Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Izabela Janachowska wyglądała, jak żywa Barbie. Spódnica, którą wybrała to niemałe zaskoczenie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 03.08.2023 14:19

Izabela Janachowska wyglądała, jak żywa Barbie. Spódnica, którą wybrała to niemałe zaskoczenie

Izabela Janachowska na ramówce Polsatu
Fot. KAPiF, Izabela Janachowska na ramówce Polsatu

Izabela Janachowska z pewnością potrafi się nosić. Wie doskonale, co pasuje do jej sylwetki. Na ramówce Polsatu gwiazda stacji postawiła na bardzo modny kolor, w którym wyglądała, jak prawdziwa Barbie. Uwagę wszystkich zwróciła spódnica Izabeli, która miała wyjątkowe zdobienia. Musicie to zobaczyć!

Izabela Janachowska niczym Barbie

Futerko w połączeniu z kolorem różowym sprawiło, że Izabela Janachowska prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Długa stylizacja zrobiła z niej elegancką wersję Barbie. Do zapiętej pod szyję koszuli w mocnym odcieniu różu, dopasowała długą spódnicę obszytą futerkiem.

Stylizacja kojarzyła się nie tylko z kultową laką, ale również z kreacją do tańca. Warto wspomnieć, że look doskonale podkreśla nienaganną sylwetkę Izabeli i sprawia, że wygląda jak prawdziwa gwiazda.

Izabela Janachowska na ramówce Polsatu
Fot. KAPiF, Izabela Janachowska na ramówce Polsatu
Karolina Gilon o krok od wpadki! Na ramówce Polsatu prawie pokazała, co kryje pod ubraniem

Ta spódnica Izabeli Janachowskiej to niezłe zaskoczenie

Trudno oderwać wzrok do tej spódnicy. Nie każdy połączyłby ją z klasyczną koszulą na guziki. Izabeli wyszło to jednak na dobre. Jest zatem jednocześnie elegancko i z finezją. Dopełnieniem różowego kompletu były szpilki w czub zachowane w tym samym kolorze. W dłoni zaś Janachowska dzierżyła klasyczną kopertówkę.

Dopasowała do tego także elegancką fryzurę. Wysoko upięty kok uzupełniła o okalające twarz pasemka. Z kolei biżuteria była minimalistyczna, tak samo jak makijaż.

Izabela Janachowska na ramówce Polsatu
Fot. KAPiF, Izabela Janachowska na ramówce Polsatu

Prawdziwa gwiazda stacji Polsat?

Spokojnie można powiedzieć, ze Izabela Janachowska wyglądała, jak najważniejsza gwiazda tego wydarzenia. Ciężko było przejść obok niej obojętnie. Przez lata prowadząca programy o tematyce ślubnej wypracowała styl, które doskonale oddaje jej status.

Jest w nich masa elegancji, która świetnie podkreśla klasyczną urodę Izabeli. Do tego zawsze stawia na elementy, które wyróżniają ją z tłumu.

Podoba wam się styl Izabeli Janachowskiej?

Izabela Janachowska na ramówce Polsatu