Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Katarzyna Burzyńska olśniła kolorowym makijażem. Ten odcień pasuje tylko kilku typom urody
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 31.05.2023 21:28

Katarzyna Burzyńska olśniła kolorowym makijażem. Ten odcień pasuje tylko kilku typom urody

Katarzyna Burzyńska
KAPiF

Trendy w makijażu zmieniają się bardzo dynamicznie. Coś, co jeszcze nie tak dawno było passe, dzisiaj znowu wraca do łask. Tak jest w przypadku zieleni, które pięknie podkreślają kolor tęczówki, a przy odpowiednim nałożeniu powiększają oko. Wie o tym Katarzyna Burzyńska, która podczas eventu zaszalała właśnie z tą barwą. 

Podpatrywanie gwiazd w kwestii urody i mody to znakomity pomysł. Influencerka Katarzyna Burzyńska pokazała make-up, który zaraz będzie hitem sezonu. Zobacz, jak w nim wyglądała.

W zielonym jej do twarzy?

Zieleń to bardzo wymagający kolor. Mogłoby się wydawać, że pasuje mało komu. Okazuje się jednak, że wszystko zależy od sposobu, w jaki zostanie nałożony oraz od odcienia. Paleta barw jest bardzo różnorodna, jednak warto dowiedzieć się, jak właściwie ją wykorzystać.

Katarzyna Burzyńska nie boi się odważnych trendów. Chętnie eksperymentuje z modą, ale również z makijażami. Udowodniła to, wybierając blady odcień zieleni, który umieściła praktycznie na całej górnej powiece.

Wyszła za Francuza i przeprowadziła się do jego kraju. Teraz nie może żyć z tym, co robi teściowa

Do jakich oczu pasuje zielony cień?

Katarzyna Burzyńska ma unikalny typ urody. Jej rude włosy to w zasadzie znak rozpoznawczy, a jak wiadomo nie od dziś, to właśnie do nich najbardziej pasuje zielony. Kobieta ma piękne, ciemne oczy, które bardzo dobrze współgrają z jasnym odcieniem zielonego.

Z kolei do błękitnych oczu, lepiej będą się prezentowały intensywne barwy. Z kolei dla posiadaczek zielony oczu polecane są turkusowe tony, które podbiją naturalny odcień tęczówki. Możesz zatem wyglądać, prawie jak Kasia!

Różne odcienie zieleni - jak wykorzystać je w makijażu?

Zielony pasuje do różnych kolorów. Można zatem z jego pomocą stworzyć nietuzinkowy make-up. Ta barwa świetnie współgra ze złotem, które można wówczas nałożyć na środek ruchomej powieki. Jeśli wolisz ciemniejsze tony, z pewnością znakomicie sprawdzi się brązowy lub nawet czarny. Dla odważnych zarezerwowane zostało natomiast połączenie różnych barw zielonego z żółtym.

Katarzyna Burzyńska postawiła na jeden kolor, jednak zdecydowała się pokryć nim powiekę aż do linii brwi. Taki zabieg sprawił, że to oczy grają główną rolę w looku gwiazdy.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Burzyńska
Fot. KAPiF
Katarzyna Burzyńska
Fot. KAPiF
Katarzyna Burzyńska
Fot. KAPiF
Tagi: Uroda