Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak się ubrać do filharmonii zimą? Diabeł tkwi w szczególe
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 15.12.2019 16:40

Jak się ubrać do filharmonii zimą? Diabeł tkwi w szczególe

reserved.com

Jak się ubrać do filharmonii zimą? Do długich płaszczy i sztucznego futerka warto dobrać odpowiednie dodatki! Które sprawdzą się najlepiej? Przeczytajcie.

Jak się ubrać do filharmonii zimą? Powinnyśmy trzymać się kilku wytycznych, m.in. tych dotyczących długości naszej sukienki. Poza tym jednak mamy więcej swobody, niż mogłybyśmy się spodziewać. Zimą warto postawić na dodatki, które sprawiają, że nasze stylizacje nabierają drapieżności, w dobrym tego słowa znaczeniu. Na które szczególnie powinnyśmy zwrócić uwagę?

Jak się ubrać do filharmonii zimą?

Pamiętajmy o tym, że elegancja nie musi oznaczać nudy. Postawmy na długie kolczyki, naszyjniki oraz pierścionki. Niezastąpiony pozostaje sznur pereł, który świetnie prezentuje się zwłaszcza na zabudowanych sukienkach. Unikajmy zbyt głębokich dekoltów, ponieważ mogą one wyglądać nieco wulgarnie. Jeżeli chodzi o sukienki, odpuśćmy sobie te bardzo krótkie.

Nie oznacza to, że musimy od razu wyciągać z szafy sukni wieczorowej. Długość za kolano również będzie odpowiednia. Na co jeszcze powinnyśmy zwrócić uwagę? Na kolory! Unikajmy przede wszystkim różu i pomarańczy. Jeżeli decydujemy się na żółty lub zielony, dobrze wyważmy go za pomocą bardziej stonowanych butów czy też żakietu.

Co mamy założyć na siebie? Postawmy na sztuczne futra i płaszcze! Takie nakrycie wierzchnie dodaje nam prestiżu i elegancji. Ciekawe modele tych elementów garderoby znajdziemy m.in. w Mango i Zarze. Zestawione ze złotą lub srebrną biżuterią i szpilkami (lub kozakami) robią wielkie wrażenie. Nie bójmy się eksperymentować! Wyjście do filharmonii to idealna okazja na założenie na siebie także eleganckiego szalu.

Co oznacza filharmonia?

Jest to połączenie dwóch słów greckiego phileo (uwielbiać, miłować) oraz harmonia, która z kolei oznacza ład. Jest to instytucja kulturalna, w której najczęściej odbywają się koncerty muzyki poważnej. Zdarza się jednak, że filharmonie organizują także spektakle muzyki rockowej, jazzowej czy filmowej.

Accademia dei Filharmonici to jedna z najstarszych na świecie filharmonii, która powstała we Włoszech w XII wieku w Bolonii. W Polsce najbardziej znana jest Filharmonia Narodowa, która usytuowana jest w Warszawie przy ulicy Jasnej.

Jak się ubrać do filharmonii zimą?- ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak się ubrać do filharmonii zimą

Postawmy na ubrania klasyczne, ale w ciekawy sposób zdobione.

Jak się ubrać do filharmonii zimą

Na mrozy idealne będzie sztuczne futro. Uwielbiamy je!

Jak się ubrać do filharmonii zimą

Do szarego płaszcza idealnie pasować będą długie kolczyki. Nie zapominajmy o dodatkach, odgrywają bardzo dużą rolę w naszych stylizacjach. Zimą nawet jeszcze większą niż latem!

Jak się ubrać do filharmonii zimą

Nie bójmy się złota, może ono wyglądać bardzo elegancko!

Jak się ubrać do filharmonii zimą

Do takiej spódnicy pasować będzie złota bluzka, ale koniecznie zestawiona z czarnymi, zakrytymi butami i modnym płaszczem. Dla niektórych tego typu spódnica może jednak wydać się zbyt mało poważna, wówczas zawsze mamy do dyspozycji garniturowe spodnie. Te są dużo bezpieczniejsze dla osób o konserwatywnym podejściu do tematu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak ubrać się do Arabii Saudyjskiej? Postaw na jasne barwy
  2. Jak się ubrać do Dubaju? Masz mnóstwo możliwości
  3. Jak się ubrać do klubu: dziewczyna ma mnóstwo opcji!