Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kobieta poszła na manicure. Kosmetyczka zobaczyła jej paznokcie i odmówiła wykonania usługi
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 23.12.2020 23:05

Kobieta poszła na manicure. Kosmetyczka zobaczyła jej paznokcie i odmówiła wykonania usługi

fot. screen facebook.pl/Jeniffer Dreyer Brown/unsplash.com Kris Atomic

Kobieta, która wybrała się na zabieg do salonu kosmetycznego nie mogła przewidzieć, jak zakończy się jej wizyta. Gdy kosmetyczka zobaczyła jej paznokcie… odmówiła wykonania usługi. Klientka jeszcze nigdy nie poczuła się tak upokorzona, a jej historia szybko obiegła media. Dlaczego doszło do tej nieprzyjemnej sytuacji?

Fryzjer, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy regularny manicure to podstawa dobrego samopoczucia. Czyjś wygląd potrafi olśnić, przyciągnąć uwagę, zdziwić czy odrzucić. Pewna manicurzystka odmówiła wykonania usługi po zobaczeniu swojej klientki. Dlaczego tak się stało?

Kobieta chciała tylko zadbać o paznokcie

Mieszkająca w Kalifornii Jeniffer udała się któregoś razu do salonu kosmetycznego, aby zadbać o paznokcie. Było wyjątkowo gorąco, więc zdecydowała się założyć sukienkę.

Kobieta cierpi niestety na autoimmunologiczną chorobę, toczeń rumieniowaty, która objawia się także uczuleniem na słońce, na którego skutek powstają na jej skórze plamy i wysypka.

Kosmetyczki w salonie po zobaczeniu jej dłoni, odmówiły kobiecie wykonania pełnej usługi, argumentując to jej złym stanem skóry i infekcją zapalną. Kobieta próbowała wyjaśnić, na czym polega jej choroba i że nie grozi to żadnym zakażeniem, jednak pracownice nie chciały jej słuchać.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Te chwile Jeniffer wspomina jako bardzo przykre i upokarzające. Miała ochotę zapaść się pod ziemię.

Jak zareagowała kobieta?

Kobieta zareagowała płaczem, nie mogła powstrzymać emocji. Poczuła się wyjątkowo podle potraktowana i upokorzona. Wciąż rozemocjonowana nagrała w samochodzie wideo, w którym opowiedziała o zdarzeniu i ostrzegła przed danym salonem.

Jeniffer w nagraniu zaapelowała również o ludzką wyrozumiałość i konieczność bycia miłym dla innych, ponieważ nie wiemy, co dana osoba przeżywa, na jakie schorzenia cierpi bądź co ją w życiu spotkało.

Niestety, nie wszyscy są w stanie wykazywać się empatią. Jedna z kosmetyczek wyznała, że klientkom z nadwagą wykonuje manicure gorszej jakości. O tym przeczytacie, klikając >tutaj<.

Jeśli jesteś ciekawa, jak zadbać o paznokcie w domu, znamy genialny trik. Wystarczy… pasta do mycia zębów!

Zobacz zdjęcia:

kobieta

Regularny manicure to niemalże podstawa dla większości kobiet.

Jeniffer bardzo przeżyła złe zachowanie kosmetyczek. Nawet po niej nie widać, że na coś choruje. Trzeba się dwukrotnie zastanowić, zanim kogoś osądzimy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: popularne.pl