Kobieta.Swiatgwiazd.pl

Fot. @studioroman, canva.com

Horoskop walentynkowy 2023. Co czeka dwanaście znaków zodiaku?

13 Lutego 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Horoskop walentynkowy na 2023 rok zapowiada się niezwykle ekscytująco. Oto wróżby dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Niektóre osoby mogą liczyć na szczęście w miłości, inne natomiast czeka przykre rozczarowanie. Na co warto zwracać uwagę w uczuciach w tym roku?

Według astrologów bieżący rok to ma energię skłaniającą do wypoczynku, ale też zbierania tego, co zasialiśmy. Oznacza to zderzenie z konsekwencjami naszych czynów: dla niektórych może ono okazać się bolesne, także w uczuciach. Inni natomiast mogą z nadzieją spojrzeć w przyszłość.

Horoskop walentynkowy dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

Zodiakalne Barany należą do tych kilku znaków, dla których tegoroczne Walentynki mogą być wyjątkowo smutne. Przez niedopilnowanie wielu spraw w zeszłym roku uczucie, z którym wiązaliście duże nadzieje, że się wymknąć z waszych rąk.

Byk

Byki w 2023 roku mogą liczyć na miłe niespodzianki. Jeżeli jeszcze nie spotkaliście drugiej połówki, rozejrzyjcie się dokładnie wokół was: miłość może kryć się całkiem bliżej, niż przypuszczacie. Pamiętajcie jednak, by ostrożnie podchodzić do nowych znajomości.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt, które już są w związkach, mogą w 2023 roku liczyć na utrwalenie waszego uczucia. Tegoroczne Walentynki to świetna okazja, by wznieść trwający związek na wyższy poziom. Jeżeli jeszcze jesteście singlami, możecie za to liczyć na obiecujące nowe znajomości.

Rak

Serca Raków zawsze są pełne miłości i empatii. Uważajcie jednak, komu powierzacie wasze uczucia. Związek, w którym ktoś nie szanuje waszych granic, nie jest dla was dobry. W tegoroczne Walentynki pomyślcie więc przede wszystkim o waszych potrzebach.

Lew

Dla Lwów Święto Zakochanych to okazja do błyszczenia: także przed ukochaną osobą. Pamiętajcie, by zamiast się popisywać, lepiej dogłębnie zastanowić się, co naprawdę ucieszy waszą drugą połówkę. Wróżby na szczęście w związku są jednak optymistyczne.

Panna

Zabiegane i pełne perfekcjonizmu Panny mogą w tym roku liczyć na wyjątkowo miłą niespodziankę od ukochanej osoby. Nie bójcie się też nowych znajomości, ponieważ okazja do wspólnej kawy może przerodzić się w coś znacznie poważniejszego.

Waga

Wagi w tym roku będą przede wszystkim poszukiwały równowagi. Minione miesiące mogły pozostawić was nieco rozchwianymi i pozbawionymi złudzeń co do uczuć. Zamiast skupiać się na negatywnych kwestiach, pomyślcie zatem o sobie i o tym, co kiedyś sprawiało wam przyjemność.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony w tegoroczne Walentynki powinny uważać. Zazwyczaj to osoby spod tego znaku rozsnuwają sieci skomplikowanych uczuć i niejasnych sygnałów, jednak tym razem to one mogą paść ofiarą nieczystej miłosnej gry.

Strzelec

Dla Strzelców los szykuje ciekawą odmianę: jeżeli w ostatnim czasie przeżyliście stratę, w najbliższym okresie może ona przerodzić się w coś całkiem nowego i twórczego. Dotyczy to też przypływu energii miłosnej, jaka przyniesie wam odwagę, by zrobić pierwszy krok.

Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce w Święto Zakochanych odczują, co znaczy wpaść po uszy. Jeżeli do tej pory broniliście się przed jakimś uczuciem, w Walentynki wzajemne przyciąganie może okazać się silniejsze niż jakiekolwiek skrupuły.

Wodnik

Wodniki w tym roku będą mogły odetchnąć i odpocząć od osób z nieuczciwą, niezdrową energią. Wokół was pojawią się pewne siebie, intrygujące, ale też stabilne uczuciowo jednostki, które wykonają pierwszy ruch. Do was należy tylko opanowanie lęków i poddanie się tej fali.

Ryby

Uczuciowe i wrażliwe Ryby w tym roku mają szansę na całkiem nowe relacje, które okażą się znacznie bardziej kreatywne, pobudzające i obiecujące niż te, w których tkwicie już zdecydowanie zbyt długo. Warto więc otworzyć się na nowe możliwości i zamknąć ten rozdział życia, który do tej pory nie przynosił wam zbyt wielu radości.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła prawdę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Styl Życia

Znaki zodiaku, które przyciągają jak magnes. Owijają wokół palca i sprawiają, że trudno od nich odejść
Czytaj więcej >

Styl Życia

83-letnia Polka poślubiła o 55 lat młodszego Pakistańczyka. Dla niego przeszła na islam
Czytaj więcej >

Styl Życia

Dubaj, jakiego nie znacie. Polka wyjawiła, jak naprawdę wygląda życie w arabskim kraju
Czytaj więcej >

Styl Życia

Kobieta poniżana podczas rekolekcji? Rodzice zbulwersowani, uczniowie nie chcą tam wracać
Czytaj więcej >

Styl Życia

Brazylijska miss skoczyła z szóstego piętra. W ten sposób próbowała się ratować, nie żyje
Czytaj więcej >

Styl Życia

Mimo wielkiej miłości Kasia zdradziła swojego męża. Po trzech miesiącach dowiedziała się, że to uratowało małżeństwo
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]