Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Jaki jest najpopularniejszy kolor paznokci tej zimy? Znakomicie pasuje do świątecznych stylizacji
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 18.12.2023 14:02

Jaki jest najpopularniejszy kolor paznokci tej zimy? Znakomicie pasuje do świątecznych stylizacji

Najpopularniejszy kolor na święta
Fot. InnaVlasova/Canva, Najpopularniejszy kolor na święta

Jesienią i zimą stawiamy z reguły na mocniejsze kolory. Łączymy też french z nowoczesnymi barwami. Warto śledzić nowinki w zakresie manicure, aby prezentować się modnie i stylowo podczas zbliżających się świąt. W tym roku króluje szczególnie jedna barwa, którą już pokochały influencerki, gwiazdy i kosmetyczki. Może ty też się skusisz?

Nie zapomnij o błysku

Zanim powiemy wam, jaki kolor jest najpopularniejszy w tym roku, warto nakreślić najmodniejsze motywy. Oczywiście przed świętami najlepiej sprawdzają się naklejki, które nawiązują do Bożego Narodzenia, Mikołaja, prezentów, słodyczy czy po prostu śnieżynek.

Warto także dodać brokatowe elementy takie jak paseczki czy kropki. Najlepiej jeśli będą one zachowane w zielony, granatowym, czerwonym, złotym lub srebrnym kolorze.

Kompletna stylizacja na święta wyłącznie z ubraniami z Pepco. Nie uwierzysz, ile kosztowała!

"Warming red", czyli czerwień w odświętnej odsłonie

Kolor “warming red” wylansowała w zasadzie Karolina Gilon, która jest prowadzącą popularnego programu randkowego “Love Island”. Ten odcień już stał się hitem zimy 2023/24. 

Jak opisać go w kilku słowach? Z pewnością jest to wersja rozgrzewająca, która ociepla odcień skóry. Nieco przygaszona z lekkim błyskiem, który można uzyskać dzięki nałożeniu na powierzchnię specjalnej folii. Teraz krwista czerwień i amarantowy odcień są już passe.

Jak wykonać najmodniejszy manicure sezonu?

Aby uzyskać najmodniejszy efekt, podstawą jest dopasowanie odpowiedniej bazy. Czerwień powinna być jednocześnie nasycona, a także lekko przytłumiona. Do tego zadbaj o brokatowe wykończenie. Jeśli jednak nie jesteś fanką mocnych kolorów na całej płytce możesz wykorzystać ten modny kolor jako cześć french.

Pamiętaj, żeby połączyć go wówczas z mleczną bazą, dzięki temu całość będzie elegancka, delikatna i ciekawa jednocześnie.