Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Jej kreacja mało ukryła. Gliwa w samej siateczce na imprezie
Alicja Markowska
Alicja Markowska 25.04.2024 23:18

Jej kreacja mało ukryła. Gliwa w samej siateczce na imprezie

Gliwa w samej siateczce na imprezie
fot. KAPiF

Sylwia Gliwa zjawiła się na premierze filmu w odważnej stylizacji. Siateczka na jej ciele nie zakrywała wiele. Jeden zły ruch i wszystko byłoby widać.

Kariera Sylwii Gliwy

Sylwia Gliwa to ceniona polska aktorka, znana z występów w telewizji, filmach i teatrze. Jedną z jej najbardziej rozpoznawalnych ról jest postać Moniki Zięby w popularnym serialu "Na Wspólnej", gdzie gra od 2003 roku. Gliwa miała okazję występować na wielu prestiżowych scenach teatralnych, takich jak Teatr Współczesny, Teatr Narodowy, Teatr Rozmaitości i Teatr im. Ludwika Solskiego. Obecnie zatrudniona jest jako stała aktorka Teatru Komedia w Warszawie.

Z powiększającym się zainteresowaniem mediów, gwiazda coraz częściej pokazywała się na publicznych wydarzeniach u boku znanych mężczyzn ze świata show-biznesu. Chociaż te związki były krótkotrwałe, to zdarzało się, że widywano ją w towarzystwie takich osobistości jak Borys Szyca, Sławomir Blaszewski czy Szymon Panecki.  
 

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę Konflikt Roxie z rodzicami. Aż nie chce się wierzyć, co zrobił jej ojciec. Ostra reakcja fanów

Sylwia Gliwa o samotnym macierzyństwie

W 2010 roku rozpoczęła związek z utalentowanym rajdowcem Marcinem Biernackim, co wydawało się być dla niej początkiem długotrwałego szczęścia. Para wzięła ślub, pojawiała się razem na różnych wydarzeniach medialnych, a nawet doczekali się syna Aleksandra.

Niestety, po dziewięciu latach małżeństwa, informacja o rozwodzie gwiazd stała się przedmiotem zainteresowania prasy. Rozstanie było szczególnie głośne, ponieważ Sylwia Gliwa została oskarżona przez swojego byłego partnera o znęcanie się nad nim. Te doniesienia skomentował nawet rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Z informacji, jakie posiadam, wynika, iż nie przedstawiono takiego zarzutu osobie, której dotyczy pytanie — wyjaśnił w rozmowie z "Super Expressem

Sylwia Gliwa rozpoczęła samotne wychowywanie swojego syna, o czym wspomniała w programie śniadaniowym na antenie TVN. Dzięki wsparciu bliskich przyjaciół zdołała połączyć obowiązki macierzyńskie z kontynuacją swojej kariery zawodowej. Razem ze swoim dorastającym synem stworzyła sprawdzone strategie radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.

W samodzielnym macierzyństwie postawiłam na bardzo wczesne zasypianie. Uznałam, że muszę się wysypiać, bo kiedy jestem niewyspana, to wkradają się jakieś nerwowe sytuacje — zdradziła.

Sylwia nie zrezygnowała z pojawiania się na premierach. Na ostatniej wyglądała oszałamiająco. 

Sylwia Gliwa pozuje na ściance w odważnej kreacji

Ostatnio miała miejsce premiera filmu “Kaskader”. Pojawiło się na niej wiele polskich gwiazd, a wśród nich znalazła się znana aktorka Sylwia Gliwa. Nie da się ukryć, że stylizacja, na jaką się zdecydowała, robi duże wrażenie. Otóż długa sukienka, praktycznie w całości składa się z siateczki. Prześwituje praktycznie wszystko, oprócz okolicy majtek i biustonosza. Całość prezentuje naprawdę pokaźny dekolt.

Do tego wszystkiego aktorka zdecydowała się na luźno rozpuszczone włosy, małą torebkę i klasyczne czarne szpilki. Przy takiej stylizacji, nie ma potrzeby szaleństwa z dodatkami. 

Podoba wam się stylizacja Sylwii?

Sylwia Gliwa, fot. KAPiF
Sylwia Gliwa, fot. KAPiF
Sylwia Gliwa, fot. KAPiF
Sylwia Gliwa, fot. KAPiF