Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.09.2022 11:58

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 września. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

Horoskop tygodniowy
fot. VladFCat / Canva.com

Przed nami kolejny tydzień września, który coraz bardziej przypomina nam o zbliżającej się jesieni. Ponura aura nie stanie jednak na drodze niektórym znakom zodiaku. Sprawdź horoskop tygodniowy, by przygotować się na najbliższe dni.

Zbliżające się dni mogą okazać się dużym wyzwaniem dla niektórych z nas. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, a czasem nawet przełknąć gorzki smak porażki. Dla trzech znaków zodiaku ten tydzień będzie obfitował w same sukcesy. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków. Zobacz, co może Cię czekać w najbliższych dniach.

Horoskop tygodniowy na dni od 19 do 25 września

Baran

Najbliższe dni okażą się trudnym wyzwaniem w szkole oraz pracy. Problemy z koncentracją mogą poważnie naruszyć wypracowany plan działania, a także wytrącić z równowagi. Warto zrobić krok w tył, by spojrzeć na ciężką sytuację z szerszej perspektywy.

Byk

Czujesz melancholię i brak motywacji do działania? To idealny czas, by wprowadzić zmiany do codziennego życia. Nawet drobne niuanse sprawią, że zaczniesz znów doceniać małe radości. Pomyśl o zmianie garderoby, fryzury, nowym hobby lub rozszerzeniu jadłospisu. Odrobinę ryzyka okaże się strzałem w dziesiątkę.

Bliźnięta

Złamane serce boli najbardziej, jednak trzeba dać mu trochę czasu na złożenie się od nowa. Zakończenie relacji może wydawać się pochopnym krokiem, jednak w najbliższych dniach zauważysz, że decyzja okazała się konieczna. Spędź wolną chwilę z rodziną lub przyjaciółmi. Znają Cię jak mało kto.

Rak

Najbliższe dni okażą się szczęśliwe dla Raków, które w końcu postawiły na swoim. Determinacja i wytrwałość opłaciła się pomimo wszelkich trudności. Teraz nadszedł czas na zebranie pochwał za dotychczasową pracę oraz świętowanie sukcesu w gronie najbliższych osób.

Lew

Lwy w tym tygodniu przeżyją ciężkie chwile rozczarowania. Osoba z bliskiego towarzystwa lekceważąco podejdzie do tematu, który jest dla Was bardzo ważny. Warto pamiętać o lepszych perspektywach, gdy bierzemy sprawy we własne ręce. Drobna porażka nie musi oznaczać totalnej klęski.

Panna

Koniec sierpnia i wrzesień są wyjątkowym czasem dla Panien, które obchodzą w tym okresie swoje urodziny. Najbliższe dni będą świetną okazją do rozpoczęcia nowych znajomości. Pewna osoba nieźle zamiesza w sercu i na długo pozostanie w głowie. Nie ma potrzeby poddawać wszystko pod analizę, lepiej działać.

Waga

Ambicja Wag pomoże im w nadchodzącym tygodniu otrzymać to, na co długo pracują. Po wielu próbach uda się otrzymać ofertę, która od dawna chodziła już im po głowie. Choć pojawią się pewne dylematy, słuchaj głosu serca, które poprowadzi Cię w stronę największej pasji.

Skorpion

Najbliższe dni okażą się niezwykle zdradliwe pod względem zdrowia. Lekkie objawy mogą narastać z każdą chwilą, dlatego nie lekceważ nawet ich. Poświęć więcej czasu na zadbanie o organizm i zasłużony odpoczynek.

Strzelec

Drobna pomyłka rozpocznie lawinę nieporozumień, które zaostrzą konflikt z bliską osobą. Brnięcie w doszukiwaniu się racji nic nie pomoże, a emocje tylko niepotrzebne podsycą napięcie. O wiele lepiej zachować spokój i przyznać rację, mimo urażonej dumy.

Koziorożec

Presja zbliżających się terminów nie daje Ci spokoju? W najbliższych dniach zrób szczegółowy plan działania, by chaos nie zawładnął całym Twoim światem. Analiza i ocenienie wartości pomoże w realizacji najważniejszych punktów. Potem wszystko pójdzie już z górki.

Wodnik

Czas miłości się już skończył, ale to nie oznacza, że trzeba zamykać się na nowe możliwości. Ciekawe propozycje czekają tuż za rogiem. Błahe spotkanie ze znajomymi może okazać się początkiem długiej przygody. Pomimo pochmurnej pogody pamiętaj, by zawsze dostrzegać promyk nadziei.

Ryby

Tydzień od 19 do 25 września okaże się pełen niespodzianek, nie zawsze jednak pozytywnych. Nieoczekiwanie zostaniesz postawiony w nowej sytuacji, na którą nie byłeś przygotowany. Nie wstydź się poprosić wtedy o moc. Bardziej doświadczone osoby z chęcią pomogą Ci obrać właściwy kierunek działania.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak dziś wygląda i co robi "Xena: Wojownicza księżniczka"? Lucy Lawless w życiu też nie boi się iść pod prąd

  2. Nagły zwrot w rodzinie królewskiej. Zapadła decyzja ws. Harry'ego, cofnięto zakaz dotyczący pogrzebu królowej

  3. Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzącego program na żywo zaalarmowali widzowie: "Jest bardziej różowo niż zwykle"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].