Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 28.05.2022 14:20

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu?

Kobieta na polu canva PRO
fot. yuriyseleznev, canva.com

Część znaków zodiaku musi przygotować się na wielkie zmiany i wyzwania nadchodzące w przyszłym tygodniu. Jednak dla innych będzie to okres obfity w wiele sukcesów. Dzięki horoskopowi na tydzień 30 maja - 5 czerwca dowiecie się, co szykuje dla was los.

Horoskop tygodniowy (29 maja–5 czerwca)

Baran

W ciągu najbliższych kilku dni sytuacja baranów diametralnie się zmieni. Będą czekały na nie nowe znajomości, wyzwania zawodowe oraz rewolucje w życiu miłosnym. Barany nie powinny się jednak obawiać. Odwaga i pozytywne podejście sprawią, że najbliższy tydzień może okazać się przełomowy.

Byk

Dla byków początek tygodnia może być trudny. Z powrotem odezwą się stare problemy zdrowotne, których nie należy pod żadnym pozorem ignorować. Byki powinny zadbać o swoje samopoczucie i odetchnąć od ciągłej pracy. Dzięki temu nabiorą siły pod koniec weekendu i uda im się wejść w kolejny tydzień z czystym umysłem.

Bliźnięta

W tym tygodniu bliźnięta wreszcie odetchną od ciągłej bieganiny. Dotychczasowe problemy rozwiążą się wraz z początkiem tygodnia, sprawiają, że następnych kilka dni okaże się samą przyjemnością. Bliźnięta powinny skorzystać ze słonecznych poranków i odpocząć na łonie natury. W weekend bowiem czekać na nie będzie niespodzianka.

Rak

Raki powinny przygotować się na nieoczekiwaną wiadomość od bliskiej osoby. Nie powinny jednak patrzeć w tył i rozdrapywać dawnych ran. Najbliższych kilka dni może całkowicie obrócić ich życie do góry nogami. W kwestiach miłosnych również pojawią się problemy. Raki będą jednak musiały stawić czoła przeciwnościom losu.

Lew

W najbliższym tygodniu lwy będą miały mnóstwo powodów do zadowolenia. W trakcie pierwszych dni czerwa czekać na nie będzie radosna nowina przekazana przez bardzo bliską osobę. Ponadto lwy powinny liczyć się z nieoczekiwanym zastrzykiem gotówki. Sukcesy również pojawią się na polu zawodowym. Lwy udowodnią, że są wyśmienitymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Panna

Panny w końcu polepszą swoją pozycję w pracy. Ich starania zostaną zauważone i wyróżnią się na tle pozostałych. Z drugiej strony panny zmierzą się z problemami w życiu prywatnym. Ktoś, komu do tej pory ufały, może ukazać swoje drugie oblicze. Lepiej być przygotowanym na każdą informację.

Waga

Początek tygodnia doskonale nastroi wagi na kolejnych kilka dni. Będzie on się wiązał z dużą satysfakcją w życiu prywatnym i zawodowym. Niestety w weekend pojawią się ciemne chmury, które sprawią, że wagi staną naprzeciw problemom zdrowotnym. Lepiej ich nie ignorować i szybko zasięgnąć pomocy lekarza.

Skorpion

Skorpiony po ciężkim miesiącu nareszcie złapią chwilę oddechu. Rozwiążą się ich dotychczasowe problemy ze zdrowiem, a trudności sprzed kilku tygodni przestaną mieć znaczenie. Skorpiony spojrzą na swoją rzeczywistością zupełnie inaczej niż wcześniej. Lepiej jednak by uważały na jedną osobę w swoim otoczeniu. Może ona okazać się kimś zupełnie innym, niż to się wydawało.

Strzelec

Osoby spod znaku strzelca wreszcie będą miały swoje 5 minut. Zostaną docenione w pracy, a ich życie miłosne zakwitnie. Ponadto czekać je duży zastrzyk gotówki, będący efektem ich dotychczasowej ciężkiej pracy. Nie powinny jednak spoczywać na laurach. Dalsze starania przyniosą kolejne efekty.

Koziorożec

Koziorożce przez najbliższych kilka dni będą mierzyć się z gorszym samopoczuciem i brakiem energii. Nie powinny się nadwyrężać i zmuszać do robienia czegoś, co nie przynosi im satysfakcji. Warto zastanowić się nad podjęciem przełomowych zmian w życiu.

Wodnik

Osoby spod znaku wodnika nareszcie poczują się odprężone i zrelaksowane. Czekać na nie kilka małych sukcesów w życiu zawodowym, a także finansowym. Niestety pod koniec tygodnia los może okazać się przewrotny i nieprzewidziane wydarzenia zrujnują humor wodnikom. Najbliższy tydzień będzie dla nich pełen zaskakujących wydarzeń.

Ryby

Na ryby czeka wspaniały okres pełen nowych doświadczeń i sukcesów. Już na początku tygodnia zostanie im przekazana dobra nowina, która całkowicie zmieni ich pogląd na dotychczasowe sprawy. Ryby będą miały dużo energii i poprawi się ich zdrowie psychiczne. Warto, by skorzystały ze słonecznych dni w aktywny sposób.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja 

  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje

  3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].