Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak się ubrać do pubu? Wyglądaj luźno, ale stylowo
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 07.01.2020 20:03

Jak się ubrać do pubu? Wyglądaj luźno, ale stylowo

zara.com

Jak się ubrać do pubu? Ważne, aby było nam wygodnie, ale równie ważne jest to, abyśmy dobrze czuły się we własnej skórze, czyli były stylowe! Na jakie elementy garderoby warto postawić? Z czym zestawić sportową bluzę, aby nie była ona nadto casualowa? Podpowiadamy.

Jak się ubrać do pubu? Co założyć do jeansów i czy zestawiony z nimi top to jedyna modowa opcja na wyjście do pubu? Zdecydowanie nie! Możemy spróbować poeksperymentować z różnej długości spódnicami, podobnie jak z dodatkami. Czego jednak powinnyśmy się wystrzegać? Przeczytajcie.

Jak się ubrać do pubu?

Postaw na wygodę, która nie musi jednak oznaczać nudy. Do jeansów i topu możesz dobrać fantazyjne kolczyki, a do sportowej bluzy spódnicę i tzw. ugly shoes. Czerwona szminka lub pomadka to również bardzo dobry pomysł. Jeżeli chodzi o wizytę w pubie, to właściwie nie ma tutaj zbyt wielu ograniczeń. Przesadą będzie pojawienie się tam w sukience wieczorowej, natomiast ta koktajlowa połączona ze sportowymi butami nie powinna już nikogo dziwić.

Panuje pełna dowolność. No dobra, z piżamy też lepiej zrezygnować. W kwestii torebek panuje zasada odwrotna niż w przypadku teatrów, powinny być raczej większe niż mniejsze (torba XXL może być już jednak pewną przesadą). Dzięki rosnącej popularności piw rzemieślniczych puby przeżywają obecnie swój renesans. Do najpopularniejszych browarów zaliczyć możemy m.in. Bestbir czy Pintę.

Jakie są słynne polskie puby?

Same Krafty

Mieści się przy ulicy Nowomiejskiej w Warszawie i nie może narzekać na brak zainteresowanie ze strony klientów.

PiwPaw Beer Heaven

Znajdziemy tutaj nie tylko duży wybór piw, ale przede wszystkim bardzo klimatyczne wnętrze, którego ściany wyłożone są kapslami od piwa. Całość naprawdę robi pozytywne wrażenie.

The Taps

Na trzech kondygnacjach lokalu możemy raczyć się rozmaitymi piwami craftowymi. To prawdziwy hit. Pub znajduje się przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Warszawie. Został otwarty w 2017 roku.

Elephant Belgian Pub

Pub mieści się na Starym Mieście i ma niepowtarzalny klimat starych czasów. Brakuje dzisiaj takich miejsc.

Cuda na kiju

Usytuowany w centrum Warszawy prawdziwie hipsterski lokal, który prawdziwe oblężenie przeżywa latem, kiedy strudzeni pobytem nad Wisłą imprezowicze, wpadają tutaj uraczyć się piwem. Trzeba przyznać całkiem smacznym.

Emerald Irish Pub

Klasyka gatunku. Jeden z pierwszych pubów (irlandzkich) w stolicy. Trzeba tam pójść przynajmniej raz w życiu.

Jak się ubrać do pubu? – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak się ubrać do pubu

Do pubu najwygodniej jest założyć top. Możemy postawić na ten z delikatnie zdobionym dekoltem, jeżeli przywiązujemy dużą wagę do naszej stylizacji. Dobierzmy do niego jeansy.

Jak się ubrać do pubu

Wygodna bluzka i jeansy to jeden z najczęściej wybieranych zestawów do pubu. Jest modny i uniwersalny.

Jak się ubrać do pubu

Jeżeli decydujemy się na bardzo sportową bluzę, zestawmy ją ze spódnicą. Takie połączenie jest niezwykle stylowe i nonszalanckie.

Jak się ubrać do pubu

Sportową bluzę możemy także połączyć z kolczykami.

Jak się ubrać do pubu

Wizyty w pubach stają się coraz popularniejsze, zwłaszcza że swój renesans przeżywają piwa rzemieślnicze, tzw. craft beers.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do filharmonii zimą? Ograj całość dodatkami
  2. Jak się ubrać do galerii handlowej? Najświeższe trendy
  3. Jak się ubrać do Teatru Wielkiego? Elegancja na pierwszym miejscu