Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak się ubrać do notariusza? Baza informacji
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 09.11.2018 17:40

Jak się ubrać do notariusza? Baza informacji

Jak się ubrać do notariusza
Fot. mohito.com , reserved.com

Jak się ubrać do notariusza? Jego zadaniem jest przygotowanie dokumentów i sporządzanie protokołów. Z racji, że ma związek z prawem i sądownictwem, dla wielu z nas może kojarzyć się z czymś wyniosłym. Skorzystaj z naszej bazy informacji i rozwiej swoje wątpliwości dotyczące ubioru.

Jak się ubrać do notariusza? Zastanawiasz się, czy powinnaś wyglądać z klasą? Z drugiej nie wiesz, czy skrajna elegancja będzie odpowiednia. Pamiętaj, że załatwianie spraw w kancelarii notarialnej nie jest żadną uroczystością, dlatego nie musisz się martwić o swój wyjściowy strój. Powinnaś jednak przestrzegać pewnych zasad.

Jak się ubrać do notariusza?

Nie często zdarza się nam załatwianie spraw notarialnych, jednak każdą z nas kiedyś to dopadnie. Nasuwa się tu problem, co na siebie założyć. Pewnie zauważyłaś, że pracownicy kancelarii ubrani są w garnitury, dlatego nie do końca wiesz jakie zasady tam obowiązują. Zadaj sobie pytanie, jak chcesz wyglądać, kiedy zdecydujesz się na zakup mieszkania. W takiej sytuacji, założenie garsonki lub innego odświętnego stroju wyglądałoby bardziej zabawnie, niż poważnie. Zastanawiając się nad tym pytaniem, odpowiedź jest prosta – wyglądaj po prostu schludnie i nie prowokuj swoim wyglądem.

Swetry będą najbardziej odpowiednie. Aby urozmaicić swój wygląd, wybierz ten typu oversize i przewiąż go w talii paskiem do spodni. Efekt będzie lekko sportowy, ale odpowiedni. Na wierzch do swetra zarzuć płaszcz. Jeżeli dobrałaś wcześniej pasek, nie powtarzaj tego po raz kolejny i załóż puchową kurtkę z futerkiem przy kapturze (koniecznie sztucznym!)

Jak się ubrać do kancelarii?

Unikaj dekoltów i krótkich spódniczek, bo po prostu nie wypada. Notariusz jest usługą, a ty klientem, mimo że masz pełną dowolność, wyraź szacunek do miejsca pracy. Jak się ubrać do notariusza? Zarówno modnie i wyjściową będą wyglądać plisowane spodnie z wysokim stanem i paskiem od kompletu.

ZOBACZ GALERIĘ:

Jak się ubrać do notariusza

Wybierając stonowane kolory, nie musisz rezygnować z oryginalności. Absolutnym hitem sezonu jest sztruks. W kolorze pudrowego różu wygląda delikatnie i wyjściowo.

Jak się ubrać do notariusza

Nie tylko płaszcz jest zarezerwowany dla kobiet na wyjścia. Przypomnij sobie naszą radę – masz wyglądać schludnie. Pikowana kurtka z odpinanym futerkiem sprawdzi się w każdej stylizacji.

Jak się ubrać do notariusza

Kobiety często zapominają o tym, że istnieje ponczo. Jest bardzo funkcjonalne, a zarazem uniwersalne. Jeżeli pod spód założysz koszulę, w ponczo będzie ci o wiele wygodniej, niż jakbyś miała nosić marynarkę.

Jak się ubrać do notariusza

Niebieski kolor w oznacza w biznesie subtelną elegancję. Jeżeli masz do załatwienia sprawy, które wymagają zdecydowania i zaufania, wybierz ten kolor. Pasek z okrągłym zapięciem nawiązuje do stylu lat 70.

Jak się ubrać do notariusza

Wybierając się do notariusza spokojnie możesz włożyć buty na płaskiej podeszwie. Wystrzegaj się adidasów, ale śmiało sięgaj po botki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do Londynu? Najgorętsze trendy sezonu!
  2. Jak się ubrać do meczetu? Poznaj wszystkie zasady
  3. Jak się ubrać ciepło i ładnie? Odwieczny problem kobiet

Źródło: forum.gazeta.pl