Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Już wiemy, jaka będzie najmodniejsza fryzura damska na jesień! To powrót do hitu sprzed lat
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 01.08.2023 09:32

Już wiemy, jaka będzie najmodniejsza fryzura damska na jesień! To powrót do hitu sprzed lat

beau bob/fot. Unsplash
Unsplash/beau bob

Poprzedniego lata królowała grzywka w stylu curtain bangs. Modne były też przeróżne fryzury typu “bob”. Furorę robił niedbały blunt bob, ale niezmiennie wygrywał short bob, który nie tylko dodaje objętości, ale i jest bardzo praktyczny podczas upałów. Dla odważnych kobiet propozycją były włosy pixie, które i tego lata cieszą się popularnością. Latem 2023 wiele kobiet decyduje się też na prostą grzywkę i postrzępione końcówki. Jaka będzie najmodniejsza fryzura na jesień 2023? My już wiemy!

Modne fryzury 2023. Te stylizacje włosów są zawsze na czasie

Są takie fryzury, które nigdy się nie znudzą. Ponadto, są uniwersalne i pasują do każdego kształtu twarzy. Chodzi przede wszystkim o uwielbianego przez kobiety “boba”, który charakteryzuje się krótszym cięciem z tyłu i dłuższym z przodu.

Taki zabieg sprawia, że włosy wyglądają na o wiele gęstsze i uniesione ku górze. Tyczy się to zarówno tzw. short boba (przed ramiona), jak i long boba (za ramiona).

Klaudia El Dursi w stylizacji z "pazurem". Na festiwalu pokazała się w... skórzanej uprzęży

Modne fryzury damskie na jesień 2023. Beau bob rządzi!

Beau bob, to najnowszy trend, który jest dla odważnych kobiet. Polega na obcięciu włosów do połowy rzuchwy i pozostawieniu grzywki. Polecany jest przede wszystkim kobietom z kształtem twarzy trójkątnym, lub owalnym. W przypadku okrągłej, lub kwadratowej twarzy, może optycznie ją poszerzyć.

Beau bob wygląda elegancko. Włosy mogą być delikatnie podkręcone do wewnątrz. Będzie to wyglądało stylowo, zarówno w przypadku końców, jak i grzywki.

Jak wygląda beau bob? Sprawdzi się na każdą okazję

Ponieważ beau bob uchodzi za fryzurę pełną klasy, sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i “od święta”. Pasuje m.in. kobietom, które inspirują się stylem paryżanek. Jest bardzo kobiecy i polecany głównie kobietom o ciemnych, lub rudych włosach. W przypadku blondynek, włosy mogą wyglądać na rzadkie i słabe.