Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Izabela Janachowska brylowała na festiwalu w Sopocie z malutką torebką. Jej cena zwala z nóg
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 28.05.2023 12:10

Izabela Janachowska brylowała na festiwalu w Sopocie z malutką torebką. Jej cena zwala z nóg

Izabela Janachowska
KAPiF

Izabela Janachowska od kilku lat uchodzi za osobę, która jest synonimem luksusu i perfekcji. Była tancerka i prowadząca serie programów o tematyce ślubnej do swojego pięknego uśmiechu zawsze dopasowuje drogie dodatki. Tym razem postawiła na torebkę, która kosztuje krocie. 

Dla gwiazdy to jednak nic wielkiego. W swojej kolekcji ma bowiem wiele małych dzieł sztuki. Ten model to absolutny klasyk, który jest dopracowany w każdym calu. Dobra inwestycja czy lekka przesada?

Izabela Janachowska - życie milionerki

Izabela Janachowska mocno pracuje na status gwiazdy. Przez długie lata spędzone w show-biznesie nauczyła się, jak się prezentować oraz jakie dodatki kupować, aby wszyscy o niej mówili. Podczas festiwalu w Sopocie nie było inaczej. Celebrytka wraz z ukochanym mężem chętnie pozwali do zdjęć, prezentując swoje eleganckie stylizacje.

Kobieta miała na sobie bardzo klasyczny zestaw, składający się ze świetnie skrojonych jeansów, czarnej, oversizowej marynarki, białej koszuli, modnych sandałków z futerkiem, a także torebki i to nie byle jakiej.

Ulubione shorty Gigi Hadid hitem zbliżającego się lata. Podpowiadamy, z czym je nosić

Izabela Janachowska kocha luksus z wzajemnością

Niewielki dodatek, który Izabela dzierżyła w dłoni, nie umknął uwadze znawców mody. Torebka mimo swojej wielkości kosztuje tyle, co używany samochód średniej klasy. Aż strach chodzić z takimi akcesoriami po ulicy.

Janachowska musiała za nią zapłacić aż 29 tysięcy złotych! Model pochodzi z kolekcji topowego projektanta torebek Hermes. Trzeba przyznać, że cały zestaw wygląda naprawdę dobrze, a ulubienica Polsatu czuje się w nim swobodnie i pięknie.

Czy ta torebka naprawdę jest tyle warta?

Przeciętnej Kowalskiej aż trudno wyobrazić sobie fakt, aby wydać tyle pieniędzy na jedną torebkę. Szczególnie że średnia krajowa w Polsce to 5146 zł netto. A na taką pensję może liczyć niestety mało kto. 

Mimo to Izabela Janachowska nie kryje się ze swoją miłością do luksusowych elementów ubioru. Uwielbia się nimi chwalić, a jej stylizacje to wzór dopracowania i to w każdym calu. Model Hermesa, który ma w swojej kolekcji celebrytka to z pewnością inwestycja, którą w razie ewentualnych problemów finansowych, może sprzedać za równie wysoką sumę.

Zobacz zdjęcia:

Izabela Janachowska
Fot. KAPiF
Izabela Janachowska z mężem.jpg
fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Fot. KAPiF
Tagi: moda