Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Khloe Kardashian pokochała polska markę. Postawiła na najgorętszy trend lata
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 09.07.2024 05:23

Khloe Kardashian pokochała polska markę. Postawiła na najgorętszy trend lata

None
fot. Instagram

Kolejna zagraniczna gwiazda sięgnęła po ubranie polskiego projektu. Jedna z sióstr najbardziej popularnego klanu w pop kulturze, czyli Khloe Kardashian, zapozowała w stylizacji od polskiego projektanta. W sieci posypał się ogrom gratulacji dla jednego z kreatorów rodzimej mody. 

Moda polska coraz bardziej uznawana i rozpoznawalna

Zagraniczne gwiazdy w ostatnim czasie coraz częściej sięgają po ubrania polskich projektów. Największe sławy takie jak Hailey Bieber, Selena Gomez, Bella Hadid, Kendall Jener, Irina Shayk i wiele innych topowych it girls z dumą noszą ubrania polskiej marki The Mannei. 

Gosia Baczyńska na czerwone dywany ubierała wielkie nazwiska takie jak Angeline Jolie czy Kate Middleton. Kilka tygodni temu mogliśmy podziwiać stylizację Hailey Bieber z marynarką od Magdy Butrym, po której projekty bardzo często sięgają zagraniczne gwiazdy. 

Kardashianki także lubią się z modą polską i noszą takie marki jak MISBHV, God Save The Queens, La Mania, Kuba Smaga i Magda Butrym. 

Hailey Bieber w marynarce od polskiej projektantki! O tej stylizacji mówi cały świat Lara Gessler odsłania ciało w kampanii MMC Studio. Odważna sesja nie przejdzie bez echa

Kim jest Khloe Kardashian?

To jedna z sióstr najpopularniejszego klanu Kardashian-Jenner, która cieszy się wielką popularnością, a na Instagramie śledzi ją aż 308 milionów osób. Popularność zyskała występując w reality show pokazującym losy jej rodziny “The Kardashians”. Obecnie występuje jako ambasadorka w licznych kampaniach różnych marek, a nawet ma własną markę odzieżową Good Americac, którą na Instagramie śledzi 2,4 milionów osób z całego świata.

Khloe w swoich kreacjach lubi eksponować swoją mocno kobiecą sylwetkę o pełniejszych kształtach. Lubi także bling bling i glamour eleganckie kreacje, jak również te nieco bardziej sportowe z rockowym pazurem.

W swoich kreacjach sięga też po polskie projekty…

Khloe Kardashian w ubraniu polskiego projektanta

Jedna z sióstr Kardashian ostatnio zapozowała w sesji zdjęciowej w białej kurtce ze sztucznego futerka od polskiego projektanta Mariusza Brzezińskiego. Jest to zapowiedź najnowszej kolekcji projektanta.

Na swoim Instagramie pod zdjęciem z Khloe Kardashian napisał:

@khloekardashian noszę moją kurtkę ze sztucznego futra z nadchodzącej kolekcji!
 

W komentarzach posypało się wiele gratulacji dla kreatora mody, a nawet swój komentarz dodała znana projektantka Sara Mannei Boruc, która napisała:

Rządzisz.

Nie pozostaje nam nic innego jak przyłączyć się do gratulacji i z niecierpliwością czekać na nową kolekcję. 

Khloe Kardashian w sztucznym futerku od Mariusza Brzezińskiego:

kloe ksrd.png
Khloe Kardashian fot. Instagram @mariuszbrzezinski_official
fuuur.png
Sztuczne futro fot. Instagram @mariuszbrzezinski_official
fuuutro..png
Sztuczne futro fot. Instagram @mariuszbrzezinski_official