutne wspomnienia powrócą ze zdwojoną siłą, a dobre słowo od bliskich okaże się niewystarczające. Swoje żale warto przelać na papier, zamiast uzewnętrzniać się z nimi zbyt publicznie.

Strzelec

Strzelce mogą spodziewać się beztroskiej zabawy i licznych wyjść z przyjaciółmi. Przyszły tydzień będzie pełen radości i uśmiechu, a spotkanie z dawnym znajomym przyniesie bardzo dużo korzyści.

Koziorożec

Koziorożce będą musiały zmierzyć się z kolejnym trudnym wyborem. W przyszłym tygodniu warto podejść do ważnych spraw z większym dystansem i dokładnie przeanalizować wady oraz zalety poszczególnych opcji. Spokój i opanowanie okaże się kluczowe.

Wodnik

Osoby urodzone między 21 stycznia a 20 lutego w najbliższym tygodniu powinny postawić na siebie i swoje potrzeby. Należy pamiętać, by nie lekceważyć własnych problemów i emocji. Po intensywnym czasie pracy i starań należy się upragniony relaks oraz przyjemności.

Ryby

Ryby ponownie będą musiały stawić czoła osobom, które próbują zepsuć wasze plany. Kłótnie i krzyki zdadzą się na nic. Warto przeanalizować swoje otoczenie i zastanowić się, o które znajomości warto walczyć, a które wbrew pozorom są toksyczne.

Zobacz zdjęcia:

Horoskop tygodniowy
Fot. Marina Abrosimova / Pexels

Horoskopy ułatwiają przygotowanie się do trudnych sytuacji, a jednocześnie dają nadzieję na poprawę losu.

Horoskop tygodniowy
Fot. Daffa Rayhan Zein / Pexels

Lato to idealny okres na spędzanie czasu poza domem. Otwartość i uśmiech to sprawdzona recepta na szczęście.

horoskop tygodniowy
Fot. Sebastian Voortman

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Internauci bezlitośni dla Macieja Musiała. Wszystko przez zdjęcie z samochodu

  2. Paulina Sykut spodziewa się drugiego dziecka? Pokazała zdjęcie brzuszka

  3. Porzucił narzeczoną kilka dni przed ślubem, później omal nie zginął. Historia Tomasza Szczepanika z grupy Pectus

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].