Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak uzyskać chłodny blond? Sprawdzone sposoby na piękny kolor
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 16.08.2019 17:20

Jak uzyskać chłodny blond? Sprawdzone sposoby na piękny kolor

jak uzyskać chłodny blond
instagram.com/chloessevigny/joeltorresstyle

Jak uzyskać chłodny blond? Włosy w kolorze blond to marzenie wielu z nas. Jednak odpowiedni kolor to jedno największych wyzwań fryzjerskich. Chociaż wielu kobietom marzy się chłodny odcień blondu w stylu gwiazd z pierwszych stron gazet, to nie każdą z nas wie, co zrobić, by uzyskać wymarzony kolor włosów.

Jak uzyskać chłodny blond? Jeśli to pytanie spędza ci sen z powiek, marzy ci się chłodny odcień blondu i chciałabyś się pozbyć złotych i żółtych refleksów na włosach, mamy dla ciebie kilka sprawdzonych porad, które powinnaś poznać i wcielić je w życie.

Jak uzyskać popielaty blond?

Rezerwujesz wizytę u wymarzonego fryzjera, do którego bardzo ciężko się dostać, siadasz wygodnie na fotelu, na którym spędzasz długie godziny. Efekt, który uzyskałaś w pełni cię satysfakcjonuje, jednak po kilku tygodniach z twojego blondu i popielatym kolorze zostaje tylko wspomnienie? Nie powinnaś się załamywać, jest kilka sposobów, byś mogła cieszyć się wymarzonym kolorem włosów jak najdłużej.

Jak uzyskać chłodny blond? Proces uzyskania chłodnego blondu wymaga wizyty u dobrego fryzjera. W dobie dzisiejszych możliwości kosmetycznych twój fryzjer w kilka godzin wyczaruje na twojej głowie idealny kolor.

Jaką farbą uzyskać popielaty blond?

Jeśli jesteś wprawiona w koloryzacji, również samodzielnie możesz uzyskać wymarzony odcień. Potrzebujesz farby dobrej jakości. Staraj się wybierać te bez amoniaku, by nie niszczyć struktury włosa, która i tak zostanie naruszona przez stosowanie preparatów o wysokim stężeniu.

Jaką farbą uzyskać zimny blond?

Jak uzyskać chłodny blond? Jeżeli natura nie obdarzyła cię blondem, a marzy ci się taki odcień, możesz zdecydować się na domową koloryzację. Na drogeryjnych półkach aż roi się od różnego rodzaju farb. Musisz jednak liczyć się z tym, że rezultaty będą dalece odbiegać od oczekiwań. Zamiast chłodnego blondu uzyskasz żółte lub rude refleksy. Rozjaśnianie włosów w domu jest możliwe, jednak należy zachować odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Efekty rozjaśniania zależą w dużym stopniu od struktury włosa. Niektóre włosy rozjaśniają się bardzo łatwo, a farba wnikająca w ich strukturę nie sieje całkowitego spustoszenia. Z kolei włosy średnioporowate i wysokoporowate niezwykle źle znoszą wszelkie zabiegi koloryzacyjne.

Jaką farbą uzyskać chłodny blond?

Jak uzyskać chłodny blond? Jeżeli Twoje włosy zawierają dużą ilość pigmentu, to drogeryjne farby mogą nie podołać blond wyzwaniu. Dlaczego? Przywołamy zasadę starą jak świat, którą powtarzają jak mantrę zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i amatorzy zabiegów fryzjerskich: farba nie rozjaśni farby. Jeśli twoje włosy zawierają dużo pigmentu, efekt domowej koloryzacji może przyprawić cię o mdłości. Po zmyciu farby, pierwsze spojrzenie w lustro nie będzie satysfakcjonujące. Na twojej głosie mogą pojawić się rude pasma o ciepłym odcieniu. Farby rozjaśniające znacząco ocieplą twój kolor włosów, niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką naturalnych pasm, czy już eksperymentowałaś z kolorem. Farba skutecznie pozbawi włosy chłodnych i popielatych tonów.

Co zrobić, gdy kolor wyjdzie zbyt ciepły?

Przede wszystkim nie powinnaś panikować. Nie przejmuj się, to tylko włosy! 🙂 Odczekaj kilka dni z kolorem, który uzyskałaś. Najlepiej byłoby, gdybyś nie nakładała na włosy kolejnych warstw farby samodzielnie. W tym czasie skup się na intensywnej regeneracji i nawilżeniu, bo włosy po farbowaniu są zwykle bardzo suche, kruche i łamliwe.

Jak uzyskać zimny blond?

Jak uzyskać chłodny blond? Jeśli Twoje włosy mają w sobie więcej pigmentu, to niestety blond farby dostępne w drogeriach mogą nie dać sobie z nimi rady. Efektem mogą być rude pasma na Twojej głowie. Dzieje się tak, ponieważ rozjaśniające farby ocieplają naturalny kolor włosów i w pierwszej kolejności pozbawiają je wszelkich chłodnych i popielatych tonów. W takiej sytuacji lepiej nie poprawiać od razu koloru, który powstał za pomocą kolejnej farby. Odczekaj przynajmniej kilka dni i udaj się do fryzjera lub użyj delikatnej farby o chłodnym odcieniu. Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz popielaty blond. Efekt powinien być znacznie lepszy. Jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać z rudym lub żółtym odcieniem, który powstała na Twoich włosach, to możesz spróbować zrobić sobie kilka pasemek na samym wierzchu włosów. Wybierz do tego ciemny, zimny blond. Ciemne pasemka sprawią, że bazowy kolor będzie wydawał się mniej jaskrawy.

Jak uzyskać zimny blond?

Jak uzyskać chłodny blond? Każda kobieta miała nieudaną przygodę fryzjerską, której nie zalicza do najlepszych. Przyznaj, że chociaż raz po eksperymentach z fryzurą niechętnie spoglądałaś w lustro. Na kosmetycznym rynku codziennie pojawia się mnóstwo preparatów przeznaczonych do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Znajdziesz wiele propozycji, które możesz wykorzystać w domowych warunkach. Jeśli nie jesteś pewna, jaki preparat będzie dla ciebie odpowiedni, powinnaś zaczerpnąć porady u konsultantki w drogerii. Jeśli jednak boisz się podjąć ryzyko i nie chcesz samodzielnie ingerować w strukturę włosów, ponieważ obawiasz się dramatycznych skutków, zdecyduj się na wizytę u profesjonalnego fryzjera.

Jakiego fryzjera wybrać, by uzyskać zimny blond?

Jak uzyskać ładny chłodny blond? Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, żeby wybrać specjalistę. Nie każdy fryzjer ma odpowiednie kwalifikacje, by stworzyć wymarzony blond. Wielu z nich specjalizuje się w chłodnych i popielatych blondach. Przed wybraniem odpowiedniego fryzjera, warto poczytać opinie w internecie. Jeśli ma masę zadowolonych klientek, istnieje szansa, że ty również wyjdziesz z salony fryzjerskiego z uśmiechem na ustach. Jeżeli jednak na stronie internetowej salonu znajduje się masa negatywnych komentarzy od niezadowolonych klientek, nie powinnaś ryzykować. Może ci się poszczęści, ale istnieje szansa, że podzielisz los kobiet, które były niezadowolone z wizyty.

Co należy zrobić przed wizytą u fryzjera?

Jak uzyskać chłodny blond? Przed umówieniem się na wizytę warto przeprowadzić szczegółowy wywiad: opisać, w jakim stanie są włosy, jak wygląda twoja codzienna pielęgnacja, jakie produkty wykorzystujesz do mycia włosów, a jakich używasz podczas pielęgnacji, kiedy wykonywana była ostatnia koloryzacja: czy została przeprowadzona w warunkach domowych, czy u fryzjera. Ponadto warto wspomnieć o tym, jaki kolor chciałabyś uzyskać, możesz wesprzeć się zdjęciami z internetu. Wtedy twój fryzjer będzie mógł zobaczyć na własne oczy, o jakim kolorze marzysz, co obniży ryzyko nieudanej koloryzacji.

Jak uzyskać popielaty blond?

Jeśli znalazłaś odpowiedniego fryzjera i przeprowadziłaś z nim szczegółowy wywiad dotyczący kondycji twoich włosów oraz efektu koloryzacji, jaki chcesz uzyskać, teraz czeka cię koloryzacja. Jak uzyskać chłodny blond na rozjaśnianych włosach? Na to pytanie odpowie ci twój fryzjer. Przede wszystkim powinnaś być świadoma tego, że inwazyjne zabiegi pogorszą twój stan włosów. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ rozjaśnianie, delokoryzacja, farbowanie, tonowanie i nakładanie refleksów to pracochłonne zajęcie. Dobry fryzjer będzie informował cię o kolejnych etapach zabiegów, byś była w pełni świadoma, co dzieje się z twoimi włosami.

Jak uzyskać chłodny średni blond?

Jak uzyskać jasny zimny blond? Kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór farby, idealne proporcje, a przede wszystkim wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza! Zastanawiasz się, dlaczego szkolenia fryzjerskie są tak drogie i czasochłonne? Właśnie dlatego, by zdobyli oni niezbędną wiedzą do wykonywania nawet ekstremalnie trudnych koloryzacji. Jak uzyskać chłodny ciemny blond? Jak uzyskać średni popielaty blond? Odpowiedzi na to pytanie znają tylko profesjonaliści. Może wydawać się, że praca fryzjera jest niezwykle prosta, łatwa i przyjemna, jednak jego jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do katastrofy na twojej głowie.

Jak uzyskać zimny blond na włosach?

Czasami bezpieczniej jest wykonać jeden zabieg intensywnie rozjaśniający niż fundować włosom kilkuetapowe rozjaśnianie. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko powstania odrostu w nieciekawym kolorze. Jeśli decydujesz się na włosową metamorfozę, na jakiś czas zrezygnuj z inwazyjnych zabiegów domowych. Farbuj jedynie odrosty, a resztę włosów pozostaw bez zmian. Dzięki temu efekty, które uzyskasz u fryzjera będą bardziej widoczne, a co najważniejsze — satysfakcjonujące. Jeśli na kilka tygodni przed zabiegiem użyjesz trwałej farby, możesz być pewna, że późniejsze rozjaśnianie w salonie fryzjerskim będzie utrudnione i długotrwałe. Postaw więc na delikatne produkty bez amoniaku i bądź cierpliwa!

Co daje rozjaśnianie włosów?

Jak uzyskać chłodny blond? Jeżeli marzy ci się o jasnym i chłodnym odcieniu włosów, należy rozjaśnić je do białego koloru. W tym celu powszechnie używa się rozjaśniacza. Jeśli już wcześniej twoje włosy były farbowane na ciemny kolor, przez rozjaśnianiem fryzjer wykona dekoloryzację. Od kondycji i koloru włosów zależy, ilu etapom dekoloryzacji zostaniesz poddana. Czasami wystarczy zaledwie jedna, jednak jeśli masz kruczoczarne włosy, a marzy ci się popielaty blond, musisz przygotować się na to, że czeka cię kilka zabiegów dekoloryzacyjnych.

Jaki efekt uzyskamy po rozjaśnianiu włosów? Dzięki rozjaśnianiu włosów nasz naturalny kolor staje się jaśniejszy o kilka tonów. Rozjaśniacz usuwa z włosów barwnik, jednak jednocześnie mocno ingeruje w ich strukturę.

Jak bezpiecznie rozjaśnić włosy?

Jeśli obawiasz się narażania włosów na inwazyjne zabiegi, powinna zdecydować się na rozjaśnianie włosów z najpopularniejszą ochroną włosów ostatnich kilku lat. Środowisko fryzjerskie całkowicie oszalało na jego punkcie. O jakim produkcie mówimy? Chodzi na o rewolucyjny Olaplex. Co to jest Olaplex? Olaplex zapewnie nie tylko rozjaśnienie włosów w szybkim tempie, lecz także intwnsywną regenerację włosów.

Jak należy stosować Olaplex?

Ten produkt nie doczekał się jeszcze godnego przeciwnika na fryzjerskiej mapie nowości kosmetycznych. Olaplex składa się z zestawu kilku produktów. Dwa z nich przeznaczone są do profesjonalnego stosowania w salonie fryzjerskim podczas zabiegów koloryzacyjnych i zabiegów rozjaśniających. Pozostałe świetnie sprawdzą się w domowych warunkach.

Jak zabiegi fryzjerskie wpływają na stan włosów?

Jak uzyskać chłodny blond? Zarówno rozjaśnianie, jak i farbowanie to zabiegi, które szalenie mocno integrują w strukturę włosów. Wiązania dwusiarczkowe we włosach zostają zerwane i z tego względu po zabiegach fryzjerskich mamy wrażenie suchości włosów. Między cząsteczkami wodoru i siarki tworzą się wiązania. Cząsteczki te mogą się połączyć z cząsteczką tlenu i wtedy reakcja następuje w pełni prawidłowo. Jeżeli jednak cząsteczki wodoru i siarki połączą się z więcej niż jedną cząsteczką tlenu, efekt na na naszych włosach jest katastrofalny. Olaplex zapewnia właściwą reakcję cząsteczkową. Dogłębnie wpływa na odbudowę włosów, jednocześnie je pielęgnując. Ten popularny ostatnimi czasy produkt tworząc właściwe wiązania dwusiatczkowe łagodzi niekorzystne następstwa rozjaśniania.

Co zrobić, by utrzymać chłodny odcień włosów na dłużej?

Jeśli odbyłaś już wizytę i fryzjera i możesz cieszyć się wymarzonym kolorem włosów, teraz powinnaś zapewnić włosom odpowiednie produkty pielęgnacyjne. Zrezygnuj z kosmetyków z alkoholem w składzie. Będzie jedynie przesuszał twoje włosy i sprawi, że z dnia na dzień będą wyglądały coraz gorzej. Alkohole w kosmetykach pełnią funkcję konserwantów, jednak po koloryzacji powinnaś z nich zrezygnować. Unikaj przede wszystkim substancji takich jak: alcohol denat, ethanol, isopropyl alcohol, benzyl alcohol, propylene glycol, butylene glycol. Jeśli w składzie kosmetyku, którego używasz, znajduje się któraś z powyższych substancji, zrezygnuj z używania go przynajmniej do czasu, aż kondycja twoich włosów ulegnie znacznej poprawie.

Do jakiego typu urody pasuje chłodny blond?

Jak uzyskać chłodny blond? Jeśli chciałabyś, żeby na twoich włosach pojawił się zimny odcień blondu, przede wszystkim powinnaś zadać sobie pytanie: czy taki kolor włosów będzie do mnie pasował? Na szczęście blond pasuje wielu kobietom o różnorodnych typach kolorystycznych. Dobrze wyglądają w nim dziewczyny o jasnej cerze, jak i te o ciepłej karnacji. Powinnaś kierować się kilkoma prostymi zasadami. Blond będzie ci pasował, jeśli twój naturalny odcień włosów wpada w chłodne tony. Zimny i popielaty blond będzie pasował kobietom, które mają typ urody określanym jako lato i jako wiosna. Kobiety, które mają jasną i porcelanową cerę powinny wybierać blondy. W blondzie najlepiej będą wyglądały posiadaczki szaroniebieskich, niebieskich, zielonych i zielononiebieskich oczu. Sprawdzi się również u pań z ciemnobrązowymi oczami, niezależnie od intensywności barwnika, jednak pozbawione złotych refleksów.

Jak uzyskać zimny odcień blondu?

Na pewno słyszałaś o fioletowym szamponie. Co to takiego? Czy wyróżnia się czymś więcej oprócz niecodziennego koloru? Jakie właściwości ma fioletowy szampon? Szampon z fioletowym pigmentem został stworzony z myślą o blondynkach. Używanie tego szamponu utrzymuje chłodny odcień blondu przez długi czas i niweluje powstawanie żółtych i rudych refleksów. Fioletowy odcień perfekcyjnie niweluje żółte odcienie. Jeśli pragniesz zachowań platynowy blond na dłużej, powinnaś zaopatrzyć się w ten szampon. Kosztuje zaledwie kilkanaście złotych, wystarczy niewielka ilość, by dokładnie pokryć całe włosy, a jest bardzo skuteczny! Na rynku dostępne są także odżywki z fioletowym pigmentem, które skutecznie utrzymają platynowy kolor i blask twoim włosom. Wszystko po to, byś mogła cieszyć się idealną fryzurą jak najdłużej.

Jak uzyskać chłodny blond? Pigułka wiedzy

Jak uzyskać chłodny blond? Bez wątpienia włosy są wizytówką kobiety, dlatego tak wiele uwagi im poświęcamy. Nakładamy specjalistyczne odżywki, wydajemy krocie na odpowiednie produkty pielęgnacyjne, godzinami przeglądamy internet w poszukiwaniu najskuteczniejszych sposobów na domowe maseczki z kuchennych produktów. Kupujemy drogie szczotki, używamy naturalnych i delikatnych szamponów. Dzielimy odżywki na emolientowe, humektantowe i proteinowe i dbamy o zachowanie równowagi kosmetycznej włosów, ze starannym wykorzystaniem odpowiedniej ilości produktów najwyższej jakości. Nie ukrywamy, że mnogość dostępnych na rynku produktów może przyprawić nas o zawrót głowy.

Jak wybrać odpowiedni produkt?

Co zrobić, by nie zwariować? Czytać, analizować składy, szperać w internecie w poszukiwaniu skutecznych i sprawdzonych porad, korzystać z wiedzy profesjonalistów. Pamiętaj, że uzyskanie odpowiedniego koloru blondu to zaledwie połowa sukcesu. Większość pracy musisz wykonać samodzielnie w domu, by utrzymać kolor jak najdłużej. W tym celu z pomocą przyjdą ci odpowiednie produkty. Powinnaś pamiętać, że niezależnie od poziomu koloryzacji i jakości wykorzystanych do niej produktów, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do stosowania w domowym zaciszu. Bardzo ważne jest odpowiednie natłuszczanie struktury włosów. Na pewno słyszałaś o popularnym olejowaniu włosów.

Na czym polega olejowanie włosów?

Olejowanie włosów to po prostu aplikowanie na włosy roślinnego oleju, w celu poprawy ich kondycji. Tego typu pielęgnacja jest szczególnie znana wśród kobiet z Indii i krajów arabskich. Olejowanie ma wiele zalet. Dzięki niemu struktura włosów ulega znacznej poprawie, stają się wygładzone i nawilżone. Włosy stają się bardziej błyszczące, miękkie, gładkie, ich sprężystość się polepsza. Niektóre oleje wpływają na szybszy porost włosów. Olejowanie przyda się każdym włosom, a będzie przydatne szczególnie włosom po intensywnych zabiegach fryzjerskich. Olejowanie poprawia kondycję włosa, dzięki niemu włosy są mniej narażone na wypadanie i łamanie, łatwiej się rozczesują. Ponadto są mniej narażone na negatywne czynniki atmosferyczne. Olejowanie zapewnia głęboki, długotrwały blask. Każda z nas marzy o gładkiej tafli opadających na ramiona włosów, czyż nie? 🙂

Dla kogo olejowanie jest odpowiednie?

Tak naprawdę olejowanie będzie odpowiednie dla każdego rodzaju włosów, ponieważ każde włosy potrzebują troskliwej opieki. Suche, kruche, rozjaśniane włosy, poddawane zabiegom dekoloryzacji, farbowaniu, tonowaniu i rozjaśnianiu szczególnie potrzebują kontaktu z drogocennymi naturalnymi olejami. Nakładanie i wcieranie oleju we włosy sprawi, że będą one nawilżone, odbudowane i wzmocnione. Puch zostanie zniwelowany, a połamane i zniszczone końcówki będą wygładzone i mniej widoczne. Olejowanie ma zbawienny wpływ dla włosów, które z natury są suche i zniszczone, a należą do nich włosy kręcone, a także włosy wysokoporowate i średnioporowate. Najlepiej stosować naturalne, nierafinowane i organiczne oleje. W tym celu nie musisz wydawać milionów w sklepach fryzjerskich. Wystarczy, że udasz się do sklepu spożywczego. Takie oleje możesz bez trudu znaleźć na sklepowych półkach.

Jaki olej wybrać?

Czym powinnaś kierować się w doborze odpowiedniego oleju do włosów? Świetnie sprawdzi się olej z pestek moreli, olej z pestek malin, olej z pestek winogron, olej lniany, olej z czarnuszki, olej kokosowy czy po prostu najzwyklejsza na świecie oliwa z oliwek. Nawet jeśli jesteś zaskoczona, powinnaś nam zaufać. Aplikuj olej przed umyciem włosów. W tym celu użyj łyżkę lub dwie łyżki stołowe produktu. Pozostaw olej na włosach przez godzinę. W tym czasie obejrzyj odcinek ulubionego serialu, poczytaj książkę albo nałóż maseczkę na twarz. To twój czas na relaks! Po upływie określonego czasu dokładnie zmyj olej. Jeśli twoje włosy są w naprawdę złej kondycji, możesz pozostawić olej na włosach przez dłuższy czas, a nawet na całą noc. Pamiętaj jednak, że możesz przesadzić z emolientami, czyli składnikami natłuszczającymi, a wtedy twoje włosy zamiast wyglądać bajecznie, będą zwyczajnie zbyt tłuste.

Jak zmyć olej z włosów?

Możesz w tym celu wykorzystać delikatną odżywkę z prostym składem. Wśród miłośniczek pielęgnacji włosów, tak zwanych włosomaniaczek, czynność zmywania oleju nazywa się emulgowaniem. Po dokładnym oczyszczeniu włosów z resztek oleju wykonaj swoją standardową pielęgnację.

Jakich produktów używać?

Jakie produkty stosować? Przypominamy, że lepiej unikać szamponów zawierających silne i drażniące detergenty, jak Detergenty w składzie sprawiają, że szampon się pieni, jednak skóra głowy jest delikatna i nie potrzebuje aż tak mocnego oczyszczenia za każdym razem. Do najbardziej popularnych deternentów należą: SLS (Sodium Lauryl Sulfate), a także SLES (Sodium Laureth Sulfate). Są one najpopularniejsze i najczęściej stosowane zarówno do szamponów, jak i środków myjących.

Dlaczego silne detergenty szkodzą?

Silne deterngenty zawarte w kosmetykach do włosów szkodliwie wpływają na nasze włosy i skórę głowy, ponieważ bardzo podrażniają i wyszuszają, oprócz tego zaburzają naturalne wydzielanie łoju. Ponadto mogą powodować reakcje alergiczne, mogą silnie uczulać, powodować pieczenie, świąd i łuszczenie skóry. Jeśli jesteś zwolenniczką silnych szamponów, musisz wziać pod uwagę wiele przeciwskazań, które mogą doprowadzić nawet do atopowego zapalenia skóry. Pamiętaj, żeby w drogerii poświęcić dłuższą chwilę na przeanalizowanie składu kosmetyków. Często produkty reklamowane przez gwiazdy z pierwszych stron gazet, zawierają bardzo szkoliwe substancje. Powinnaś kierować się zdrowym rozsądkiem i zdobytą wiedzą, a nie wpływem infuenserek.

Czego powinnaś unikać, by utrzymać odpowiedni kolor włosów?

Szczególnie po intensywnej koloryzacji powinnaś zrezygnować z mocnych szamponów i wybierać te naturalne i ziołowe. Poprawią one stan skóry głowy, zapewnią delikatne oczyszczenie bez zdzierania naturalnego sebum. Równowaga jest przecież najważniejsza! 🙂

Jak przyspieszyć porost włosów?

W tym celu warto również zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy. Najprostsze i najbardziej skuteczne są ziołowe herbatki. Prym wiedzie herbatka ze skrzypu polnego, a także z pokrzywy. Przy regularnym stosowaniu w krótkim czasie zobaczysz oszałamiające efekty. Jeżeli nie jesteś fanką ziołowych herbatek, możesz zdecydować się na suplementację ziół w tabletkach. Dostępne są w każdej aptece, kosztują zaledwie kilka złotych, a są w stanie uczynić cuda z włosami. Musisz koniecznie spróbować! 🙂

Naturalne sposoby na rozjaśnianie włosów

Jak uzyskać chłodny blond? Jeśli jesteś miłośniczką domowych zabiegów, możesz wypróbować naturalną ziołową płukankę z rumianku. Rumianek wykazuje rozjaśniające właściwości. Jednak pamiętaj, ze to naturalny i delikatny sposób, dlatego też nie powinnaś liczyć na spektakularne efekty, które możesz uzyskać jedynie, gdy oddasz się w ręce profesjonalistów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak uzyskać chłodny blond?

Delikatne fale zjawiskowo komponują się z chłodnym odcieniem blondu.

jak uzyskac chłodny odcień blondu

Chłodny blond to marzenie wielu kobiet. Jak uzyskać wymarzony kolor?

Jak uzyskać chłodny blond?

Zimny odcień blondu to marzenie niejednej kobiety.

Jak uzyskać chłodny blond?

Dziennikarka Magda Mołek jest posiadaczką pięknego, chłodnego blondu.

jak uzyskać chłodny odcień blond

Małgorzata Kożuchowska ma piekne włosy w kolorze zimnego blondu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pończochy: jak nosić by wyglądać idealnie?
  2. Jak jeść awokado? 10 sprawdzonych porad
  3. Jaką sukienkę ubrać na komunię? Porady stylisty