Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak przygotować się na 9 września. Ta data uważana jest za najważniejszą w tym miesiącu
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 07.09.2023 07:04

Jak przygotować się na 9 września. Ta data uważana jest za najważniejszą w tym miesiącu

Numerologia na 9 września
Fot. irinakhabliuk/Canva, Numerologia na 9 września

Numerologia to dziedzina, która kryje w sobie wiele tajemnic. Okazuje się, że numery mogą mieć magiczną moc, trzeba poznać jednak konfiguracje, która mogą sporo namieszać w naszym życiu. Tak jest z datą 9 września. W ten dzień sporo się może zmienić.

Dlaczego 9 września jest taki ważny?

Jesteś ciekawa, czego można spodziewać się 9 września? Ta data ma w sobie sporo magicznych właściwości. Po pierwsze zwiastuje koniec roku numerologicznego. Co sprawia, że mocno odczuwamy skutki decyzji, które zapadły na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Warto także wspomnieć, że to właśnie tego dnia, poczujemy moc wszechświata, a nawet zostaniemy zaproszeni, aby wkroczyć w zupełnie nowy etap w naszym życiu.

Rozmywa zmarszczki, ukrywa cienie pod oczami i kosztuje zaledwie 20 zł. Ten kosmetyk to must have każdej kobiety

Co zwiastuje ta magiczna data?

Zacznijmy od tego, że wrzesień 2023 to kalendarzowy miesiąc 9, a uniwersalny 7. Zatem to właśnie ta druga liczba włada tym czasem. Co to oznacza w praktyce? Musisz przygotować się na wiele wyzwań. Wpływa na to nie tylko magiczna liczba 7, ale również retrogradacja różnych planet.

Te zjawiska niejako się na siebie nakładają i kompletnie odwracają naszą przyszłość. Warto zatem stąpać ostrożnie. To czas przemyśleń, ale również relaksu, który należy dobrze wykorzystać.

Chwilę przed rozpoczęciem nowego roku numerologicznego

Wrzesień to miesiąc duchowej obfitości. Przed 9 września warto przygotować sobie listę rzeczy, które zrobiliśmy w ostatnim czasie. To dobrym moment na przemyślenia, a także na kalkulacje.

Nie wszystko, w co włożyliśmy energię, było dla nas opłacalne. Te doświadczenia sprawią, że otworzysz się na zupełnie inną drogę, a ludzie, którzy się wokół ciebie znajdą, będą wyjątkowo kreatywni i inspirujący.