Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka od 9 do 15 stycznia?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.01.2023 10:07

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka od 9 do 15 stycznia?

Horoskop tygodniowy
fot. jozzeppe/Canva.com

Rozpoczynamy właśnie drugi tydzień stycznia 2023 roku. Jest to czas pełen zmian, nadziei, ale również niespodziewanych wyzwań. Przedstawiamy horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co gwiazdy zapisały Ci w najbliższych dniach.

Nowy rok zaskoczył nas szalonymi nowinkami ze świata show-biznesu, ale również na niebie dzieją się wielkie zmiany. Przez najbliższe dni będziemy podatni na oddziaływanie księżyca, który niedawno widniał nad nami w pełni. To czas manifestacji i podejmowania ostatecznych decyzji.

Horoskop tygodniowy na dni od 9 do 15 stycznia

Baran

W nadchodzące dni wejdziesz pełen stresu i obaw przed nowymi obowiązkami. Niestety presja nie jest dobrą towarzyszką podczas podejmowania decyzji. Znajdź chwilę na analizę najnowszych zmian i zdecyduj, czy na pewno chcesz iść tą drogą. Jeśli poczujesz niepewność, może to nie Twoje przeznaczenie.

Byk

W świecie Byków nastał czas odpoczynku i regeneracji. Przez najbliższe dni poczujesz wewnętrzny spokój, który pomoże Ci odkryć nowe umiejętności. Bądź otwarty na nietypowe propozycje, a zobaczysz, że stać Cię na więcej niż myślisz.

Bliźnięta

Ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje nagłej pomocy, jednak boi się o nią zapytać. Inni często widzą w Tobie lidera i autorytet, jednak chłodny sposób bycia wręcz ich onieśmiela. Spróbuj postawić się na ich miejscu, wyciągając jako pierwszy pomocną dłoń. Na pewno docenią akt życzliwości.

Rak

Horoskop tygodniowy ma dla Raków pewną niespodziankę. Na ich drodze pojawi się możliwość rozwoju, jednak będą musiały działać szybko i precyzyjnie. W podjęciu decyzji pomogą im bliscy, dlatego warto odnowić z nimi kontakty. To oni wesprą Cię radą i dobrym słowem.

Lew

Lwy w tym tygodniu przykują uwagę innego ognistego znaku zodiaku. Choć początkowo poczujesz między wami rywalizację, szybko przerodzi się ona w głębsze uczucie. Pamiętaj jednak o kompromisie, aby nie zapewnić sobie bezsensownego przeciągania linii w stronę własnych upodobań.

Panna

Najgorsza będzie druga połowa tygodnia, gdy otrzymasz niespodziewaną wiadomość. Niestety nie napełni Cię ona optymizmem, ale głowa do góry. To dopiero początek roku, a gdy jedne drzwi się zamykają, otwierają się inne. Nie pozwól, by negatywne emocje przejęły Twoją chęć odkrywania nowych możliwości.

Waga

Wagi odczują w tym tygodniu zdecydowany spadek energii. Ostatnio na swoje barki biorą coraz więcej obowiązków, które powoli je przygniatają. Choć nie mogą liczyć na nudę, coraz rzadziej znajdują czas na odpoczynek. Najważniejsza jest harmonia, której znowu zabraknie w najbliższych dniach.

Strzelec

Skłonność do odkładania wszystkiego na ostatnią chwilę powoli zaczyna przypierać ich do muru. Niektóre decyzje muszą zostać podjęte, niezależnie od tego, czy będą podobały nam się ich skutki. Unikanie poważnej rozmowy nie tylko dekoncentruje, ale również pozostawia w niepewności inne osoby. Nikt nie lubi dwuznacznych sygnałów.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona muszą mieć się na baczności, ponieważ w ich życiu pojawi się ktoś tajemniczy. Choć pierwsze spotkanie może napawać ekscytacją, nie pozwól na uśpienie rozsądku. Ocenianie książki po okładce to marny trop i może Cię wiele kosztować.

Koziorożec

W tym tygodniu czeka Cię wyjątkowa okazja na spędzenie czasu z samą sobą. Na spokojnie zajmij się własnymi potrzebami, które aż krzyczą o Twoją uwagę. Nawet drobne przyjemności są kluczowe, jeśli z uśmiechem chcemy witać kolejny dzień.

Wodnik

Jak żaden ze znaków zodiaków Wodniki muszą pilnować swojego zdrowia w najbliższych dniach. Wystarczy chwila nierozwagi, by wpakować się w nieprzyjemne przeziębienie. Pamiętaj o zachowaniu odporności, nawet gdy za oknem nie ma śniegu. W zimowym okresie ten znak zodiaku jest narażony na drobne kłopoty zdrowotne.

Ryby

W tym tygodniu kalendarz Ryb wypełniony jest po brzegi zawodowymi obowiązkami. Pamiętaj jednak o relacji z rodziną i przyjaciółmi. To właśnie rozmowa z nimi napełni Cię energią do kolejnych wyzwań. Jeśli spotkanie twarzą w twarz nie wchodzi w grę, spróbuj sięgnąć po telefon. Każda inicjatywa się opłaci.

Horoskop
fot. Max Ravier z Pexels/Canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Olivier Janiak i Karolina Malinowska są razem od niemal 20 lat. Tak dziś wyglądają ich synowie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].