Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Ile lat ma kobieta ze zdjęcia? Internauci są zaskoczeni poznając prawdę
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 21.03.2023 18:00

Ile lat ma kobieta ze zdjęcia? Internauci są zaskoczeni poznając prawdę

Kelly LaVallie
fot. instagram.com/kellylavallie

Kelly LaVallie to znana tiktokerka, która nagrywa filmiki o tematyce lifestylowej. Na jej profilu pojawiają się również porady dotyczące urody i dbania o siebie. Kobiecie udało się zatrzymać czas i wyglądać o połowę lat młodziej. Internautki nie mogły uwierzyć, gdy zdradziła, ile ma lat. 

Wiele kobiet chce wyglądać młodo jak najdłużej. Ponad 250 tysięcy osób obserwuję ją na Tiktoku, by poznać jej tajniki walki ze starzeniem się. 

Kim jest Kelly LaVallie?

Tiktokerka Kelly LaVille publikuje filmy, dotyczące życia codziennego, a także nie szczędzi porad pielęgnacyjnych. Kobieta chętnie opowiada również o menopauzie, która zaczyna dotykać kobiety w średnim wieku. Podkreśla, że również się z nią zmaga i jest to normalne. 

Chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zmianami, które występują na jej twarzy i ciele oraz tłumaczy, jak z nimi walczyć. Na jej profilu znajdziecie również porady dla młodych dziewczyn, nie tylko dotyczące wyglądu, ale i życia osobistego. Kelly opowiada również o małżeństwie i swojej pracy. 

Błażej nakrył żonę z kochankiem. Zemścił się w najgorszy sposób, szybko pożałował

Ile lat ma Kelly LaVille?

Pewnego dnia, podczas kręcenia swoich włosów, Kelly LaVille zdecydowała podzielić się radami na tak młody wygląd. Podkreśliła, że ważne jest, by podążać za trendami i zrezygnować z fryzur, które były modne 30 lat temu, mimo iż wydaje nam się, że dobrze w niej wyglądamy. 

Kelly LaVille, mówiąc o układaniu włosów, wyjawiła, ile ma lat. Okazuje się, że kobieta ma 51 lat, podczas gdy wiele internautów sugeruje, że nie wygląda na więcej niż 30. Internauci oniemieli i zasypali kobietę mnóstwem komentarzy, wśród których czytamy:

Szczęka opadła, kiedy powiedziałeś, że masz 51 lat  – napisała jedna z internautek. 
Myślałam, że masz 30 lat – dodała kolejna. 
Ja w wieku 16 lat oglądam to, robiąc notatki – czytamy pod nagraniem. 
 

Kelly LaVille inspiracją dla kobiet

Dla wielu internautów porady serwowane przez Kelly to kopalnia wiedzy, z której chętnie korzystają i stosują w swoim życiu. Kobieta przyciąga coraz większą publikę, przede wszystkim ze względu na swój piękny i młody wygląd, co sprawia, że jej rady wydają się wiarygodne. 

Na ten moment LaVille zgromadziła na TikToku ponad 250 tys. obserwatorów, natomiast na Instagramie doczekała się niespełna 3 tys. użytkowników, a liczba ta stale rośnie.

Film, w którym Kelly ujawnia swój wiek, zobaczycie poniżej:

@kelly_lavallie

I saved the best for last 😂 And this is more than one tip - but I’m old so my mind is going 😂😎

♬ original sound - Kelly LaVallie

Zobacz zdjęcia: 

Tagi: Styl życia