Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy. Czego należy spodziewać się od 4 do 10 kwietnia?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.04.2022 18:40

Horoskop tygodniowy. Czego należy spodziewać się od 4 do 10 kwietnia?

horoskop tygodniowy
fot. Kristina Paukshtite / Pexels

Przed nami kolejne dni pełne wyzwań, obowiązków, a także możliwości na zmianę swojego życia. Warto sprawdzić co horoskop tygodniowy mówi o naszym znaku zodiaku. Niektórzy, w tym część gwiazd, takich jak Maryla Rodowicz, Katarzyna Skrzynecka czy Krystyna Janda, mogą się jednak nieźle zdziwić.

Choć w naszych kalendarz już jakiś czas temu, pogoda za oknem nie sprzyjała do długich spacerów. Nic jednak straconego, najbliższe dni zapowiadają się ciekawie dla niektórych znaków zodiaku. Nowe znajomości, awanse na ścieżce zawodowej, a może kłopoty zdrowotne? Warto zapoznać się z tym co kryją dla nas gwiazdy na najbliższe dni.

Horoskop tygodniowy (4-10 kwietnia)

Baran (21 marca-19 kwietnia)

Najbliższe dni zapowiadają się pomyślnie dla niecierpliwych Baranów. Dotychczasowe wyrzeczenia i praca opłaciły się, a teraz czas na zasłużone pochwały. Upór w dążeniu do wyznaczonych celów będzie kluczowy dla osób spod ognistego znaku zodiaku. Aby osiągnąć upragniony sukces, muszą pamiętać o współpracy oraz wiary w samych siebie.

Sławne osoby spod znaku Barana: Agnieszka Woźniak-Starak, Emma Watson, Simone Ashley, Quentin Tarantino, Russel Crowe

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Na drodze Byków pojawią się nowe znajomości, które mogą przerodzić się w ciekawe możliwości zawodowe oraz prywatne. To od nich zależy czy dopuszczą do siebie interesujących ludzi na tyle, by odmienili ich życie. Jako stanowczy znak zodiaku, rzadko decydują się na zmiany, jednak przybyła wiosna może pomóc im dokonać pewnym metamorfoz.

Sławne osoby spod znaku Byka: Adele, Cher, Beata Kozidrak, Pierce Brosnan, Jonathan Bailey

Bliźnięta (21 maja-21 czerwca)

Ten tydzień może okazać się niezwykle trudny dla spontanicznych Bliźniąt. Na horyzoncie mogą pojawić się kłopoty zdrowotne, które skutecznie uniemożliwią im uczestniczenie w wyjazdach lub spotkaniach z bliskimi. Osoby spod powietrznego znaku nie powinny ignorować sygnałów, jakie wysyła im ich organizm, bo mogą spotkać się z poważnymi konsekwencjami.

Sławne osoby spod znaku Bliźniąt: Dawid Podsiadło, Iga Świątek, Johnny Depp, Natalie Portman, Donald Trump

Rak (22 czerwca-22 lipca)

Wraz z przyjściem wiosny Raki odzyskały chęć do życia i podejmowania wyzwań. Początek tygodnia może okazać się kluczowym w podejmowaniu ważnych decyzji. Porady bliskich osób są dobrą wskazówką, jednak osoby spod tego znaku zodiaku powinny nauczyć się ufać własnej intuicji. Spontaniczne decyzje mogą zaowocować ciekawymi doświadczeniami.

Sławne osoby spod znaku Raka: Marcin Prokop, Magda Gessler, Meryl Streep, Phoebe Waller-Bridge

Lew (23 lipca-22 sierpnia)

Ostatnio wiecznie zapracowane Lwy zasłużyły na odrobinę odpoczynku w gronie rodziny i znajomych. Ostatnie wydarzenia, choć zapewniły im uznanie na ścieżce zawodowej, mogły niebywale ich zmęczyć. Jako ekstrawertycy łakną przebywania z ludźmi, których oczarowują swoim wdziękiem. Warto jednak przez najbliższe dni dać sobie na wstrzymanie i chwilę refleksji, aby zadbać o bliskie relacja, a także własne samopoczucie.

Sławne osoby spod znaku Lwa: Robert Lewandowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ewa Farna, Andrew Garfield, Sebastian Stan, Ben Barnes

Panna (23 sierpnia-22 września)

Nadarza się niepowtarzalna okazja do poszerzenia swojego grona znajomych. W najbliższym tygodniu pojawi się możliwość rozpoczęcia ciekawej znajomości, która z odpowiednią chęcią może przerodzić się w głębsze uczucie. Rozsądne Panny dwa razy się zastanowią przed wpuszczeniem kogoś do ich życia, jednak taka zmiana może im się opłacić.

Sławne osoby spod znaku Panny: Katarzyna Nosowska, Borys Szyc, Michał Wiśniewski, Jada Pinkett Smith

Waga (23 września-23 października)

Na barkach Wag ostatnio został złożony ciężar nieoczekiwanych obowiązków. Pomimo niedogodności wyszły zwycięsko z narzuconego wyzwania. Teraz zbliża się czas na upragniony odpoczynek. Najbliższy tydzień powinny poświęcić na rozwijanie zainteresowań, a także sprawianiu drobnych radości. Wraz z budzącą się wiosną do życia one również otrzymają potrzebną energię do dalszego działania.

Sławne osoby spod znaku Wagi: Katarzyna Cichopek, Martyna Wojciechowska, Andrew Scott, Ryan Reynolds

Skorpion (24 października-21 listopada)

Początek kwietnia będzie dla Skorpionów czasem doprowadzenia dotychczasowych planów do finalnego punktu. Poświęcony czas oraz zaangażowanie nareszcie przyniesie upragnione owoce. Warto jednak zwrócić uwagę na to z kim dzielimy się radosnymi nowinami. Nie wszyscy w naszym otoczeniu zareagują ze spodziewanym entuzjazmem.

Sławne osoby spod znaku Skorpiona: Edyta Górniak, Leonardo DiCaprio

Strzelec (22 listopada-21 grudnia)

Pod wpływem niesprzyjającej aury Strzelce nie powinny podejmować żadnej ważnej decyzji w najbliższym tygodniu. Ich racjonalność może być zachwiana przez słabe samopoczucie, które wiąże się z ciągłą zmianą pogody. Pochopność w zbliżających się dniach nie jest wskazana, ponieważ konsekwencje mogą zostać z nimi na dłużej. Warto wydłużyć czas na postawienie własnego stanowiska.

Sławne osoby spod znaku Strzelca: Maryla Rodowicz, Krystyna Janda, Katarzyna Skrzynecka, Brad Pitt

Koziorożec (22 grudnia-19 stycznia)

Koziorożce z dobrą energią wkroczyły w początek kwietnia, zapewniając sobie masę możliwości. W najbliższym tygodniu ważne, by nie traciły uzyskanego entuzjazmu, który może przerodzić się w ciekawe znajomości oraz docenienie w obszarze zawodowym.

Sławne osoby spod znaku Koziorożca: Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski

Wodnik (20 stycznia-18 lutego)

Ten znak zodiaku ma co świętować w zbliżającym się tygodniu, ze względu na ogromny sukces zawodowy. Najbliższe dni powinien poświęcić na odbudowaniu zmęczonego organizmu, który potrzebuje chwili relaksu oraz spokoju. W uporządkowaniu zszarganych nerwów pomoże rozmowa z rodziną lub bliskim przyjacielem.

Sławne osoby spod znaku Wodnika: Doda, Kalina Jędrusik, Harry Styles, Jennifer Aniston

Ryby (19 lutego-20 marca)

W najbliższych dniach na Ryby czeka wspaniała zabawa, która naładuje ich pozytywną energią na cały tydzień. Relacje rodzinne i przyjacielskie staną się silniejsze, co sprawi, że poczujesz chęć podejmowania nowych wyzwań. Warto znaleźć pasje oraz zainteresowania, które aktywnie wyłonią to co w tym znaku zodiaku najlepsze.

Sławne osoby spod znaku Ryby: Andrzej Grabowski, Jakub Gierszał, Matthew Gray Gubler

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Niebywałe sceny w "Dzień dobry TVN". Po słowach Drzyzgi wszyscy zaniemówili, ogromne zaskoczenie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].