Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Joanna Koroniewska pozwoliła mężowi wziąć się za swoje włosy. Nie miał litości, wszystko uwiecznił na nagraniu
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 25.04.2020 11:17

Joanna Koroniewska pozwoliła mężowi wziąć się za swoje włosy. Nie miał litości, wszystko uwiecznił na nagraniu

joanna koroniewska
Fot.youtube.com/Dowbory Be Happy

Joanna Koroniewska postanowiła poddać swoje włosy prawdziwej próbie. Każda kobieta by się tak czuła, gdyby pozwoliła na wykonanie zabiegu fryzjerskiego własnemu mężowi! Maciej Dowbor chętnie podjął się wyzwania, niestety, nie miał litości. Nagranie z tej fryzjerskiej próby Dowbora, małżeństwo umieściło w internecie.

Joanna Koroniewska, gwiazda M jak miłość, tak samo jak my wszyscy ma dość kwarantanny. Razem ze swoim mężem postanowiła stworzyć więc prowizoryczny salon fryzjerski. Włosy aktorki zdecydowanie wymagały reanimacji. Maciej Dowbor nie miał dla swojej żony litości!

Joanna Koroniewska z mężem dba o włosy

Małżeństwo Dowborów postanowiło umilić sobie czas spędzony w domu z powodu epidemii koronawirusa. Para założyła kanał na YouTubie, który cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio oboje wpadli na pomysł, by spróbować swoich sił we fryzjerstwie. Włosy aktorki z oczywistych powodów dawno nie przechodziły fryzjerskich zabiegów. Maciej Dowbor postanowił więc pomóc ukochanej.

Na nagraniu widać, jak para łączy się z zaprzyjaźnioną stylistką, by otrzymać instrukcję, od czego zacząć domowy zabieg fryzjerski. Joanna Koroniewska chciała podciąć swoje końcówki, ale zanim jej mąż przystąpił do zadania, otrzymał radę, by najpierw odżywić włosy swojej żony odpowiednią mieszanką.

  1. Nie żyje aktor kultowego „Misia”. Smutne informacje przekazał Związek Artystów Scen Polskich
  2. Rząd oficjalnie potwierdził. Wiadomo, co z egzaminami i zamkniętymi szkołami
  3. Odejście z ”M jak miłość”. Widzowie TVP będą zdruzgotani, uwielbiana postać wyjedzie

Włosy Joanny Koroniewskiej poddane próbie

Maciej Dowbor zabrał się do dzieła i zgodnie z poleceniem zaprzyjaźnionej stylistki, przygotował wszystkie składniki do przygotowania domowego, odżywczego zabiegu. W miseczce zmieszał jajko, jogurt naturalny i olej. Tak przygotowaną miksturę nałożył na włosy ukochanej. Gdy zabieg odżywczy odbyty przy salwach śmiechu dobiegł końca, Dowbor postanowił zabrać się za najtrudniejsze zadanie i chwycił po nożyczki.

Na szczęście para nie miała w planach skomplikowanych cięć czy cieniowań, ale nożyczki w rękach amatora mogą wyrządzić naprawdę wiele szkód – o czym już kilka razy się przekonaliśmy. Niestety o tych, które mogły przydarzyć się fryzurze aktorki, na razie się nie dowiemy. W momencie, gdy mąż gwiazdy zaczyna cięcie, filmik się kończy, a w tle słychać znamienny krzyk Joanny. Efekty najpewniej poznamy w następnym nagraniu!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

joanna koroniewska

Joanna Koroniewska nie wygląda na zadowoloną, gdy widzi co dzieje się z jej włosami.

Nagranie o znamiennym tytule przyciągnęło aż 33 tysiące użytkowników YouTuba.

joanna koroniewska

Para jest bardzo udanym małżeństwem. Są rodzicami dwóch uroczych córek. Niedawno jednak przyznali się, że marzą o trzecim potomku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Co musisz o nich wiedzieć?
  2. WP: Wielkie zmiany w Polsce po majówce. Podano szczegóły dotyczące obostrzeń
  3. Natalia Szroeder przekazała tragiczne informacje. Nie żyje jeden z najbliższych członków jej rodziny
  4. Warzywa na patelnię skrywały przykrą niespodziankę. Klient jest wściekły, producent musi się tłumaczyć
  5. Dorota Szelągowska podejrzewa, że miała koronawirusa. Przyznała, kiedy mogła się zarazić
  6. Niewyobrażalna tragedia dwojga dzieci na południu Polski. Mieszkali całkiem sami podczas epidemii

źródło: jastrzab.post